See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych do Magazynu odczynników Wydziału Chemii UW
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynnikó chemicznych do Magazynu odczynników Wydziału Chemii UW. 2. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, musi posiadać niezbędne okablowanie do uruchomienia urządzenia. 3. Dostawa wraz z wniesieniem urządzeń w miejsce wskazane przez Zamawiającego odbędzie się w Wydział Chemii, ul. Pasteura 1, 02-093 Warszawa
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/82/2026/WCH
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696000 Реактиви и контрастни вещества
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1: Odczynniki podstawowe
Описание: Sukcesywna dostawa odczynników podstawowych dla Wydziału Chemii UW jest niezbędna do pracy naukowo-badawczej oraz dydaktycznej.
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2: Odczynniki specjalistyczne
Описание: Sukcesywna dostawa odczynników specjalistycznych dla Wydziału Chemii UW jest niezbędna do pracy naukowo-badawczej oraz dydaktycznej.
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POUZ-361/82/2026/WCH
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1: Odczynniki podstawowe
Interní identifikátor: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POUZ-361/82/2026/WCH
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696000 Reagenser og kontrastmidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1: Odczynniki podstawowe
Intern ID: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POUZ-361/82/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POUZ-361/82/2026/WCH
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część 1: Odczynniki podstawowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POUZ-361/82/2026/WCH
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1: Odczynniki podstawowe
Identificador interno: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: POUZ-361/82/2026/WCH
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POUZ-361/82/2026/WCH
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część 1: Odczynniki podstawowe
Lot: LOT-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/82/2026/WCH
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1: Odczynniki podstawowe
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/82/2026/WCH
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część 1: Odczynniki podstawowe
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/82/2026/WCH
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
Iekšējais identifikators: POUZ-361/82/2026/WCH
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POUZ-361/82/2026/WCH
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część 1: Odczynniki podstawowe
Lott: LOT-0002
Interne identificatiecode: POUZ-361/82/2026/WCH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: POUZ-361/82/2026/WCH część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: POUZ-361/82/2026/WCH część 2
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POUZ-361/82/2026/WCH
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002