477356-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги на висшето медицинско образование – Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Обявление за поръчка – облекчен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
ОписаниеUsługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu pn. „Zwiększenie kompetencji osób wykonujących zawody: asystentki stomatologicznej, elektroradiologa, higienistki stomatologicznej, instruktora terapii uzależnień, optometrysty, ortoptystki, profilaktyka, protetyka słuchu, technika farmaceutycznego, technika masażysty, technika ortopedy, technika sterylizacji medycznej oraz terapeuty zajęciowego (IZM)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Вътрешен идентификаторCP.251.673.2026
Вид процедураОткрита
Основни характеристики на процедуратаNiniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 80320000 Услуги на висшето медицинско образование
Допълнителна класификация (cpv): 55300000 Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна, 55120000 Услуги по организирането на срещи и събрания в хотели
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść nr 1
ОписаниеCzęść nr 1; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść nr 2
ОписаниеCzęść nr 2; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść nr 3
ОписаниеCzęść nr 3; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść nr 4
ОписаниеCzęść nr 4; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść nr 5
ОписаниеCzęść nr 5; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Asystentka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA ASYSTENTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęść nr 6
ОписаниеCzęść nr 6; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеCzęść nr 7
ОписаниеCzęść nr 7; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеCzęść nr 8
ОписаниеCzęść nr 8; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеCzęść nr 9
ОписаниеCzęść nr 9; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 9
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеCzęść nr 10
ОписаниеCzęść nr 10; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Higienistka stomatologiczna; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA HIGIENISTEK STOMATOLOGICZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 10
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеCzęść nr 11
ОписаниеCzęść nr 11; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Ortoptystka; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA ORTOPTYSTEK; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Polska; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 11
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеCzęść nr 12
ОписаниеCzęść nr 12; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Protetyk słuchu; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA PROTETYKÓW SŁUCHU; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Polska; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 12
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеCzęść nr 13
ОписаниеCzęść nr 13; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Protetyk słuchu; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA PROTETYKÓW SŁUCHU; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Polska; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 13
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеCzęść nr 14
ОписаниеCzęść nr 14; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 14
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеCzęść nr 15
ОписаниеCzęść nr 15; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu:KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 15
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеCzęść nr 16
ОписаниеCzęść nr 16; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 16
Обособена позицияLOT-0017
ЗаглавиеCzęść nr 17
ОписаниеCzęść nr 17; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik sterylizacji medycznej; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW STERYLIZACJI MEDYCZNEJ; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 17
Обособена позицияLOT-0018
ЗаглавиеCzęść nr 18
ОписаниеCzęść nr 18; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 18
Обособена позицияLOT-0019
ЗаглавиеCzęść nr 19
ОписаниеCzęść nr 19; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 19
Обособена позицияLOT-0020
ЗаглавиеCzęść nr 20
ОписаниеCzęść nr 20; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 20
Обособена позицияLOT-0021
ЗаглавиеCzęść nr 21
ОписаниеCzęść nr 21; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 21
Обособена позицияLOT-0022
ЗаглавиеCzęść nr 22
ОписаниеCzęść nr 22; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 22
Обособена позицияLOT-0023
ЗаглавиеCzęść nr 23
ОписаниеCzęść nr 23; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 23
Обособена позицияLOT-0024
ЗаглавиеCzęść nr 24
ОписаниеCzęść nr 24; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 24
Обособена позицияLOT-0025
ЗаглавиеCzęść nr 25
ОписаниеCzęść nr 25; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Terapeuta zajęciowy; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TERAPEUTÓW ZAJĘCIOWYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 140 790.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 142 800.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 25
Обособена позицияLOT-0026
ЗаглавиеCzęść nr 26
ОписаниеCzęść nr 26; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik ortopeda; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW ORTOPEDÓW; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Polska; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 26
Обособена позицияLOT-0027
ЗаглавиеCzęść nr 27
ОписаниеCzęść nr 27; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Profilaktyk; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA PROFILAKTYKÓW; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 27
Обособена позицияLOT-0028
ЗаглавиеCzęść nr 28
ОписаниеCzęść nr 28; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Profilaktyk; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA PROFILAKTYKÓW; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 28
Обособена позицияLOT-0029
ЗаглавиеCzęść nr 29
ОписаниеCzęść nr 29; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Profilaktyk; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA PROFILAKTYKÓW; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 29
Обособена позицияLOT-0030
ЗаглавиеCzęść nr 30
ОписаниеCzęść nr 30; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Optometrysta; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA OPTOMETRYSTÓW; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Polska; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 30
Обособена позицияLOT-0031
ЗаглавиеCzęść nr 31
ОписаниеCzęść nr 31; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 31
Обособена позицияLOT-0032
ЗаглавиеCzęść nr 32
ОписаниеCzęść nr 32; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 32
Обособена позицияLOT-0033
ЗаглавиеCzęść nr 33
ОписаниеCzęść nr 33; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 33
Обособена позицияLOT-0034
ЗаглавиеCzęść nr 34
ОписаниеCzęść nr 34; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 34
Обособена позицияLOT-0035
ЗаглавиеCzęść nr 35
ОписаниеCzęść nr 35; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 35
Обособена позицияLOT-0036
ЗаглавиеCzęść nr 36
ОписаниеCzęść nr 36; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 36
Обособена позицияLOT-0037
ЗаглавиеCzęść nr 37
ОписаниеCzęść nr 37; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 37
Обособена позицияLOT-0038
ЗаглавиеCzęść nr 38
ОписаниеCzęść nr 38; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 38
Обособена позицияLOT-0039
ЗаглавиеCzęść nr 39
ОписаниеCzęść nr 39; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 39
Обособена позицияLOT-0040
ЗаглавиеCzęść nr 40
ОписаниеCzęść nr 40; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 40
Обособена позицияLOT-0041
ЗаглавиеCzęść nr 41
ОписаниеCzęść nr 41; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KKURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 281 580.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 285 600.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 41
Обособена позицияLOT-0042
ЗаглавиеCzęść nr 42
ОписаниеCzęść nr 42; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik farmaceutyczny; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 211 185.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 214 200.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 42
Обособена позицияLOT-0043
ЗаглавиеCzęść nr 43
ОписаниеCzęść nr 43; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik masażysta bez niepełnosprawności wzroku; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW MASAŻYSTÓW BEZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI WZROKU; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnosląskie, lubuskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 43
Обособена позицияLOT-0044
ЗаглавиеCzęść nr 44
ОписаниеCzęść nr 44; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik masażysta bez niepełnosprawności wzroku; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW MASAŻYSTÓW BEZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI WZROKU; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 44
Обособена позицияLOT-0045
ЗаглавиеCzęść nr 45
ОписаниеCzęść nr 45; Odbiorcy kursu - osoby wykonujące zawód: Technik masażysta bez niepełnosprawności wzroku; Tytuł kursu: KURS DOSKONALĄCY DLA TECHNIKÓW MASAŻYSTÓW BEZ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI WZROKU; Forma realizacji kursu: stacjonarna; Miejsce realizacji kursu: Województwo: małopolskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie; Wartość zamówienia w PLN = 70 395.00; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 71 400.00
Вътрешен идентификаторCzęść nr 45
See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: CP.251.673.2026
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 80320000 Zdravotnické vzdělávání
Další klasifikace (cpv): 55300000 Provozování restaurací a podávání jídel, 55120000 Konferenční služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część nr 1
Interní identifikátor: Część nr 1
Část: LOT-0002
Název: Część nr 2
Interní identifikátor: Część nr 2
Část: LOT-0003
Název: Część nr 3
Interní identifikátor: Część nr 3
Část: LOT-0004
Název: Część nr 4
Interní identifikátor: Część nr 4
Část: LOT-0005
Název: Część nr 5
Interní identifikátor: Część nr 5
Část: LOT-0006
Název: Część nr 6
Interní identifikátor: Część nr 6
Část: LOT-0007
Název: Część nr 7
Interní identifikátor: Część nr 7
Část: LOT-0008
Název: Część nr 8
Interní identifikátor: Część nr 8
Část: LOT-0009
Název: Część nr 9
Interní identifikátor: Część nr 9
Část: LOT-0010
Název: Część nr 10
Interní identifikátor: Część nr 10
Část: LOT-0011
Název: Część nr 11
Interní identifikátor: Część nr 11
Část: LOT-0012
Název: Część nr 12
Interní identifikátor: Część nr 12
Část: LOT-0013
Název: Część nr 13
Interní identifikátor: Część nr 13
Část: LOT-0014
Název: Część nr 14
Interní identifikátor: Część nr 14
Část: LOT-0015
Název: Część nr 15
Interní identifikátor: Część nr 15
Část: LOT-0016
Název: Część nr 16
Interní identifikátor: Część nr 16
Část: LOT-0017
Název: Część nr 17
Interní identifikátor: Część nr 17
Část: LOT-0018
Název: Część nr 18
Interní identifikátor: Część nr 18
Část: LOT-0019
Název: Część nr 19
Interní identifikátor: Część nr 19
Část: LOT-0020
Název: Część nr 20
Interní identifikátor: Część nr 20
Část: LOT-0021
Název: Część nr 21
Interní identifikátor: Część nr 21
Část: LOT-0022
Název: Część nr 22
Interní identifikátor: Część nr 22
Část: LOT-0023
Název: Część nr 23
Interní identifikátor: Część nr 23
Část: LOT-0024
Název: Część nr 24
Interní identifikátor: Część nr 24
Část: LOT-0025
Název: Część nr 25
Interní identifikátor: Część nr 25
Část: LOT-0026
Název: Część nr 26
Interní identifikátor: Część nr 26
Část: LOT-0027
Název: Część nr 27
Interní identifikátor: Część nr 27
Část: LOT-0028
Název: Część nr 28
Interní identifikátor: Część nr 28
Část: LOT-0029
Název: Część nr 29
Interní identifikátor: Część nr 29
Část: LOT-0030
Název: Część nr 30
Interní identifikátor: Część nr 30
Část: LOT-0031
Název: Część nr 31
Interní identifikátor: Część nr 31
Část: LOT-0032
Název: Część nr 32
Interní identifikátor: Część nr 32
Část: LOT-0033
Název: Część nr 33
Interní identifikátor: Część nr 33
Část: LOT-0034
Název: Część nr 34
Interní identifikátor: Część nr 34
Část: LOT-0035
Název: Część nr 35
Interní identifikátor: Część nr 35
Část: LOT-0036
Název: Część nr 36
Interní identifikátor: Część nr 36
Část: LOT-0037
Název: Część nr 37
Interní identifikátor: Część nr 37
Část: LOT-0038
Název: Część nr 38
Interní identifikátor: Część nr 38
Část: LOT-0039
Název: Część nr 39
Interní identifikátor: Część nr 39
Část: LOT-0040
Název: Część nr 40
Interní identifikátor: Część nr 40
Část: LOT-0041
Název: Część nr 41
Interní identifikátor: Część nr 41
Část: LOT-0042
Název: Część nr 42
Interní identifikátor: Część nr 42
Část: LOT-0043
Název: Część nr 43
Interní identifikátor: Część nr 43
Část: LOT-0044
Název: Część nr 44
Interní identifikátor: Część nr 44
Část: LOT-0045
Název: Część nr 45
Interní identifikátor: Część nr 45
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: CP.251.673.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Interne Kennung: Część nr 45
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: CP.251.673.2026
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80320000 Services de formation médicale
Nomenclature complémentaire (cpv): 55300000 Services de restaurant et services de personnel en salle, 55120000 Services de réunions et de conférences organisés dans des hôtels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część nr 1
Identifiant interne: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Titre: Część nr 2
Identifiant interne: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Titre: Część nr 3
Identifiant interne: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Titre: Część nr 4
Identifiant interne: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Titre: Część nr 5
Identifiant interne: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Titre: Część nr 6
Identifiant interne: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Titre: Część nr 7
Identifiant interne: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Titre: Część nr 8
Identifiant interne: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Titre: Część nr 9
Identifiant interne: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Titre: Część nr 10
Identifiant interne: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Titre: Część nr 11
Identifiant interne: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Titre: Część nr 12
Identifiant interne: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Titre: Część nr 13
Identifiant interne: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Titre: Część nr 14
Identifiant interne: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Titre: Część nr 15
Identifiant interne: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Titre: Część nr 16
Identifiant interne: Część nr 16
Lot: LOT-0017
Titre: Część nr 17
Identifiant interne: Część nr 17
Lot: LOT-0018
Titre: Część nr 18
Identifiant interne: Część nr 18
Lot: LOT-0019
Titre: Część nr 19
Identifiant interne: Część nr 19
Lot: LOT-0020
Titre: Część nr 20
Identifiant interne: Część nr 20
Lot: LOT-0021
Titre: Część nr 21
Identifiant interne: Część nr 21
Lot: LOT-0022
Titre: Część nr 22
Identifiant interne: Część nr 22
Lot: LOT-0023
Titre: Część nr 23
Identifiant interne: Część nr 23
Lot: LOT-0024
Titre: Część nr 24
Identifiant interne: Część nr 24
Lot: LOT-0025
Titre: Część nr 25
Identifiant interne: Część nr 25
Lot: LOT-0026
Titre: Część nr 26
Identifiant interne: Część nr 26
Lot: LOT-0027
Titre: Część nr 27
Identifiant interne: Część nr 27
Lot: LOT-0028
Titre: Część nr 28
Identifiant interne: Część nr 28
Lot: LOT-0029
Titre: Część nr 29
Identifiant interne: Część nr 29
Lot: LOT-0030
Titre: Część nr 30
Identifiant interne: Część nr 30
Lot: LOT-0031
Titre: Część nr 31
Identifiant interne: Część nr 31
Lot: LOT-0032
Titre: Część nr 32
Identifiant interne: Część nr 32
Lot: LOT-0033
Titre: Część nr 33
Identifiant interne: Część nr 33
Lot: LOT-0034
Titre: Część nr 34
Identifiant interne: Część nr 34
Lot: LOT-0035
Titre: Część nr 35
Identifiant interne: Część nr 35
Lot: LOT-0036
Titre: Część nr 36
Identifiant interne: Część nr 36
Lot: LOT-0037
Titre: Część nr 37
Identifiant interne: Część nr 37
Lot: LOT-0038
Titre: Część nr 38
Identifiant interne: Część nr 38
Lot: LOT-0039
Titre: Część nr 39
Identifiant interne: Część nr 39
Lot: LOT-0040
Titre: Część nr 40
Identifiant interne: Część nr 40
Lot: LOT-0041
Titre: Część nr 41
Identifiant interne: Część nr 41
Lot: LOT-0042
Titre: Część nr 42
Identifiant interne: Część nr 42
Lot: LOT-0043
Titre: Część nr 43
Identifiant interne: Część nr 43
Lot: LOT-0044
Titre: Część nr 44
Identifiant interne: Część nr 44
Lot: LOT-0045
Titre: Część nr 45
Identifiant interne: Część nr 45
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CP.251.673.2026
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 80320000 Servizi di istruzione medica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 55300000 Servizi di ristorazione e di distribuzione pasti, 55120000 Servizi alberghieri per riunioni e conferenze
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Część nr 1
Identificativo interno: Część nr 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Część nr 2
Identificativo interno: Część nr 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część nr 3
Identificativo interno: Część nr 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część nr 4
Identificativo interno: Część nr 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Część nr 5
Identificativo interno: Część nr 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Część nr 6
Identificativo interno: Część nr 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Część nr 7
Identificativo interno: Część nr 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część nr 8
Identificativo interno: Część nr 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część nr 9
Identificativo interno: Część nr 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Część nr 10
Identificativo interno: Część nr 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Część nr 11
Identificativo interno: Część nr 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Część nr 12
Identificativo interno: Część nr 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Część nr 13
Identificativo interno: Część nr 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Część nr 14
Identificativo interno: Część nr 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Część nr 15
Identificativo interno: Część nr 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Część nr 16
Identificativo interno: Część nr 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Część nr 17
Identificativo interno: Część nr 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Część nr 18
Identificativo interno: Część nr 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Część nr 19
Identificativo interno: Część nr 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Część nr 20
Identificativo interno: Część nr 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Część nr 21
Identificativo interno: Część nr 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Część nr 22
Identificativo interno: Część nr 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Część nr 23
Identificativo interno: Część nr 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Część nr 24
Identificativo interno: Część nr 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: Część nr 25
Identificativo interno: Część nr 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: Część nr 26
Identificativo interno: Część nr 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: Część nr 27
Identificativo interno: Część nr 27
Lotto: LOT-0028
Titolo: Część nr 28
Identificativo interno: Część nr 28
Lotto: LOT-0029
Titolo: Część nr 29
Identificativo interno: Część nr 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: Część nr 30
Identificativo interno: Część nr 30
Lotto: LOT-0031
Titolo: Część nr 31
Identificativo interno: Część nr 31
Lotto: LOT-0032
Titolo: Część nr 32
Identificativo interno: Część nr 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: Część nr 33
Identificativo interno: Część nr 33
Lotto: LOT-0034
Titolo: Część nr 34
Identificativo interno: Część nr 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: Część nr 35
Identificativo interno: Część nr 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: Część nr 36
Identificativo interno: Część nr 36
Lotto: LOT-0037
Titolo: Część nr 37
Identificativo interno: Część nr 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: Część nr 38
Identificativo interno: Część nr 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: Część nr 39
Identificativo interno: Część nr 39
Lotto: LOT-0040
Titolo: Część nr 40
Identificativo interno: Część nr 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: Część nr 41
Identificativo interno: Część nr 41
Lotto: LOT-0042
Titolo: Część nr 42
Identificativo interno: Część nr 42
Lotto: LOT-0043
Titolo: Część nr 43
Identificativo interno: Część nr 43
Lotto: LOT-0044
Titolo: Część nr 44
Identificativo interno: Część nr 44
Lotto: LOT-0045
Titolo: Część nr 45
Identificativo interno: Część nr 45
477356-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą. Paprastesnis režimas
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusCP.251.673.2026
Pirkimo būdasAtviras
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 80320000 Medicininio mokymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55300000 Restoranų ir maisto tiekimo paslaugos, 55120000 Susitikimų ir konferencijų viešbučiuose paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasCzęść nr 1
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasCzęść nr 2
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasCzęść nr 3
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasCzęść nr 4
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasCzęść nr 5
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść nr 6
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasCzęść nr 7
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasCzęść nr 8
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasCzęść nr 9
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasCzęść nr 10
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasCzęść nr 11
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasCzęść nr 12
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasCzęść nr 13
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 13
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasCzęść nr 14
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasCzęść nr 15
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 15
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasCzęść nr 16
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasCzęść nr 17
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 17
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasCzęść nr 18
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 18
Pirkimo dalisLOT-0019
PavadinimasCzęść nr 19
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 19
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasCzęść nr 20
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 20
Pirkimo dalisLOT-0021
PavadinimasCzęść nr 21
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 21
Pirkimo dalisLOT-0022
PavadinimasCzęść nr 22
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 22
Pirkimo dalisLOT-0023
PavadinimasCzęść nr 23
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 23
Pirkimo dalisLOT-0024
PavadinimasCzęść nr 24
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 24
Pirkimo dalisLOT-0025
PavadinimasCzęść nr 25
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 25
Pirkimo dalisLOT-0026
PavadinimasCzęść nr 26
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 26
Pirkimo dalisLOT-0027
PavadinimasCzęść nr 27
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 27
Pirkimo dalisLOT-0028
PavadinimasCzęść nr 28
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 28
Pirkimo dalisLOT-0029
PavadinimasCzęść nr 29
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 29
Pirkimo dalisLOT-0030
PavadinimasCzęść nr 30
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 30
Pirkimo dalisLOT-0031
PavadinimasCzęść nr 31
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 31
Pirkimo dalisLOT-0032
PavadinimasCzęść nr 32
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 32
Pirkimo dalisLOT-0033
PavadinimasCzęść nr 33
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 33
Pirkimo dalisLOT-0034
PavadinimasCzęść nr 34
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 34
Pirkimo dalisLOT-0035
PavadinimasCzęść nr 35
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 35
Pirkimo dalisLOT-0036
PavadinimasCzęść nr 36
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 36
Pirkimo dalisLOT-0037
PavadinimasCzęść nr 37
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 37
Pirkimo dalisLOT-0038
PavadinimasCzęść nr 38
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 38
Pirkimo dalisLOT-0039
PavadinimasCzęść nr 39
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 39
Pirkimo dalisLOT-0040
PavadinimasCzęść nr 40
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 40
Pirkimo dalisLOT-0041
PavadinimasCzęść nr 41
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 41
Pirkimo dalisLOT-0042
PavadinimasCzęść nr 42
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 42
Pirkimo dalisLOT-0043
PavadinimasCzęść nr 43
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 43
Pirkimo dalisLOT-0044
PavadinimasCzęść nr 44
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 44
Pirkimo dalisLOT-0045
PavadinimasCzęść nr 45
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 45
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CP.251.673.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80320000 Servizzi ta' l-edukazzjoni medika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 55300000 Servizzi ta’ resturanti u tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel, 55120000 Servizzi ta' laqgħat u konferenzi f'lukandi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część nr 1
Identifikatur intern: Część nr 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Część nr 2
Identifikatur intern: Część nr 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Część nr 3
Identifikatur intern: Część nr 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Część nr 4
Identifikatur intern: Część nr 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Część nr 5
Identifikatur intern: Część nr 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Część nr 6
Identifikatur intern: Część nr 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Część nr 7
Identifikatur intern: Część nr 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Część nr 8
Identifikatur intern: Część nr 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Część nr 9
Identifikatur intern: Część nr 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Część nr 10
Identifikatur intern: Część nr 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Część nr 11
Identifikatur intern: Część nr 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Część nr 12
Identifikatur intern: Część nr 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Część nr 13
Identifikatur intern: Część nr 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Część nr 14
Identifikatur intern: Część nr 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Część nr 15
Identifikatur intern: Część nr 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Część nr 16
Identifikatur intern: Część nr 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Część nr 17
Identifikatur intern: Część nr 17
Lott: LOT-0018
Titlu: Część nr 18
Identifikatur intern: Część nr 18
Lott: LOT-0019
Titlu: Część nr 19
Identifikatur intern: Część nr 19
Lott: LOT-0020
Titlu: Część nr 20
Identifikatur intern: Część nr 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Część nr 21
Identifikatur intern: Część nr 21
Lott: LOT-0022
Titlu: Część nr 22
Identifikatur intern: Część nr 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Część nr 23
Identifikatur intern: Część nr 23
Lott: LOT-0024
Titlu: Część nr 24
Identifikatur intern: Część nr 24
Lott: LOT-0025
Titlu: Część nr 25
Identifikatur intern: Część nr 25
Lott: LOT-0026
Titlu: Część nr 26
Identifikatur intern: Część nr 26
Lott: LOT-0027
Titlu: Część nr 27
Identifikatur intern: Część nr 27
Lott: LOT-0028
Titlu: Część nr 28
Identifikatur intern: Część nr 28
Lott: LOT-0029
Titlu: Część nr 29
Identifikatur intern: Część nr 29
Lott: LOT-0030
Titlu: Część nr 30
Identifikatur intern: Część nr 30
Lott: LOT-0031
Titlu: Część nr 31
Identifikatur intern: Część nr 31
Lott: LOT-0032
Titlu: Część nr 32
Identifikatur intern: Część nr 32
Lott: LOT-0033
Titlu: Część nr 33
Identifikatur intern: Część nr 33
Lott: LOT-0034
Titlu: Część nr 34
Identifikatur intern: Część nr 34
Lott: LOT-0035
Titlu: Część nr 35
Identifikatur intern: Część nr 35
Lott: LOT-0036
Titlu: Część nr 36
Identifikatur intern: Część nr 36
Lott: LOT-0037
Titlu: Część nr 37
Identifikatur intern: Część nr 37
Lott: LOT-0038
Titlu: Część nr 38
Identifikatur intern: Część nr 38
Lott: LOT-0039
Titlu: Część nr 39
Identifikatur intern: Część nr 39
Lott: LOT-0040
Titlu: Część nr 40
Identifikatur intern: Część nr 40
Lott: LOT-0041
Titlu: Część nr 41
Identifikatur intern: Część nr 41
Lott: LOT-0042
Titlu: Część nr 42
Identifikatur intern: Część nr 42
Lott: LOT-0043
Titlu: Część nr 43
Identifikatur intern: Część nr 43
Lott: LOT-0044
Titlu: Część nr 44
Identifikatur intern: Część nr 44
Lott: LOT-0045
Titlu: Część nr 45
Identifikatur intern: Część nr 45
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CP.251.673.2026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80320000 Diensten voor medisch onderwijs
Aanvullende classificatie (cpv): 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden, 55120000 Diensten voor vergaderingen en conferenties in hotel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część nr 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część nr 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część nr 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część nr 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część nr 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część nr 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część nr 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część nr 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część nr 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część nr 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część nr 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część nr 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część nr 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część nr 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część nr 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część nr 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część nr 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część nr 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Część nr 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Część nr 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Część nr 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Część nr 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Część nr 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: Część nr 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Część nr 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: Część nr 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Część nr 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: Część nr 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: Część nr 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: Część nr 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: Część nr 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: Część nr 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: Część nr 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: Część nr 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: Część nr 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: Część nr 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: Część nr 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: Część nr 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: Część nr 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: Część nr 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: Część nr 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: Część nr 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: Część nr 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: Część nr 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: Część nr 45
477356-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de formare profesională în domeniul medical – Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Anunț de participare - regim simplificat
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internCP.251.673.2026
Tip de procedurăDeschisă
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 80320000 Servicii de formare profesională în domeniul medical
Clasificare suplimentară (cpv): 55300000 Servicii de restaurant şi de servire a mâncării, 55120000 Servicii de reuniuni şi conferinţe organizate la hotel
LotLOT-0001
TitluCzęść nr 1
Identificator internCzęść nr 1
LotLOT-0002
TitluCzęść nr 2
Identificator internCzęść nr 2
LotLOT-0003
TitluCzęść nr 3
Identificator internCzęść nr 3
LotLOT-0004
TitluCzęść nr 4
Identificator internCzęść nr 4
LotLOT-0005
TitluCzęść nr 5
Identificator internCzęść nr 5
LotLOT-0006
TitluCzęść nr 6
Identificator internCzęść nr 6
LotLOT-0007
TitluCzęść nr 7
Identificator internCzęść nr 7
LotLOT-0008
TitluCzęść nr 8
Identificator internCzęść nr 8
LotLOT-0009
TitluCzęść nr 9
Identificator internCzęść nr 9
LotLOT-0010
TitluCzęść nr 10
Identificator internCzęść nr 10
LotLOT-0011
TitluCzęść nr 11
Identificator internCzęść nr 11
LotLOT-0012
TitluCzęść nr 12
Identificator internCzęść nr 12
LotLOT-0013
TitluCzęść nr 13
Identificator internCzęść nr 13
LotLOT-0014
TitluCzęść nr 14
Identificator internCzęść nr 14
LotLOT-0015
TitluCzęść nr 15
Identificator internCzęść nr 15
LotLOT-0016
TitluCzęść nr 16
Identificator internCzęść nr 16
LotLOT-0017
TitluCzęść nr 17
Identificator internCzęść nr 17
LotLOT-0018
TitluCzęść nr 18
Identificator internCzęść nr 18
LotLOT-0019
TitluCzęść nr 19
Identificator internCzęść nr 19
LotLOT-0020
TitluCzęść nr 20
Identificator internCzęść nr 20
LotLOT-0021
TitluCzęść nr 21
Identificator internCzęść nr 21
LotLOT-0022
TitluCzęść nr 22
Identificator internCzęść nr 22
LotLOT-0023
TitluCzęść nr 23
Identificator internCzęść nr 23
LotLOT-0024
TitluCzęść nr 24
Identificator internCzęść nr 24
LotLOT-0025
TitluCzęść nr 25
Identificator internCzęść nr 25
LotLOT-0026
TitluCzęść nr 26
Identificator internCzęść nr 26
LotLOT-0027
TitluCzęść nr 27
Identificator internCzęść nr 27
LotLOT-0028
TitluCzęść nr 28
Identificator internCzęść nr 28
LotLOT-0029
TitluCzęść nr 29
Identificator internCzęść nr 29
LotLOT-0030
TitluCzęść nr 30
Identificator internCzęść nr 30
LotLOT-0031
TitluCzęść nr 31
Identificator internCzęść nr 31
LotLOT-0032
TitluCzęść nr 32
Identificator internCzęść nr 32
LotLOT-0033
TitluCzęść nr 33
Identificator internCzęść nr 33
LotLOT-0034
TitluCzęść nr 34
Identificator internCzęść nr 34
LotLOT-0035
TitluCzęść nr 35
Identificator internCzęść nr 35
LotLOT-0036
TitluCzęść nr 36
Identificator internCzęść nr 36
LotLOT-0037
TitluCzęść nr 37
Identificator internCzęść nr 37
LotLOT-0038
TitluCzęść nr 38
Identificator internCzęść nr 38
LotLOT-0039
TitluCzęść nr 39
Identificator internCzęść nr 39
LotLOT-0040
TitluCzęść nr 40
Identificator internCzęść nr 40
LotLOT-0041
TitluCzęść nr 41
Identificator internCzęść nr 41
LotLOT-0042
TitluCzęść nr 42
Identificator internCzęść nr 42
LotLOT-0043
TitluCzęść nr 43
Identificator internCzęść nr 43
LotLOT-0044
TitluCzęść nr 44
Identificator internCzęść nr 44
LotLOT-0045
TitluCzęść nr 45
Identificator internCzęść nr 45
477356-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – zjednodušený režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorCP.251.673.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80320000 Lekárske vzdelávanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55300000 Reštauračné služby a podávanie jedál, 55120000 Služby na organizovanie stretnutí a konferencií v hoteloch
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCzęść nr 1
Interný identifikátorCzęść nr 1
ČasťLOT-0002
NázovCzęść nr 2
Interný identifikátorCzęść nr 2
ČasťLOT-0003
NázovCzęść nr 3
Interný identifikátorCzęść nr 3
ČasťLOT-0004
NázovCzęść nr 4
Interný identifikátorCzęść nr 4
ČasťLOT-0005
NázovCzęść nr 5
Interný identifikátorCzęść nr 5
ČasťLOT-0006
NázovCzęść nr 6
Interný identifikátorCzęść nr 6
ČasťLOT-0007
NázovCzęść nr 7
Interný identifikátorCzęść nr 7
ČasťLOT-0008
NázovCzęść nr 8
Interný identifikátorCzęść nr 8
ČasťLOT-0009
NázovCzęść nr 9
Interný identifikátorCzęść nr 9
ČasťLOT-0010
NázovCzęść nr 10
Interný identifikátorCzęść nr 10
ČasťLOT-0011
NázovCzęść nr 11
Interný identifikátorCzęść nr 11
ČasťLOT-0012
NázovCzęść nr 12
Interný identifikátorCzęść nr 12
ČasťLOT-0013
NázovCzęść nr 13
Interný identifikátorCzęść nr 13
ČasťLOT-0014
NázovCzęść nr 14
Interný identifikátorCzęść nr 14
ČasťLOT-0015
NázovCzęść nr 15
Interný identifikátorCzęść nr 15
ČasťLOT-0016
NázovCzęść nr 16
Interný identifikátorCzęść nr 16
ČasťLOT-0017
NázovCzęść nr 17
Interný identifikátorCzęść nr 17
ČasťLOT-0018
NázovCzęść nr 18
Interný identifikátorCzęść nr 18
ČasťLOT-0019
NázovCzęść nr 19
Interný identifikátorCzęść nr 19
ČasťLOT-0020
NázovCzęść nr 20
Interný identifikátorCzęść nr 20
ČasťLOT-0021
NázovCzęść nr 21
Interný identifikátorCzęść nr 21
ČasťLOT-0022
NázovCzęść nr 22
Interný identifikátorCzęść nr 22
ČasťLOT-0023
NázovCzęść nr 23
Interný identifikátorCzęść nr 23
ČasťLOT-0024
NázovCzęść nr 24
Interný identifikátorCzęść nr 24
ČasťLOT-0025
NázovCzęść nr 25
Interný identifikátorCzęść nr 25
ČasťLOT-0026
NázovCzęść nr 26
Interný identifikátorCzęść nr 26
ČasťLOT-0027
NázovCzęść nr 27
Interný identifikátorCzęść nr 27
ČasťLOT-0028
NázovCzęść nr 28
Interný identifikátorCzęść nr 28
ČasťLOT-0029
NázovCzęść nr 29
Interný identifikátorCzęść nr 29
ČasťLOT-0030
NázovCzęść nr 30
Interný identifikátorCzęść nr 30
ČasťLOT-0031
NázovCzęść nr 31
Interný identifikátorCzęść nr 31
ČasťLOT-0032
NázovCzęść nr 32
Interný identifikátorCzęść nr 32
ČasťLOT-0033
NázovCzęść nr 33
Interný identifikátorCzęść nr 33
ČasťLOT-0034
NázovCzęść nr 34
Interný identifikátorCzęść nr 34
ČasťLOT-0035
NázovCzęść nr 35
Interný identifikátorCzęść nr 35
ČasťLOT-0036
NázovCzęść nr 36
Interný identifikátorCzęść nr 36
ČasťLOT-0037
NázovCzęść nr 37
Interný identifikátorCzęść nr 37
ČasťLOT-0038
NázovCzęść nr 38
Interný identifikátorCzęść nr 38
ČasťLOT-0039
NázovCzęść nr 39
Interný identifikátorCzęść nr 39
ČasťLOT-0040
NázovCzęść nr 40
Interný identifikátorCzęść nr 40
ČasťLOT-0041
NázovCzęść nr 41
Interný identifikátorCzęść nr 41
ČasťLOT-0042
NázovCzęść nr 42
Interný identifikátorCzęść nr 42
ČasťLOT-0043
NázovCzęść nr 43
Interný identifikátorCzęść nr 43
ČasťLOT-0044
NázovCzęść nr 44
Interný identifikátorCzęść nr 44
ČasťLOT-0045
NázovCzęść nr 45
Interný identifikátorCzęść nr 45
477356-2026 - Javni razpis
Poljska – Izobraževalne storitve na področju medicine – Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów doskonalących dla niektórych zawodów medycznych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Obvestilo o naročilu – enostavnejša ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCP.251.673.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80320000 Izobraževalne storitve na področju medicine
Dodatna klasifikacija (cpv): 55300000 Storitve restavracij in postrežbe, 55120000 Storitve srečanj in konferenc v hotelih
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovCzęść nr 1
Notranji identifikatorCzęść nr 1
SklopLOT-0002
NaslovCzęść nr 2
Notranji identifikatorCzęść nr 2
SklopLOT-0003
NaslovCzęść nr 3
Notranji identifikatorCzęść nr 3
SklopLOT-0004
NaslovCzęść nr 4
Notranji identifikatorCzęść nr 4
SklopLOT-0005
NaslovCzęść nr 5
Notranji identifikatorCzęść nr 5
SklopLOT-0006
NaslovCzęść nr 6
Notranji identifikatorCzęść nr 6
SklopLOT-0007
NaslovCzęść nr 7
Notranji identifikatorCzęść nr 7
SklopLOT-0008
NaslovCzęść nr 8
Notranji identifikatorCzęść nr 8
SklopLOT-0009
NaslovCzęść nr 9
Notranji identifikatorCzęść nr 9
SklopLOT-0010
NaslovCzęść nr 10
Notranji identifikatorCzęść nr 10
SklopLOT-0011
NaslovCzęść nr 11
Notranji identifikatorCzęść nr 11
SklopLOT-0012
NaslovCzęść nr 12
Notranji identifikatorCzęść nr 12
SklopLOT-0013
NaslovCzęść nr 13
Notranji identifikatorCzęść nr 13
SklopLOT-0014
NaslovCzęść nr 14
Notranji identifikatorCzęść nr 14
SklopLOT-0015
NaslovCzęść nr 15
Notranji identifikatorCzęść nr 15
SklopLOT-0016
NaslovCzęść nr 16
Notranji identifikatorCzęść nr 16
SklopLOT-0017
NaslovCzęść nr 17
Notranji identifikatorCzęść nr 17
SklopLOT-0018
NaslovCzęść nr 18
Notranji identifikatorCzęść nr 18
SklopLOT-0019
NaslovCzęść nr 19
Notranji identifikatorCzęść nr 19
SklopLOT-0020
NaslovCzęść nr 20
Notranji identifikatorCzęść nr 20
SklopLOT-0021
NaslovCzęść nr 21
Notranji identifikatorCzęść nr 21
SklopLOT-0022
NaslovCzęść nr 22
Notranji identifikatorCzęść nr 22
SklopLOT-0023
NaslovCzęść nr 23
Notranji identifikatorCzęść nr 23
SklopLOT-0024
NaslovCzęść nr 24
Notranji identifikatorCzęść nr 24
SklopLOT-0025
NaslovCzęść nr 25
Notranji identifikatorCzęść nr 25
SklopLOT-0026
NaslovCzęść nr 26
Notranji identifikatorCzęść nr 26
SklopLOT-0027
NaslovCzęść nr 27
Notranji identifikatorCzęść nr 27
SklopLOT-0028
NaslovCzęść nr 28
Notranji identifikatorCzęść nr 28
SklopLOT-0029
NaslovCzęść nr 29
Notranji identifikatorCzęść nr 29
SklopLOT-0030
NaslovCzęść nr 30
Notranji identifikatorCzęść nr 30
SklopLOT-0031
NaslovCzęść nr 31
Notranji identifikatorCzęść nr 31
SklopLOT-0032
NaslovCzęść nr 32
Notranji identifikatorCzęść nr 32
SklopLOT-0033
NaslovCzęść nr 33
Notranji identifikatorCzęść nr 33
SklopLOT-0034
NaslovCzęść nr 34
Notranji identifikatorCzęść nr 34
SklopLOT-0035
NaslovCzęść nr 35
Notranji identifikatorCzęść nr 35
SklopLOT-0036
NaslovCzęść nr 36
Notranji identifikatorCzęść nr 36
SklopLOT-0037
NaslovCzęść nr 37
Notranji identifikatorCzęść nr 37
SklopLOT-0038
NaslovCzęść nr 38
Notranji identifikatorCzęść nr 38
SklopLOT-0039
NaslovCzęść nr 39
Notranji identifikatorCzęść nr 39
SklopLOT-0040
NaslovCzęść nr 40
Notranji identifikatorCzęść nr 40
SklopLOT-0041
NaslovCzęść nr 41
Notranji identifikatorCzęść nr 41
SklopLOT-0042
NaslovCzęść nr 42
Notranji identifikatorCzęść nr 42
SklopLOT-0043
NaslovCzęść nr 43
Notranji identifikatorCzęść nr 43
SklopLOT-0044
NaslovCzęść nr 44
Notranji identifikatorCzęść nr 44
SklopLOT-0045
NaslovCzęść nr 45
Notranji identifikatorCzęść nr 45
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: CP.251.673.2026
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80320000 Medicinsk utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część nr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część nr 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część nr 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część nr 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część nr 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część nr 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część nr 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część nr 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część nr 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Część nr 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Część nr 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Część nr 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Część nr 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część nr 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Część nr 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Część nr 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Część nr 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Część nr 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Część nr 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Część nr 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Część nr 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Część nr 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: Część nr 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Część nr 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: Część nr 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: Część nr 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: Część nr 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: Część nr 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: Część nr 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: Część nr 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: Część nr 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: Część nr 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: Część nr 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: Część nr 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: Część nr 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: Część nr 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: Część nr 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: Część nr 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: Część nr 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: Część nr 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: Część nr 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: Część nr 45