477302-2026 - Състезателна процедура
Унгapия – Услуги по разработване на софтуер за защита – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPalo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
ОписаниеA Magyar Nemzeti Banknál (a továbbiakban: MNB) 2023-ban bevezetett Palo Alto Networks Cortex XSOAR rendszer (a továbbiakban: XSOAR) üzemeltetéséhez szükséges, 2026. augusztus 27-én lejáró licencek megújítása és támogatási szolgáltatások meghosszabbítása. A SOAR (Security Orchestration, Automation and Response) rendszerek – így az XSOAR is – kiberbiztonsági incidensek kezelését automatizálja és központosítja, ami révén jelentősen növeli a szervezetek informatikai biztonsági incidenskezelési tevékenységének hatékonyságát és transzparenciáját: • Integrálják a különböző biztonsági eszközöket és adatforrásokat, így átláthatóbb, összehangoltabb és mérhetőbb működést biztosítanak. •Automatizálják az ismétlődő incidenskezelési feladatokat, ezáltal jelentősen csökkentve a reagálási időt és a humánerőforrás-ráfordítás igényét. •Esetmenedzsment-képességeik jelentősen növelik az incidenskezelési tevékenység transzparenciáját és visszakövethetőségét (vezetői riportálhatóság, auditnyomvonal biztosítása). További részletek a műszaki leírás és követelményspecifikációban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban.
Вътрешен идентификаторEKR001285602026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72212730 Услуги по разработване на софтуер за защита
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеElnevezése: Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek megújítása és támogatási szolgáltatások beszerzése KBF/094/2026 Fix tételek: Gyártói tételek: Licencek (kapcsolódó szoftverkövetéssel és gyártói támogatással, 36 hónapra): - Cikkszám: PAN-DEMISTO-ENTERPRISE Leírás: XSOAR starter (XSOAR only without TIM, 2 named users) for Enterprise. Mennyiség: 1 - Cikkszám: PAN-XSOAR-FULL-USER Leírás: XSOAR Full User - Named user that can be sold with Cortex XSOAR, XSOAR-TIM and XSOAR-Starter (Enterprise, Enterprise MT and MSSP) Mennyiség: 6 - Cikkszám: PAN-XSOAR-AUDIT-USER Leírás: XSOAR Audit User - Named user that can be sold with Cortex XSOAR, XSOAR-TIM and XSOAR-Starter (Enterprise, Enterprise MT and MSSP) Mennyiség: 1 Helyi integrátori támogatás: Rendelkezésre állás biztosítása (havi maximum 8 embernap, 36 hónapos időtávon) a rendszer üzemeltetésének támogatására. Opcionális tételek: Fejlesztési keret (Helyi integrátori keret) biztosítása (évi 50 embernap, szabadon lehívható, 36 hónapos időtávon), mely igény szerint felhasználható az alábbi jellegű ad-hoc feladatok támogatására: • infrastruktúra szintű architekturális módosítások, • integrációk implementálása, • playbook fejlesztés. Embernap alatt mindkét fenti esetben 8 órás munkanap értendő. További részletek a műszaki leírás és követelményspecifikációban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban.
Вътрешен идентификаторEKR001285602026/1
Варианти
Описание на опциитеOpcionális tételek: Fejlesztési keret (Helyi integrátori keret) biztosítása (évi 50 embernap, szabadon lehívható, 36 hónapos időtávon), mely igény szerint felhasználható az alábbi jellegű ad-hoc feladatok támogatására: • infrastruktúra szintű architekturális módosítások, • integrációk implementálása, • playbook fejlesztés. Embernap alatt mindkét fenti esetben 8 órás munkanap értendő. További részletek a műszaki leírás és követelményspecifikációban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban.
477302-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Udvikling af sikkerhedsprogrammel – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDEKR001285602026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72212730 Udvikling af sikkerhedsprogrammel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDEKR001285602026/1
Valgmuligheder
477302-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Entwicklung von Sicherheitssoftware – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungEKR001285602026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212730 Entwicklung von Sicherheitssoftware
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEKR001285602026/1
Optionen
477302-2026 - Competition
Hungary – Security software development services – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierEKR001285602026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72212730 Security software development services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierEKR001285602026/1
Options
477302-2026 - Gara
Ungheria – Servizi di programmazione di software di sicurezza – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR001285602026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72212730 Servizi di programmazione di software di sicurezza
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoEKR001285602026/1
Opzioni
477302-2026 - Konkursas
Vengrija – Apsaugos programinės įrangos kūrimo paslaugos – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusEKR001285602026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72212730 Apsaugos programinės įrangos kūrimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusEKR001285602026/1
Pasirinkimo galimybės
477302-2026 - Konkurss
Ungārija – Drošības programmatūras izstrādes pakalpojumi – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsEKR001285602026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212730 Drošības programmatūras izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsEKR001285602026/1
Iespējas
477302-2026 - Concurso
Hungria – Serviços de desenvolvimento de software de segurança – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoEKR001285602026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72212730 Serviços de desenvolvimento de software de segurança
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoEKR001285602026/1
Opções
477302-2026 - Procedură concurențială
Ungaria – Servicii de dezvoltare de software de securitate – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internEKR001285602026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72212730 Servicii de dezvoltare de software de securitate
Identificator internEKR001285602026/1
Opțiuni
477302-2026 - Konkurrensutsättning
Ungern – Programvaruutvecklingstjänster för säkerhet – Palo Alto Networks Cortex XSOAR licencek,támogatás
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEKR001285602026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212730 Programvaruutvecklingstjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEKR001285602026/1
Optioner