477364-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Месо и месни продукти – Furnizare produse alimentare
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеFurnizare produse alimentare
Описание„Furnizare produse alimentare pentru Gradinita din cadrul Scolii Gimnaziale nr.129 Bucuresti’’ pentru o perioada de 24 luni. Produse alimentare : produse de originale animala, carne si produse din carne; legume si fructe; produse zaharoase, conserve si bacanie; lactate; peste, produse fainoase, oua, paine si produse de panificatie
Вътрешен идентификатор2336
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеLot 1
ОписаниеFurnizare produse alimentare pentru Gradinita din cadrul Scolii Gimnaziale nr.129 Bucuresti’’ pentru o perioada de 24 luni
Вътрешен идентификатор1
Допълнителна класификация (cpv): 03142500 Птичи яйца, 15211000 Филета от риба, 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани, 15500000 Млечни продукти, 15851000 Макаронени изделия, 15897200 Консервирани хранителни продукти
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеLot 2
Вътрешен идентификатор2
Основна класификация (cpv): 15811100 Хляб
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15100000 Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Bucureşti (RO321)
Země: Rumunsko
Další informace: la sediul autoritatii contractante
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumænien
Værdi
477364-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Furnizare produse alimentare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFurnizare produse alimentare
Interne Kennung2336
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelLot 1
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15211000 Fischfilets, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15851000 Mehlwaren, 15897200 Nahrungsmittelkonserven
LosLOT-0002
TitelLot 2
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bucureşti (RO321)
Country: Romania
Value
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15100000 Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Bucureşti (RO321)
Maa: Romania
Arvo
2. Procédure
Procédure
Titre: Furnizare produse alimentare
Identifiant interne: 2336
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15100000 Produits de l'élevage, viande et produits à base de viande
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Lot 1
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs, 15211000 Filets de poisson, 15300000 Fruits, légumes et produits connexes, 15500000 Produits laitiers, 15851000 Produits farinacés, 15897200 Aliments en conserve
Lot: LOT-0002
Titre: Lot 2
Identifiant interne: 2
Nomenclature principale (cpv): 15811100 Pain
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Furnizare produse alimentare
Aitheantóir inmheánach: 2336
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lot 1
Aitheantóir inmheánach: 1
Aicmiú breise (cpv): 03142500 Eggs, 15211000 Fish fillets, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15500000 Dairy products, 15851000 Farinaceous products, 15897200 Canned goods
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Lot 2
Aitheantóir inmheánach: 2
Príomhaicmiú (cpv): 15811100 Bread
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Bucureşti (RO321)
Zemlja: Rumunjska
Vrijednost
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Furnizare produse alimentare
Belső azonosító: 2336
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15100000 Állati termékek, hús és húskészítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lot 1
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 03142500 Tojás, 15211000 Halfilé, 15300000 Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek, 15500000 Tejtermék, 15851000 Lisztből készült termékek, 15897200 Ételkonzervek
Rész: LOT-0002
Cím: Lot 2
Belső azonosító: 2
Fő osztályozás (cpv): 15811100 Kenyér
2. Procedura
Procedura
Titolo: Furnizare produse alimentare
Identificativo interno: 2336
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15100000 Prodotti di origine animale, carne e prodotti a base di carne
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lot 1
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142500 Uova, 15211000 Filetti di pesce, 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini, 15500000 Prodotti lattiero-caseari, 15851000 Prodotti farinacei, 15897200 Alimenti in scatola
Lotto: LOT-0002
Titolo: Lot 2
Identificativo interno: 2
Classificazione principale (cpv): 15811100 Pane
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15100000 Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Bucureşti (RO321)
Šalis: Rumunija
Vertė
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Bucureşti (RO321)
Valsts: Rumānija
Vērtība
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Furnizare produse alimentare
Identifikatur intern: 2336
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15100000 Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lot 1
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03142500 Bajd, 15211000 Filetti tal-ħut, 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati, 15500000 Prodotti mill-ħalib, 15851000 Prodotti mit-tqiq, 15897200 Oġġetti fil-landi
Lott: LOT-0002
Titlu: Lot 2
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15811100 Ħobż
2. Procedure
Procedure
Titel: Furnizare produse alimentare
Interne identificatiecode: 2336
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Lot 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 03142500 Eieren, 15211000 Visfilets, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15500000 Zuivelproducten, 15851000 Meelproducten, 15897200 Blikconserven
Perceel: LOT-0002
Titel: Lot 2
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 15811100 Brood
Tytuł: Furnizare produse alimentare
Wewnętrzny identyfikator: 2336
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lot 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja, 15211000 Filety rybne, 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty, 15500000 Produkty mleczarskie, 15851000 Produkty mączne, 15897200 Produkty puszkowane
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lot 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
477364-2026 - Procedură concurențială
România – Produse de origine animală, carne şi produse din carne – Furnizare produse alimentare
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluFurnizare produse alimentare
Identificator intern2336
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15100000 Produse de origine animală, carne şi produse din carne
LotLOT-0001
TitluLot 1
Identificator intern1
Clasificare suplimentară (cpv): 03142500 Ouă, 15211000 File de peşte, 15300000 Fructe, legume şi produse conexe, 15500000 Produse lactate, 15851000 Produse făinoase, 15897200 Conserve de alimente
LotLOT-0002
TitluLot 2
Identificator intern2
Clasificarea principală (cpv): 15811100 Pâine
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15100000 Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Bucureşti (RO321)
Krajina: Rumunsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Bucureşti (RO321)
Država: Romunija
Vrednost
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumänien
Kompletterande information: la sediul autoritatii contractante
Värde