See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Raamovereenkomst voor de levering van contrastmiddelen
Описание: Deze opdracht wordt uitgeschreven door vzw Algemeen Ziekenhuis Klina, Augustijnslei 100, 2930 Brasschaat, KBO nr. 0434.302.850, hierna aangeduid als de aanbestedende overheid en AZ Klina. Elke onderneming die een offerte indient, wordt aangeduid als inschrijver. De inschrijver aan wie de overheidsopdracht wordt gegund, wordt na gunning aangeduid als de leverancier. Voor meer informatie over AZ Klina kan de website worden geraadpleegd: https://www.azklina.be.
Вътрешен идентификатор: PPP0N8-230/6089/AZ Klina OO2026-051
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696800 Контрастни продукти за рентгенологията
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Jodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 240 of 250 mg jood per ml
Описание: Jodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 240 of 250 mg jood per ml
Вътрешен идентификатор: AZ Klina OO2026-051_1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Jodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 350 mg jood per ml
Описание: Jodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 350 mg jood per ml
Вътрешен идентификатор: AZ Klina OO2026-051_2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Jodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 300 mg jood per ml
Описание: Jodiumhoudende niet ionisch monomeren met lage osmolaliteit – concentratie 300 mg jood per ml
Вътрешен идентификатор: AZ Klina OO2026-051_3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Jodiumhoudend contrastmiddel, joxitalaminezuur, megluminezout voor radiologische onderzoeken van het spijsverteringsstelsel.
Описание: Jodiumhoudend contrastmiddel, joxitalaminezuur, megluminezout voor radiologische onderzoeken van het spijsverteringsstelsel.
Вътрешен идентификатор: AZ Klina OO2026-051_4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Paramagnetische contrastmiddelen voor MRI in spuit
Описание: Paramagnetische contrastmiddelen voor MRI in spuit
Вътрешен идентификатор: AZ Klina OO2026-051_5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Paramagnetische contrastmiddelen voor MRI – pediatrische indicatie
Описание: Paramagnetische contrastmiddelen voor MRI – pediatrische indicatie
Вътрешен идентификатор: AZ Klina OO2026-051_6
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZ Klina OO2026-051_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: AZ Klina OO2026-051_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: AZ Klina OO2026-051_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: AZ Klina OO2026-051_4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: AZ Klina OO2026-051_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: AZ Klina OO2026-051_6
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696800 Μέσα αντίθεσης ακτινολογίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AZ Klina OO2026-051_1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AZ Klina OO2026-051_2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AZ Klina OO2026-051_3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AZ Klina OO2026-051_4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AZ Klina OO2026-051_5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696800 X-ray contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: AZ Klina OO2026-051_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: AZ Klina OO2026-051_2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: AZ Klina OO2026-051_3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: AZ Klina OO2026-051_4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: AZ Klina OO2026-051_5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696800 Medios de contraste para radiología
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: AZ Klina OO2026-051_1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: AZ Klina OO2026-051_2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: AZ Klina OO2026-051_3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: AZ Klina OO2026-051_4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: AZ Klina OO2026-051_5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: AZ Klina OO2026-051_6
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696800 Röntgenkontrastained
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: AZ Klina OO2026-051_1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: AZ Klina OO2026-051_2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: AZ Klina OO2026-051_3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: AZ Klina OO2026-051_4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: AZ Klina OO2026-051_5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696800 Produits de contraste à usage radiologique
Identifiant interne: AZ Klina OO2026-051_1
Identifiant interne: AZ Klina OO2026-051_2
Identifiant interne: AZ Klina OO2026-051_3
Identifiant interne: AZ Klina OO2026-051_4
Identifiant interne: AZ Klina OO2026-051_5
Identifiant interne: AZ Klina OO2026-051_6
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696800 Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: AZ Klina OO2026-051_1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: AZ Klina OO2026-051_2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: AZ Klina OO2026-051_3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: AZ Klina OO2026-051_4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: AZ Klina OO2026-051_5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696800 Rentgeno kontrastinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: AZ Klina OO2026-051_1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: AZ Klina OO2026-051_2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: AZ Klina OO2026-051_3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: AZ Klina OO2026-051_4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: AZ Klina OO2026-051_5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: AZ Klina OO2026-051_6
Interne identificatiecode: PPP0N8-230/6089/AZ Klina OO2026-051
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696800 Röntgencontrastmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZ Klina OO2026-051_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: AZ Klina OO2026-051_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: AZ Klina OO2026-051_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: AZ Klina OO2026-051_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: AZ Klina OO2026-051_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696800 Nośniki kontrastu rentgenowskiego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: AZ Klina OO2026-051_1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: AZ Klina OO2026-051_2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: AZ Klina OO2026-051_3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: AZ Klina OO2026-051_4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: AZ Klina OO2026-051_5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: AZ Klina OO2026-051_6
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696800 Meios de contraste para raios X
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696800 Produse de contrast pentru utilizare în radiologie
Identificator intern: AZ Klina OO2026-051_1
Identificator intern: AZ Klina OO2026-051_2
Identificator intern: AZ Klina OO2026-051_3
Identificator intern: AZ Klina OO2026-051_4
Identificator intern: AZ Klina OO2026-051_5
Identificator intern: AZ Klina OO2026-051_6
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696800 Kontrastné prostriedky na röntgenovanie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: AZ Klina OO2026-051_1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: AZ Klina OO2026-051_2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: AZ Klina OO2026-051_3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: AZ Klina OO2026-051_4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: AZ Klina OO2026-051_5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: AZ Klina OO2026-051_6