Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38437000 Лабораторни пипети и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 33793000 Стъклени изделия за лабораторна употреба
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Gołębia 24
Град: Kraków
Пощенски код: 31-007
477362-2026 - Zadávání
Polsko – Laboratorní pipety a příslušenství – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevWyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
Popis1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych, zwanych dalej materiałami lub produktami, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), przeznaczonych w szczególności do realizacji zadań w zakresie kształcenia, działalności naukowej oraz komercjalizacji wyników tej działalności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe materiałów zużywalnych określa załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz katalog udostępniony na stronie internetowej https://www.sarstedt.com/en/POL, który zawiera zestawienie materiałów zużywalnych nieuwzględnionych w załączniku A do SWZ, a objętych przedmiotem zamówienia. 2.1 Przez „Katalog” Zamawiający rozumie aktualny na dzień składania ofert elektroniczny katalog odczynników i materiałów zużywalnych dostępny pod adresem https://www.sarstedt.com/en/POL, obejmujący produkty znajdujące się w ofercie handlowej Wykonawcy, do których dystrybucji jest on uprawniony oraz które mieszczą się w zakresie przedmiotu zamówienia.
Interní identifikátor80.272.158.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38437000 Laboratorní pipety a příslušenství
Další klasifikace (cpv): 33793000 Laboratorní sklo
5. Část
ČástLOT-0001
477362-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID80.272.158.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38437000 Laboratoriepipetter og tilbehør
Supplerende klassifikation (cpv): 33793000 Laboratorieartikler af glas
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33793000 Γυάλινα είδη εργαστηρίου
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Gołębia 24
Πόλη: Kraków
Ταχυδρομικός κώδικας: 31-007
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Additional classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
Place of performance
Postal address: ul. Gołębia 24
Town: Kraków
Postcode: 31-007
477362-2026 - Licitación
Polonia – Pipetas de laboratorio y sus accesorios – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ).
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno80.272.158.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios
Clasificación adicional (cpv): 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0001
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38437000 Laboratoriopipetit ja tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33793000 Laboratoriolasi
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Gołębia 24
Postitoimipaikka: Kraków
Postinumero: 31-007
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires
Nomenclature complémentaire (cpv): 33793000 Verrerie de laboratoire
Lieu d’exécution
Adresse postale: ul. Gołębia 24
Ville: Kraków
Code postal: 31-007
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 33793000 Laboratory glassware
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Gołębia 24
Baile: Kraków
Cód poist: 31-007
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete i pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 33793000 Stakleni proizvodi za laboratorijske namjene
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul. Gołębia 24
Grad: Kraków
Poštanski broj: 31-007
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33793000 Laboratorijų reikmenys iš stiklo
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Gołębia 24
Miestas: Kraków
Pašto kodas: 31-007
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 33793000 Glaswerk voor laboratoria
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Gołębia 24
Stad: Kraków
477362-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator80.272.158.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33793000 Laboratoryjne wyroby szklane
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios
Classificação adicional (cpv): 33793000 Artigos de vidro para laboratório
Local de execução
Endereço postal: ul. Gołębia 24
Cidade: Kraków
Código postal: 31-007
477362-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern80.272.158.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38437000 Pipete de laborator şi accesorii
Clasificare suplimentară (cpv): 33793000 Sticlărie pentru laborator
5. Lot
LotLOT-0001
477362-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator80.272.158.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete in dodatki
Dodatna klasifikacija (cpv): 33793000 Stekleni izdelki za laboratorijske namene
5. Sklop
SklopLOT-0001
477362-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare80.272.158.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 33793000 Laboratorieglas
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001