477386-2026 - Състезателна процедура
Полша – Изкуствени стави – Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilość przedmiotu zamówienia i opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na części (pakiety). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na jedną, kilka lub wszystkie części. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339411
Вътрешен идентификаторWSZ-EP-20/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33141750 Изкуствени стави
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPakiet 1 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
ОписаниеPrzedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilość przedmiotu zamówienia i opis przedmiotu zamówienia. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339411.
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 1
Варианти
Описание на опциитеPRAWO OPCJI 1. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości zakupywanego Towaru w danej pozycji do 20% wartości danej pozycji (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w ofercie. 2. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania zakresu podstawowego dostawy w danej pozycji, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu tej dostawy. W takiej sytuacji Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji dokonywane jest na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego. 4. Do Towaru dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, realizacji reklamacji i terminu ważności.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPakiet 2 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPakiet 3 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеPakiet 4 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPakiet 5 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеPakiet 6 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеPakiet 7 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеPakiet 8 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеPakiet 9 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 9
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеPakiet 10 - Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Вътрешен идентификаторCzęść nr: 10
477386-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorWSZ-EP-20/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141750 Kloubní protézy
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorCzęść nr: 1
Možnosti
ČástLOT-0002
Interní identifikátorCzęść nr: 2
ČástLOT-0003
Interní identifikátorCzęść nr: 3
ČástLOT-0004
Interní identifikátorCzęść nr: 4
ČástLOT-0005
Interní identifikátorCzęść nr: 5
ČástLOT-0006
Interní identifikátorCzęść nr: 6
ČástLOT-0007
Interní identifikátorCzęść nr: 7
ČástLOT-0008
Interní identifikátorCzęść nr: 8
ČástLOT-0009
Interní identifikátorCzęść nr: 9
ČástLOT-0010
Interní identifikátorCzęść nr: 10
477386-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungWSZ-EP-20/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCzęść nr: 1
Optionen
LosLOT-0002
Interne KennungCzęść nr: 2
LosLOT-0003
Interne KennungCzęść nr: 3
LosLOT-0004
Interne KennungCzęść nr: 4
LosLOT-0005
Interne KennungCzęść nr: 5
LosLOT-0006
Interne KennungCzęść nr: 6
LosLOT-0007
Interne KennungCzęść nr: 7
LosLOT-0008
Interne KennungCzęść nr: 8
LosLOT-0009
Interne KennungCzęść nr: 9
LosLOT-0010
Interne KennungCzęść nr: 10
477386-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachWSZ-EP-20/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141750 Artificial joints
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 1
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 4
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 5
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 6
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 7
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 8
LuchtógLOT-0009
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 9
LuchtógLOT-0010
Aitheantóir inmheánachCzęść nr: 10
477386-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóWSZ-EP-20/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141750 Mesterséges ízület
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóCzęść nr: 1
Opciók
RészLOT-0002
Belső azonosítóCzęść nr: 2
RészLOT-0003
Belső azonosítóCzęść nr: 3
RészLOT-0004
Belső azonosítóCzęść nr: 4
RészLOT-0005
Belső azonosítóCzęść nr: 5
RészLOT-0006
Belső azonosítóCzęść nr: 6
RészLOT-0007
Belső azonosítóCzęść nr: 7
RészLOT-0008
Belső azonosítóCzęść nr: 8
RészLOT-0009
Belső azonosítóCzęść nr: 9
RészLOT-0010
Belső azonosítóCzęść nr: 10
477386-2026 - Gara
Polonia – Articolazioni artificiali – Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoWSZ-EP-20/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33141750 Articolazioni artificiali
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCzęść nr: 1
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść nr: 2
LottoLOT-0003
Identificativo internoCzęść nr: 3
LottoLOT-0004
Identificativo internoCzęść nr: 4
LottoLOT-0005
Identificativo internoCzęść nr: 5
LottoLOT-0006
Identificativo internoCzęść nr: 6
LottoLOT-0007
Identificativo internoCzęść nr: 7
LottoLOT-0008
Identificativo internoCzęść nr: 8
LottoLOT-0009
Identificativo internoCzęść nr: 9
LottoLOT-0010
Identificativo internoCzęść nr: 10
477386-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusWSZ-EP-20/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141750 Dirbtiniai sąnariai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 1
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 9
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatoriusCzęść nr: 10
477386-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsWSZ-EP-20/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141750 Mākslīgās locītavas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 1
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 3
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 5
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 6
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 7
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 8
DaļaLOT-0009
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 9
DaļaLOT-0010
Iekšējais identifikatorsCzęść nr: 10
477386-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Partijiet mill-ġisem, artifiċjali – Dostawa endoprotez stawu biodrowego i kolanowego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWSZ-EP-20/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141750 Partijiet mill-ġisem, artifiċjali
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść nr: 1
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść nr: 2
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść nr: 3
LottLOT-0004
Identifikatur internCzęść nr: 4
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść nr: 5
LottLOT-0006
Identifikatur internCzęść nr: 6
LottLOT-0007
Identifikatur internCzęść nr: 7
LottLOT-0008
Identifikatur internCzęść nr: 8
LottLOT-0009
Identifikatur internCzęść nr: 9
LottLOT-0010
Identifikatur internCzęść nr: 10
477386-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internWSZ-EP-20/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33141750 Proteze articulare
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internCzęść nr: 1
Opțiuni
LotLOT-0002
Identificator internCzęść nr: 2
LotLOT-0003
Identificator internCzęść nr: 3
LotLOT-0004
Identificator internCzęść nr: 4
LotLOT-0005
Identificator internCzęść nr: 5
LotLOT-0006
Identificator internCzęść nr: 6
LotLOT-0007
Identificator internCzęść nr: 7
LotLOT-0008
Identificator internCzęść nr: 8
LotLOT-0009
Identificator internCzęść nr: 9
LotLOT-0010
Identificator internCzęść nr: 10
477386-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorWSZ-EP-20/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141750 Umelé kĺby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorCzęść nr: 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorCzęść nr: 2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorCzęść nr: 3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorCzęść nr: 4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorCzęść nr: 5
ČasťLOT-0006
Interný identifikátorCzęść nr: 6
ČasťLOT-0007
Interný identifikátorCzęść nr: 7
ČasťLOT-0008
Interný identifikátorCzęść nr: 8
ČasťLOT-0009
Interný identifikátorCzęść nr: 9
ČasťLOT-0010
Interný identifikátorCzęść nr: 10