477518-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги, свързани с почистване и метене на улици – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие"Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
ОписаниеОбхватът на обществената поръчка включва изпълнение на следните дейности: почистване на улични платна, паркинги, площади, алеи, паркови и други територии от населените места, предназначени за обществено ползване: ръчно метене на тротоари и улични платна, машинно метене, машинно миене, почистване на улични оттоци, почистване на тревните площи за обществено ползване, включително и сезонни замърсители (шума, клони и др.), почистване на прораснала трева по регулите на уличните платна и фугите на тротоарите, поддържане на тревните площи до височина 10 см, почистване на паркове и алеи (издънки на дървета, храсти и др.), почистване и поддържане на всички кошчета за отпадъци, разположени на територията на град Правец, събиране и извозване на събраните отпадъци от извършените дейности по чистота до площадка, находяща се в гр. Правец, определена от възложителя, и др. Всички дейности са описани в документацията за участие -раздел Техническа спецификация.
Вътрешен идентификатор594849
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90610000 Услуги, свързани с почистване и метене на улици
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
477518-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID594849
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90610000 Gaderengøring og -fejning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
477518-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung594849
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
477518-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό594849
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90610000 Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
477518-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de limpieza y barrido de calles – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno594849
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90610000 Servicios de limpieza y barrido de calles
5. Lote
LoteLOT-0001
477518-2026 - Hange
Bulgaaria – Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus594849
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90610000 Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
477518-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Katujen puhtaanapito- ja lakaisupalvelut – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste594849
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90610000 Katujen puhtaanapito- ja lakaisupalvelut
477518-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services de voirie et services de balayage des rues – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne594849
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90610000 Services de voirie et services de balayage des rues
5. Lot
LotLOT-0001
477518-2026 - Iomaíocht
An Bhulgáir – Street-cleaning and sweeping services – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach594849
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
477518-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka594849
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90610000 Usluge čišćenje i metenja ulica
5. Grupa
GrupaLOT-0001
477518-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di pulizia e di spazzamento delle strade – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno594849
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90610000 Servizi di pulizia e di spazzamento delle strade
5. Lotto
LottoLOT-0001
477518-2026 - Konkursas
Bulgarija – Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius594849
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90610000 Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
477518-2026 - Konkurss
Bulgārija – Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators594849
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90610000 Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
477518-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode594849
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
477518-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator594849
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
477518-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de limpeza e varrimento de ruas – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90610000 Serviços de limpeza e varrimento de ruas
477518-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de curăţare şi măturare a străzilor – "Поддържане на чистотата на териториите за обществено ползване в община Правец "
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern594849
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90610000 Servicii de curăţare şi măturare a străzilor
477518-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor594849
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90610000 Služby na čistenie a zametanie ulíc
5. Časť
ČasťLOT-0001
477518-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator594849
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
5. Sklop
SklopLOT-0001
477518-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare594849
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001