2. Процедура
Процедура
Заглавие: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań pn.: Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce, Przebudowa SRP Stęszew (zamówienie w podziale na 2 części)
Описание: 1. Przedmiotem Zamówienia jest.: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań pn.: Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce, Przebudowa SRP Stęszew (zamówienie w podziale na 2 części) Część nr 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce. Część nr 2: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa SRP Stęszew”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki do SWZ – wzór umowy (dla części nr 1 i części nr 2).
Вътрешен идентификатор: ZP/2026/06/0057/POZ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите
Допълнителна класификация (cpv): 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce.
Описание: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki do SWZ – wzór umowy (dla części nr 1).
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa SRP Stęszew”.
Описание: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa SRP Stęszew. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki do SWZ – wzór umowy (dla części nr 2).
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/2026/06/0057/POZ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
Supplerende klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/2026/06/0057/POZ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Internal identifier: ZP/2026/06/0057/POZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/2026/06/0057/POZ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/2026/06/0057/POZ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/2026/06/0057/POZ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71242000 Hankkeiden ja suunnitelmien valmistelu, kustannusarviointi
Lisäluokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
477377-2026 - Nadmetanje
Poljska – Izrada projekta i nacrta, procjena troškova – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań pn.: Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce, Przebudowa SRP Stęszew (zamówienie w podziale na 2 części)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP/2026/06/0057/POZ
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
GrupaLOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/2026/06/0057/POZ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
További osztályozás (cpv): 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/2026/06/0057/POZ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Interne identificatiecode: ZP/2026/06/0057/POZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2026/06/0057/POZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação
477377-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań pn.: Przebudowa SRP Nowe Skalmierzyce, Przebudowa SRP Stęszew (zamówienie w podziale na 2 części)
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP/2026/06/0057/POZ
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
LotLOT-0001
LotLOT-0002
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/2026/06/0057/POZ
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002