See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Ο Νεομάρτυς Γεώργιος», ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑμεΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π. Ηπείρου ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Описание: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Ο Νεομάρτυς Γεώργιος», ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑμεΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ, ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π. Ηπείρου ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Вътрешен идентификатор: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026, Α.Α ΕΗΔΗΣ:496008, 496010, 496011, 496012, 496013
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Παράρτημα ΑμεΑ Ιωαννίνων "Ο Νεομάρτυς Γεώργιος"
Описание: Υπηρεσίες Καθαριότητας Εγκαταστάσεων & Περιβάλλοντος χώρου στο Παράρτημα ΑμεΑ Ιωαννίνων "Ο Νεομάρτυς Γεώργιος" για τα έτη 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Вътрешен идентификатор: Παράρτημα ΑμεΑ Ιωαννίνων "Ο Νεομάρτυς Γεώργιος"
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΜΟΝΑΔΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Описание: Υπηρεσίες Καθαριότητας Εγκαταστάσεων & Περιβάλλοντος χώρου στη Μονάδα Πωγωνιανής Παραρτήματος Προστασίας Παιδιού Ιωαννίνων για τα έτη 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Вътрешен идентификатор: ΜΟΝΑΔΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΜΟΝΑΔΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΜΕΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Описание: Υπηρεσίες Καθαριότητας Εγκαταστάσεων & Περιβάλλοντος χώρου στη Μονάδα Ηγουμενίτσας του Παραρτήματος ΑμεΑ Θεσπρωτίας για τα έτη 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Вътрешен идентификатор: ΜΟΝΑΔΑ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΜΕΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ΜΟΝΑΔΑ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΜΕΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Описание: Υπηρεσίες Καθαριότητας Εγκαταστάσεων & Περιβάλλοντος χώρου στη Μονάδα Φιλιατών του Παραρτήματος ΑμεΑ Θεσπρωτίας για τα έτη 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Вътрешен идентификатор: ΜΟΝΑΔΑ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΜΕΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Описание: Υπηρεσίες Καθαριότητας Εγκαταστάσεων & Περιβάλλοντος χώρου στο Παράρτημα Προστασίας Παιδιού Θεσπρωτίας για τα έτη 2027-2028 (Εκτιμώμενη διάρκεια σύμβασης 1/3/2027=31/12/2028)
Вътрешен идентификатор: ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90911200 Stavební úklid
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90911200 Servicios de limpieza de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90911200 Hoonete puhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90911200 Pastatų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90911200 Serviços de limpeza de edifícios
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90911200 Čistenie (upratovanie) budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005