See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Изготвяне на Доклади за договорени процедури по обособени позиции при изпълнение на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“, по Обособени позиции
Описание: Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594492
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79212100 Услуги по финансов одит
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: "Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0290-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Кн Александър Батенберг“ № 113, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на МЖС, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0290-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Княз Александър Батенберг“ № 113, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594506
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0260-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ж.к. „Изток“, бл. 6, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0260-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ж.к. „Изток“, бл. 6, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594519
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0291-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. Хината № 1, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0291-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. Хината № 1, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594532
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0256-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Кн Александър Батенберг“ № 12, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0256-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Княз Александър Батенберг“ № 12, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594538
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0255-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Д-р Стамболски“ № 12, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0255-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Д-р Стамболски“ № 12, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594592
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0259-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес кв. „Васил Левски“, бл. 28, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0259-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес кв. „Васил Левски“, бл. 28, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594598
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0245-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Любомир Кабакчиев“ № 11, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0245-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Любомир Кабакчиев“ № 11, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594609
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0279-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Преображение“ № 1, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0279-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Преображение“ № 1, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594611
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0293-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес кв. „Васил Левски“, бл. 15, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0293-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес кв. „Васил Левски“, бл. 15, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594613
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0306-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Ст Орешков“ № 27, гр. Шипка, община Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0306-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Стефан Орешков“ № 27, гр. Шипка, община Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“ Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594617
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0294-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Освобождение“ № 42, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0294-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Освобождение“ № 42, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност
Вътрешен идентификатор: 594620
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0240-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Христо Ботев“ № 6, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0240-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Христо Ботев“ № 6, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594625
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0288-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Цар Иван Шишман“ № 5, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0288-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Цар Иван Шишман“ № 5, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594628
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0252-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Цар Освободител“ № 2, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0252-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Цар Освободител“ № 2, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594631
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0287-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Никола Петков“ № 42, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0287-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Никола Петков“ № 42, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594634
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0253-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ж.к. „Изток“, бл. № 5, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0253-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ж.к. „Изток“, бл. № 5, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594640
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0238-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Никола Петков“ № 38, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган. Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0238-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес бул. „Никола Петков“ № 38, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Вътрешен идентификатор: 594644
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0295-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ № 18, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0295-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ № 18, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594646
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0254-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ж.к. „Изток“, бл. № 35, вх. А и Б гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0254-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ж.к. „Изток“, бл. № 35, вх. А и Б гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594656
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0292-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Цар Освободител“ № 6, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0292-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Цар Освободител“ № 6, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594659
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0257-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Освобождение“ № 2, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“;
Описание: Изготвяне на Доклад за договорени процедури по Проект „BG16FFPR003-4.001-0257-C01 Енергийно обновяване на многофамилна жилищна сграда с адрес ул. „Освобождение“ № 2, гр. Казанлък“, финансиран по Програма „Развитие на регионите“ 2021-2027, Процедура BG16FFPR003-4.001 „Подкрепа за устойчиво енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради, включително справяне с енергийната бедност“; Сертифициран одитор ще изготви Доклади за договорени процедури за декларирани разходи по всички компоненти и дейности по всички обособени позиции, съгласно изискванията на чл. 87, ал. 1-3 от Приложение 11 „Условия за изпълнение“ на АДБФП по Процедура за енергийно обновяване на многофамилни жилищни сгради № BG16FFPR003-4.001, финансирани по Програма „Развитие на регионите“ 2021 – 2027 г.“ и указанията на Управляващия орган.
Вътрешен идентификатор: 594660
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 594492
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79212100 Finansiel revisionsvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 594506
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 594519
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 594532
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 594538
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 594592
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 594598
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 594609
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 594611
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 594613
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 594617
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 594620
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 594625
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 594628
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 594631
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 594634
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 594640
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 594644
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 594646
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 594656
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 594659
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 594660
Internal identifier: 594492
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212100 Financial auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 594506
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 594519
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 594532
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 594538
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 594592
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 594598
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 594609
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 594611
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 594613
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 594617
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 594620
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 594625
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 594628
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 594631
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 594634
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 594640
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 594644
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 594646
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 594656
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 594659
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 594660
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 594492
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79212100 Servicios de auditoría financiera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 594506
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 594519
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 594532
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 594538
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 594592
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 594598
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 594609
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 594611
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 594613
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 594617
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 594620
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 594625
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 594628
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 594631
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 594634
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 594640
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 594644
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 594646
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 594656
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 594659
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 594660
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 594492
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79212100 Finantsaudititeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 594506
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 594519
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 594532
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 594538
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 594592
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 594598
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 594609
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 594611
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 594613
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 594617
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 594620
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 594625
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 594628
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 594631
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 594634
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 594640
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 594644
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 594646
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 594656
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 594659
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 594660
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 594492
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79212100 Tilintarkastuspalvelut
Sisäinen tunniste: 594506
Sisäinen tunniste: 594519
Sisäinen tunniste: 594532
Sisäinen tunniste: 594538
Sisäinen tunniste: 594592
Sisäinen tunniste: 594598
Sisäinen tunniste: 594609
Sisäinen tunniste: 594611
Sisäinen tunniste: 594613
Sisäinen tunniste: 594617
Sisäinen tunniste: 594620
Sisäinen tunniste: 594625
Sisäinen tunniste: 594628
Sisäinen tunniste: 594631
Sisäinen tunniste: 594634
Sisäinen tunniste: 594640
Sisäinen tunniste: 594644
Sisäinen tunniste: 594646
Sisäinen tunniste: 594656
Sisäinen tunniste: 594659
Sisäinen tunniste: 594660
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 594492
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79212100 Usluge financijske revizije
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 594506
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 594519
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 594532
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 594538
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 594592
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 594598
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 594609
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 594611
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 594613
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 594617
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 594620
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 594625
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 594628
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 594631
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 594634
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 594640
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 594644
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 594646
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 594656
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 594659
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 594660
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 594492
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79212100 Servizi di verifica contabile finanziaria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 594506
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 594519
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 594532
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 594538
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 594592
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 594598
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 594609
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 594611
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 594613
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 594617
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 594620
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 594625
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 594628
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 594631
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 594634
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 594640
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 594644
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 594646
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: 594656
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 594659
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 594660
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 594492
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79212100 Finansinio audito paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 594506
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 594519
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 594532
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 594538
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 594592
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 594598
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 594609
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 594611
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 594613
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 594617
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 594620
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 594625
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 594628
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 594631
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 594634
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 594640
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 594644
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 594646
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 594656
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 594659
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 594660
Interne identificatiecode: 594492
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212100 Uitvoeren van financiële audit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 594506
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 594519
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 594532
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 594538
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 594592
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 594598
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 594609
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 594611
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 594613
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 594617
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 594620
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 594625
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 594628
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 594631
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 594634
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 594640
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 594644
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 594646
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 594656
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 594659
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 594660
Wewnętrzny identyfikator: 594492
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79212100 Usługi audytu finansowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 594506
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 594519
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 594532
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 594538
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 594592
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 594598
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 594609
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 594611
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 594613
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 594617
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 594620
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 594625
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 594628
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 594631
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 594634
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 594640
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 594644
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 594646
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 594656
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 594659
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 594660
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79212100 Serviços de auditoria financeira
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 594492
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79212100 Servicii de auditare financiară
Identificator intern: 594506
Identificator intern: 594519
Identificator intern: 594532
Identificator intern: 594538
Identificator intern: 594592
Identificator intern: 594598
Identificator intern: 594609
Identificator intern: 594611
Identificator intern: 594613
Identificator intern: 594617
Identificator intern: 594620
Identificator intern: 594625
Identificator intern: 594628
Identificator intern: 594631
Identificator intern: 594634
Identificator intern: 594640
Identificator intern: 594644
Identificator intern: 594646
Identificator intern: 594656
Identificator intern: 594659
Identificator intern: 594660
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 594492
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79212100 Finančné audítorské služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 594506
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 594519
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 594532
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 594538
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 594592
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 594598
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 594609
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 594611
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 594613
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 594617
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 594620
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 594625
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 594628
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 594631
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 594634
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 594640
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 594644
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 594646
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 594656
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 594659
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 594660
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 594492
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79212100 Storitve finančne revizije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 594506
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 594519
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 594532
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 594538
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 594592
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 594598
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 594609
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 594611
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 594613
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 594617
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 594620
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 594625
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 594628
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 594631
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 594634
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 594640
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 594644
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 594646
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 594656
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 594659
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 594660