477291-2026 - Състезателна процедура
Полша – Пожарни коли – Zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokrsku
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokrsku
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w ramach zadania pn. „Zakup średniego wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokrsku”. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy wykonać dostawę zabudowanego i wyposażonego, fabrycznie nowego (rok produkcji 2026) średniego, uterenowionego specjalnego samochodu ratowniczo - gaśniczego z układem napędowym 4x4, o minimalnych parametrach techniczno-użytkowych określonych w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia. Opis Przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty, jako integralną jej część. 3. Pojazd musi być sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny, gotowy do pracy oraz spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne ze wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia oraz obowiązującymi normami dla tego rodzaju pojazdów.
Вътрешен идентификаторOSPM.271.1.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
Допълнителна класификация (cpv): 35110000 Противопожарно, спасително оборудване и оборудване за безопасност, 34144200 Превозни средства, използвани за оказване на помощ
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: OSPM.271.1.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
Další klasifikace (cpv): 35110000 Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení, 34144200 Vozidla pro pohotovostní služby
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: OSPM.271.1.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144210 Brandkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 35110000 Brandbekæmpelses-, rednings- og sikkerhedsudstyr, 34144200 Køretøjer til nødhjælpsindsats
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OSPM.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OSPM.271.1.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144210 Πυροσβεστικά οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 35110000 Εξοπλισμός πυρόσβεσης, διάσωσης και ασφαλείας, 34144200 Οχήματα για τις υπηρεσίες εκτάκτου ανάγκης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: OSPM.271.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OSPM.271.1.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144210 Tuletõrjeautod
Täiendav liigitus (cpv): 35110000 Tuletõrje-, pääste- ja turvaseadmed, 34144200 Avariiteenistussõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OSPM.271.1.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144210 Paloautot
Lisäluokitus (cpv): 35110000 Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet, 34144200 Hälytyspalveluajoneuvot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OSPM.271.1.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
Nomenclature complémentaire (cpv): 35110000 Équipement de lutte contre l'incendie, de sauvetage et de sécurité, 34144200 Véhicules des services de secours
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OSPM.271.1.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: OSPM.271.1.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 35110000 Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema, 34144200 Vozila za interventne službe
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: OSPM.271.1.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144210 Tűzoltójárművek
További osztályozás (cpv): 35110000 Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések, 34144200 Járművek segélyszolgálatok számára
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OSPM.271.1.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35110000 Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai, 34144200 Avarinių tarnybų transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
477291-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsOSPM.271.1.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 35110000 Ugunsdzēsības, glābšanas un drošības aprīkojums, 34144200 Avārijas dienestu transportlīdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: OSPM.271.1.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35110000 Tagħmir għat-tifi tan-nar, salavataġġ u sigurtà, 34144200 Vetturi għal servizzi ta' l-emerġenza
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: OSPM.271.1.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35110000 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa, 34144200 Pojazdy służb ratowniczych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: OSPM.271.1.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144210 Vehicule de pompieri
Clasificare suplimentară (cpv): 35110000 Echipament de luptă împotriva incendiilor, de salvare şi de siguranţă, 34144200 Vehicule pentru servicii de urgenţă
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: OSPM.271.1.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 35110000 Hasičské, záchranárske a bezpečnostné vybavenie, 34144200 Vozidlá pre núdzové/záchranné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: OSPM.271.1.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144210 Gasilska vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 35110000 Gasilska, reševalna in varnostna oprema, 34144200 Vozila za intervencijsko ukrepanje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001