See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Dravograd za šolsko leto 2026/2027
Описание: Šolski prevozi 2026/2027
Вътрешен идентификатор: JN-76547
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60100000 Пътни транспортни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Modrijeva rida
Описание: sklop/relacija
Вътрешен идентификатор: 507901
Допълнителна класификация (cpv): 60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Вътрешен идентификатор: 507902
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Kružnik
Описание: sklopi/relacije
Вътрешен идентификатор: 507903
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Вътрешен идентификатор: 507904
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Borovšnik - Otiški Vrh
Описание: sklop/relacije
Вътрешен идентификатор: 507905
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Šempeter, Lambizer
Вътрешен идентификатор: 507906
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lubas - Kotnik
Вътрешен идентификатор: 507907
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Bauhov graben, Otiški Vrh (Ž.V.), Dobrova - Podklanc- Selovec I
Вътрешен идентификатор: 507908
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Cviterško sedlo (I, II)
Вътрешен идентификатор: 507909
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Medvedov graben (I, II)
Вътрешен идентификатор: 507910
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Velka - Sv. Boštjan
Вътрешен идентификатор: 507911
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Sv. Danijel - Trbonje
Вътрешен идентификатор: 507912
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Ojstrica, Ojstrica - OŠ JD Ravne ne Koroškem
Вътрешен идентификатор: 507913
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Kozji vrh - Vrata, Dravograd - Muta
Вътрешен идентификатор: 507914
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Вътрешен идентификатор: 507915
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Bukovje, Otiški vrh
Вътрешен идентификатор: 507916
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Gor.vrh - Vič - Polaner (komb. sklop 21)
Вътрешен идентификатор: 507917
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Vič - Dravograd (I, II)
Вътрешен идентификатор: 507918
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Вътрешен идентификатор: 507919
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Вътрешен идентификатор: 507920
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Trbonje - Gor. Vrh - Libeliče - III OŠ SG
Вътрешен идентификатор: 507921
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: CSG Maribor (25%)
Вътрешен идентификатор: 507922
2. Řízení
Řízení
Popis: Šolski prevozi 2026/2027
Interní identifikátor: JN-76547
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60100000 Služby silniční dopravy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Modrijeva rida
Popis: sklop/relacija
Interní identifikátor: 507901
Další klasifikace (cpv): 60112000 Služby veřejné silniční dopravy
Část: LOT-0002
Název: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Interní identifikátor: 507902
Část: LOT-0003
Název: Kružnik
Popis: sklopi/relacije
Interní identifikátor: 507903
Část: LOT-0004
Název: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Interní identifikátor: 507904
Část: LOT-0005
Název: Borovšnik - Otiški Vrh
Popis: sklop/relacije
Interní identifikátor: 507905
Část: LOT-0006
Název: Šempeter, Lambizer
Interní identifikátor: 507906
Část: LOT-0007
Název: Lubas - Kotnik
Interní identifikátor: 507907
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 507908
Část: LOT-0009
Název: Cviterško sedlo (I, II)
Interní identifikátor: 507909
Část: LOT-0010
Název: Medvedov graben (I, II)
Interní identifikátor: 507910
Část: LOT-0011
Název: Velka - Sv. Boštjan
Interní identifikátor: 507911
Část: LOT-0012
Název: Sv. Danijel - Trbonje
Interní identifikátor: 507912
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: 507913
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: 507914
Část: LOT-0015
Název: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Interní identifikátor: 507915
Část: LOT-0016
Název: Bukovje, Otiški vrh
Interní identifikátor: 507916
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: 507917
Část: LOT-0018
Název: Vič - Dravograd (I, II)
Interní identifikátor: 507918
Část: LOT-0019
Název: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Interní identifikátor: 507919
Část: LOT-0020
Název: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Interní identifikátor: 507920
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: 507921
Část: LOT-0022
Název: CSG Maribor (25%)
Interní identifikátor: 507922
2. Procedure
Procedure
Beskrivelse: Šolski prevozi 2026/2027
Intern ID: JN-76547
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60100000 Vejtransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Modrijeva rida
Beskrivelse: sklop/relacija
Intern ID: 507901
Supplerende klassifikation (cpv): 60112000 Offentlig vejtransport
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Intern ID: 507902
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Kružnik
Beskrivelse: sklopi/relacije
Intern ID: 507903
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Intern ID: 507904
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Borovšnik - Otiški Vrh
Beskrivelse: sklop/relacije
Intern ID: 507905
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Šempeter, Lambizer
Intern ID: 507906
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Lubas - Kotnik
Intern ID: 507907
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 507908
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Cviterško sedlo (I, II)
Intern ID: 507909
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Medvedov graben (I, II)
Intern ID: 507910
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Velka - Sv. Boštjan
Intern ID: 507911
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Sv. Danijel - Trbonje
Intern ID: 507912
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 507913
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 507914
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Intern ID: 507915
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Bukovje, Otiški vrh
Intern ID: 507916
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 507917
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Vič - Dravograd (I, II)
Intern ID: 507918
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Intern ID: 507919
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Intern ID: 507920
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 507921
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: CSG Maribor (25%)
Intern ID: 507922
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: Šolski prevozi 2026/2027
Interne Kennung: JN-76547
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: sklop/relacija
Interne Kennung: 507901
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 507902
Los: LOT-0003
Beschreibung: sklopi/relacije
Interne Kennung: 507903
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 507904
Los: LOT-0005
Beschreibung: sklop/relacije
Interne Kennung: 507905
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 507906
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 507907
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 507908
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 507909
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 507910
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 507911
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 507912
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 507913
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 507914
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 507915
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 507916
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 507917
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 507918
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 507919
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 507920
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 507921
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 507922
Description: Šolski prevozi 2026/2027
Internal identifier: JN-76547
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Modrijeva rida
Description: sklop/relacija
Internal identifier: 507901
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services
Lot: LOT-0002
Title: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Internal identifier: 507902
Lot: LOT-0003
Title: Kružnik
Description: sklopi/relacije
Internal identifier: 507903
Lot: LOT-0004
Title: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Internal identifier: 507904
Lot: LOT-0005
Title: Borovšnik - Otiški Vrh
Description: sklop/relacije
Internal identifier: 507905
Lot: LOT-0006
Title: Šempeter, Lambizer
Internal identifier: 507906
Lot: LOT-0007
Title: Lubas - Kotnik
Internal identifier: 507907
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 507908
Lot: LOT-0009
Title: Cviterško sedlo (I, II)
Internal identifier: 507909
Lot: LOT-0010
Title: Medvedov graben (I, II)
Internal identifier: 507910
Lot: LOT-0011
Title: Velka - Sv. Boštjan
Internal identifier: 507911
Lot: LOT-0012
Title: Sv. Danijel - Trbonje
Internal identifier: 507912
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 507913
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 507914
Lot: LOT-0015
Title: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Internal identifier: 507915
Lot: LOT-0016
Title: Bukovje, Otiški vrh
Internal identifier: 507916
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 507917
Lot: LOT-0018
Title: Vič - Dravograd (I, II)
Internal identifier: 507918
Lot: LOT-0019
Title: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Internal identifier: 507919
Lot: LOT-0020
Title: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Internal identifier: 507920
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 507921
Lot: LOT-0022
Title: CSG Maribor (25%)
Internal identifier: 507922
2. Procedimiento
Procedimiento
Descripción: Šolski prevozi 2026/2027
Identificador interno: JN-76547
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Modrijeva rida
Descripción: sklop/relacija
Identificador interno: 507901
Clasificación adicional (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública
Lote: LOT-0002
Título: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Identificador interno: 507902
Lote: LOT-0003
Título: Kružnik
Descripción: sklopi/relacije
Identificador interno: 507903
Lote: LOT-0004
Título: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Identificador interno: 507904
Lote: LOT-0005
Título: Borovšnik - Otiški Vrh
Descripción: sklop/relacije
Identificador interno: 507905
Lote: LOT-0006
Título: Šempeter, Lambizer
Identificador interno: 507906
Lote: LOT-0007
Título: Lubas - Kotnik
Identificador interno: 507907
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 507908
Lote: LOT-0009
Título: Cviterško sedlo (I, II)
Identificador interno: 507909
Lote: LOT-0010
Título: Medvedov graben (I, II)
Identificador interno: 507910
Lote: LOT-0011
Título: Velka - Sv. Boštjan
Identificador interno: 507911
Lote: LOT-0012
Título: Sv. Danijel - Trbonje
Identificador interno: 507912
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 507913
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 507914
Lote: LOT-0015
Título: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Identificador interno: 507915
Lote: LOT-0016
Título: Bukovje, Otiški vrh
Identificador interno: 507916
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 507917
Lote: LOT-0018
Título: Vič - Dravograd (I, II)
Identificador interno: 507918
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 507919
Lote: LOT-0020
Título: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Identificador interno: 507920
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 507921
Lote: LOT-0022
Título: CSG Maribor (25%)
Identificador interno: 507922
2. Menetlus
Menetlus
Kirjeldus: Šolski prevozi 2026/2027
Sisemine tunnus: JN-76547
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Modrijeva rida
Kirjeldus: sklop/relacija
Sisemine tunnus: 507901
Täiendav liigitus (cpv): 60112000 Maantee ühistransporditeenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 507902
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Kružnik
Kirjeldus: sklopi/relacije
Sisemine tunnus: 507903
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 507904
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Borovšnik - Otiški Vrh
Kirjeldus: sklop/relacije
Sisemine tunnus: 507905
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Šempeter, Lambizer
Sisemine tunnus: 507906
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Lubas - Kotnik
Sisemine tunnus: 507907
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 507908
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Cviterško sedlo (I, II)
Sisemine tunnus: 507909
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Medvedov graben (I, II)
Sisemine tunnus: 507910
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Velka - Sv. Boštjan
Sisemine tunnus: 507911
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Sv. Danijel - Trbonje
Sisemine tunnus: 507912
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 507913
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 507914
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Sisemine tunnus: 507915
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Bukovje, Otiški vrh
Sisemine tunnus: 507916
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 507917
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Vič - Dravograd (I, II)
Sisemine tunnus: 507918
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 507919
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 507920
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 507921
Osa: LOT-0022
Pealkiri: CSG Maribor (25%)
Sisemine tunnus: 507922
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Šolski prevozi 2026/2027
Sisäinen tunniste: JN-76547
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
Ilmoituksen nimi: Modrijeva rida
Kuvaus: sklop/relacija
Sisäinen tunniste: 507901
Lisäluokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
Sisäinen tunniste: 507902
Ilmoituksen nimi: Kružnik
Kuvaus: sklopi/relacije
Sisäinen tunniste: 507903
Sisäinen tunniste: 507904
Ilmoituksen nimi: Borovšnik - Otiški Vrh
Kuvaus: sklop/relacije
Sisäinen tunniste: 507905
Ilmoituksen nimi: Šempeter, Lambizer
Sisäinen tunniste: 507906
Ilmoituksen nimi: Lubas - Kotnik
Sisäinen tunniste: 507907
Sisäinen tunniste: 507908
Ilmoituksen nimi: Cviterško sedlo (I, II)
Sisäinen tunniste: 507909
Ilmoituksen nimi: Medvedov graben (I, II)
Sisäinen tunniste: 507910
Ilmoituksen nimi: Velka - Sv. Boštjan
Sisäinen tunniste: 507911
Ilmoituksen nimi: Sv. Danijel - Trbonje
Sisäinen tunniste: 507912
Sisäinen tunniste: 507913
Sisäinen tunniste: 507914
Ilmoituksen nimi: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Sisäinen tunniste: 507915
Ilmoituksen nimi: Bukovje, Otiški vrh
Sisäinen tunniste: 507916
Sisäinen tunniste: 507917
Ilmoituksen nimi: Vič - Dravograd (I, II)
Sisäinen tunniste: 507918
Sisäinen tunniste: 507919
Sisäinen tunniste: 507920
Sisäinen tunniste: 507921
Ilmoituksen nimi: CSG Maribor (25%)
Sisäinen tunniste: 507922
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76547
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60100000 Services de transport routier
Titre: Modrijeva rida
Identifiant interne: 507901
Nomenclature complémentaire (cpv): 60112000 Services de transport routier public
Titre: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Identifiant interne: 507902
Titre: Kružnik
Identifiant interne: 507903
Titre: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Identifiant interne: 507904
Titre: Borovšnik - Otiški Vrh
Identifiant interne: 507905
Titre: Šempeter, Lambizer
Identifiant interne: 507906
Titre: Lubas - Kotnik
Identifiant interne: 507907
Identifiant interne: 507908
Titre: Cviterško sedlo (I, II)
Identifiant interne: 507909
Titre: Medvedov graben (I, II)
Identifiant interne: 507910
Titre: Velka - Sv. Boštjan
Identifiant interne: 507911
Titre: Sv. Danijel - Trbonje
Identifiant interne: 507912
Identifiant interne: 507913
Identifiant interne: 507914
Titre: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Identifiant interne: 507915
Titre: Bukovje, Otiški vrh
Identifiant interne: 507916
Identifiant interne: 507917
Titre: Vič - Dravograd (I, II)
Identifiant interne: 507918
Titre: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Identifiant interne: 507919
Titre: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Identifiant interne: 507920
Identifiant interne: 507921
Titre: CSG Maribor (25%)
Identifiant interne: 507922
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Cur síos: Šolski prevozi 2026/2027
Aitheantóir inmheánach: JN-76547
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Modrijeva rida
Cur síos: sklop/relacija
Aitheantóir inmheánach: 507901
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Aitheantóir inmheánach: 507902
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Kružnik
Cur síos: sklopi/relacije
Aitheantóir inmheánach: 507903
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Aitheantóir inmheánach: 507904
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Borovšnik - Otiški Vrh
Cur síos: sklop/relacije
Aitheantóir inmheánach: 507905
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Šempeter, Lambizer
Aitheantóir inmheánach: 507906
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Lubas - Kotnik
Aitheantóir inmheánach: 507907
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 507908
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Cviterško sedlo (I, II)
Aitheantóir inmheánach: 507909
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Medvedov graben (I, II)
Aitheantóir inmheánach: 507910
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Velka - Sv. Boštjan
Aitheantóir inmheánach: 507911
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Sv. Danijel - Trbonje
Aitheantóir inmheánach: 507912
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 507913
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 507914
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Aitheantóir inmheánach: 507915
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Bukovje, Otiški vrh
Aitheantóir inmheánach: 507916
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 507917
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Vič - Dravograd (I, II)
Aitheantóir inmheánach: 507918
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 507919
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 507920
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 507921
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: CSG Maribor (25%)
Aitheantóir inmheánach: 507922
2. Postupak
Postupak
Opis: Šolski prevozi 2026/2027
Interna identifikacijska oznaka: JN-76547
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60100000 Usluge cestovnog prijevoza
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Modrijeva rida
Opis: sklop/relacija
Interna identifikacijska oznaka: 507901
Dodatna klasifikacija (cpv): 60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
Grupa: LOT-0002
Naslov: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Interna identifikacijska oznaka: 507902
Grupa: LOT-0003
Naslov: Kružnik
Opis: sklopi/relacije
Interna identifikacijska oznaka: 507903
Grupa: LOT-0004
Naslov: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Interna identifikacijska oznaka: 507904
Grupa: LOT-0005
Naslov: Borovšnik - Otiški Vrh
Opis: sklop/relacije
Interna identifikacijska oznaka: 507905
Grupa: LOT-0006
Naslov: Šempeter, Lambizer
Interna identifikacijska oznaka: 507906
Grupa: LOT-0007
Naslov: Lubas - Kotnik
Interna identifikacijska oznaka: 507907
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 507908
Grupa: LOT-0009
Naslov: Cviterško sedlo (I, II)
Interna identifikacijska oznaka: 507909
Grupa: LOT-0010
Naslov: Medvedov graben (I, II)
Interna identifikacijska oznaka: 507910
Grupa: LOT-0011
Naslov: Velka - Sv. Boštjan
Interna identifikacijska oznaka: 507911
Grupa: LOT-0012
Naslov: Sv. Danijel - Trbonje
Interna identifikacijska oznaka: 507912
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 507913
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 507914
Grupa: LOT-0015
Naslov: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Interna identifikacijska oznaka: 507915
Grupa: LOT-0016
Naslov: Bukovje, Otiški vrh
Interna identifikacijska oznaka: 507916
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 507917
Grupa: LOT-0018
Naslov: Vič - Dravograd (I, II)
Interna identifikacijska oznaka: 507918
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 507919
Grupa: LOT-0020
Naslov: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Interna identifikacijska oznaka: 507920
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 507921
Grupa: LOT-0022
Naslov: CSG Maribor (25%)
Interna identifikacijska oznaka: 507922
2. Eljárás
Eljárás
Leírás: Šolski prevozi 2026/2027
Belső azonosító: JN-76547
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Modrijeva rida
Leírás: sklop/relacija
Belső azonosító: 507901
További osztályozás (cpv): 60112000 Közúti tömegközlekedési szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Cím: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Belső azonosító: 507902
Rész: LOT-0003
Cím: Kružnik
Leírás: sklopi/relacije
Belső azonosító: 507903
Rész: LOT-0004
Cím: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Belső azonosító: 507904
Rész: LOT-0005
Cím: Borovšnik - Otiški Vrh
Leírás: sklop/relacije
Belső azonosító: 507905
Rész: LOT-0006
Cím: Šempeter, Lambizer
Belső azonosító: 507906
Rész: LOT-0007
Cím: Lubas - Kotnik
Belső azonosító: 507907
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 507908
Rész: LOT-0009
Cím: Cviterško sedlo (I, II)
Belső azonosító: 507909
Rész: LOT-0010
Cím: Medvedov graben (I, II)
Belső azonosító: 507910
Rész: LOT-0011
Cím: Velka - Sv. Boštjan
Belső azonosító: 507911
Rész: LOT-0012
Cím: Sv. Danijel - Trbonje
Belső azonosító: 507912
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 507913
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 507914
Rész: LOT-0015
Cím: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Belső azonosító: 507915
Rész: LOT-0016
Cím: Bukovje, Otiški vrh
Belső azonosító: 507916
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 507917
Rész: LOT-0018
Cím: Vič - Dravograd (I, II)
Belső azonosító: 507918
Rész: LOT-0019
Cím: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Belső azonosító: 507919
Rész: LOT-0020
Cím: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Belső azonosító: 507920
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 507921
Rész: LOT-0022
Cím: CSG Maribor (25%)
Belső azonosító: 507922
2. Procedūra
Procedūra
Aprašymas: Šolski prevozi 2026/2027
Vidaus identifikatorius: JN-76547
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Modrijeva rida
Aprašymas: sklop/relacija
Vidaus identifikatorius: 507901
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 60112000 Viešojo kelių transporto paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 507902
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Kružnik
Aprašymas: sklopi/relacije
Vidaus identifikatorius: 507903
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 507904
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Borovšnik - Otiški Vrh
Aprašymas: sklop/relacije
Vidaus identifikatorius: 507905
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Šempeter, Lambizer
Vidaus identifikatorius: 507906
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Lubas - Kotnik
Vidaus identifikatorius: 507907
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 507908
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Cviterško sedlo (I, II)
Vidaus identifikatorius: 507909
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Medvedov graben (I, II)
Vidaus identifikatorius: 507910
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Velka - Sv. Boštjan
Vidaus identifikatorius: 507911
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Sv. Danijel - Trbonje
Vidaus identifikatorius: 507912
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 507913
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 507914
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Vidaus identifikatorius: 507915
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Bukovje, Otiški vrh
Vidaus identifikatorius: 507916
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 507917
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Vič - Dravograd (I, II)
Vidaus identifikatorius: 507918
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 507919
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 507920
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 507921
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: CSG Maribor (25%)
Vidaus identifikatorius: 507922
Apraksts: Šolski prevozi 2026/2027
Iekšējais identifikators: JN-76547
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Modrijeva rida
Apraksts: sklop/relacija
Iekšējais identifikators: 507901
Papildu klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 507902
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Kružnik
Apraksts: sklopi/relacije
Iekšējais identifikators: 507903
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 507904
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Borovšnik - Otiški Vrh
Apraksts: sklop/relacije
Iekšējais identifikators: 507905
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Šempeter, Lambizer
Iekšējais identifikators: 507906
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Lubas - Kotnik
Iekšējais identifikators: 507907
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 507908
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Cviterško sedlo (I, II)
Iekšējais identifikators: 507909
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Medvedov graben (I, II)
Iekšējais identifikators: 507910
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Velka - Sv. Boštjan
Iekšējais identifikators: 507911
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Sv. Danijel - Trbonje
Iekšējais identifikators: 507912
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 507913
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 507914
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Iekšējais identifikators: 507915
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Bukovje, Otiški vrh
Iekšējais identifikators: 507916
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 507917
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Vič - Dravograd (I, II)
Iekšējais identifikators: 507918
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 507919
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 507920
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 507921
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: CSG Maribor (25%)
Iekšējais identifikators: 507922
2. Proċedura
Proċedura
Deskrizzjoni: Šolski prevozi 2026/2027
Identifikatur intern: JN-76547
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60100000 Servizzi ta' trasport bit-triq
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Modrijeva rida
Deskrizzjoni: sklop/relacija
Identifikatur intern: 507901
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq
Lott: LOT-0002
Titlu: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Identifikatur intern: 507902
Lott: LOT-0003
Titlu: Kružnik
Deskrizzjoni: sklopi/relacije
Identifikatur intern: 507903
Lott: LOT-0004
Titlu: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Identifikatur intern: 507904
Lott: LOT-0005
Titlu: Borovšnik - Otiški Vrh
Deskrizzjoni: sklop/relacije
Identifikatur intern: 507905
Lott: LOT-0006
Titlu: Šempeter, Lambizer
Identifikatur intern: 507906
Lott: LOT-0007
Titlu: Lubas - Kotnik
Identifikatur intern: 507907
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 507908
Lott: LOT-0009
Titlu: Cviterško sedlo (I, II)
Identifikatur intern: 507909
Lott: LOT-0010
Titlu: Medvedov graben (I, II)
Identifikatur intern: 507910
Lott: LOT-0011
Titlu: Velka - Sv. Boštjan
Identifikatur intern: 507911
Lott: LOT-0012
Titlu: Sv. Danijel - Trbonje
Identifikatur intern: 507912
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 507913
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 507914
Lott: LOT-0015
Titlu: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Identifikatur intern: 507915
Lott: LOT-0016
Titlu: Bukovje, Otiški vrh
Identifikatur intern: 507916
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 507917
Lott: LOT-0018
Titlu: Vič - Dravograd (I, II)
Identifikatur intern: 507918
Lott: LOT-0019
Titlu: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Identifikatur intern: 507919
Lott: LOT-0020
Titlu: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Identifikatur intern: 507920
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 507921
Lott: LOT-0022
Titlu: CSG Maribor (25%)
Identifikatur intern: 507922
2. Procedură
Procedură
Descriere: Šolski prevozi 2026/2027
Identificator intern: JN-76547
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Descriere: sklop/relacija
Identificator intern: 507901
Clasificare suplimentară (cpv): 60112000 Servicii de transport rutier public
Identificator intern: 507902
Descriere: sklopi/relacije
Identificator intern: 507903
Identificator intern: 507904
Descriere: sklop/relacije
Identificator intern: 507905
Identificator intern: 507906
Identificator intern: 507907
Identificator intern: 507908
Identificator intern: 507909
Identificator intern: 507910
Identificator intern: 507911
Identificator intern: 507912
Identificator intern: 507913
Identificator intern: 507914
Identificator intern: 507915
Identificator intern: 507916
Identificator intern: 507917
Identificator intern: 507918
Identificator intern: 507919
Identificator intern: 507920
Identificator intern: 507921
Identificator intern: 507922
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76547
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60100000 Služby cestnej dopravy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Modrijeva rida
Interný identifikátor: 507901
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
Časť: LOT-0002
Názov: Skrinjar- Bukovnik, Selovec II
Interný identifikátor: 507902
Časť: LOT-0003
Názov: Kružnik
Interný identifikátor: 507903
Časť: LOT-0004
Názov: Jedert, Selovec - Bukovska vas
Interný identifikátor: 507904
Časť: LOT-0005
Názov: Borovšnik - Otiški Vrh
Interný identifikátor: 507905
Časť: LOT-0006
Názov: Šempeter, Lambizer
Interný identifikátor: 507906
Časť: LOT-0007
Názov: Lubas - Kotnik
Interný identifikátor: 507907
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 507908
Časť: LOT-0009
Názov: Cviterško sedlo (I, II)
Interný identifikátor: 507909
Časť: LOT-0010
Názov: Medvedov graben (I, II)
Interný identifikátor: 507910
Časť: LOT-0011
Názov: Velka - Sv. Boštjan
Interný identifikátor: 507911
Časť: LOT-0012
Názov: Sv. Danijel - Trbonje
Interný identifikátor: 507912
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 507913
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 507914
Časť: LOT-0015
Názov: Ronet - Dobrova - Sv. Križ
Interný identifikátor: 507915
Časť: LOT-0016
Názov: Bukovje, Otiški vrh
Interný identifikátor: 507916
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 507917
Časť: LOT-0018
Názov: Vič - Dravograd (I, II)
Interný identifikátor: 507918
Časť: LOT-0019
Názov: Libeliška gora - Libeliče, Gorče
Interný identifikátor: 507919
Časť: LOT-0020
Názov: Dobrova pri Dravogradu - Črneče
Interný identifikátor: 507920
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 507921
Časť: LOT-0022
Názov: CSG Maribor (25%)
Interný identifikátor: 507922
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76547
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 507901
Dodatna klasifikacija (cpv): 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 507902
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 507903
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 507904
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 507905
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 507906
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 507907
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 507908
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 507909
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 507910
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 507911
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 507912
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 507913
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 507914
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 507915
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 507916
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 507917
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 507918
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 507919
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 507920
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 507921
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 507922