2. Процедура
Процедура
Заглавие: Przebudowa budynku B Szpitala wraz z termomodernizacją
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa budynku B Szpitala wraz z termomodernizacją, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym [Załącznik nr 1 do SWZ]. UWAGA: Do wyceny należy przyjąć zakres dotyczący budynku oraz ewentualnych prac odtworzeniowych dotyczących dróg i parkingu znajdującego się bezpośrednio przy remontowanym budynku wraz z utworzeniem 2 stanowisk elektromobilności. Zamawiający oczekuje, w ramach zamówienia białego montażu, zabudowy meblowej w pomieszczeniach personelu medycznego, paneli nadłóżkowych elektryczo - gazowych. Załączone rysunki mają charakter wyłącznie poglądowy. 2. Ze względu na charakter otrzymanego dofinansowania Zamawiający oczekuje podziału kosztów według następujących wytycznych: 1. Modernizacja energetyczna budynku „B” szpitala wraz z budową instalacji OZE i robotami towarzyszącymi - dokumentacja projektowa (usługa). 2. Rozwój zieleni na terenie Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich (zielony dach i taras na budynku "B" szpitala) - dokumentacja projektowa (usługa). 3. Przebudowa budynku "B" szpitala - dokumentacja projektowa (usługa). 4. Modernizacja energetyczna budynku „B” szpitala wraz z budową instalacji OZE i robotami towarzyszącymi (roboty budowlane). 5. Rozwój zieleni na terenie Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich (zielony dach i taras na budynku "B" szpitala (roboty budowlane). 6. Przebudowa budynku "B" szpitala (roboty budowlane). 3. W ramach planowanego przedsięwzięcia należy uzyskać: - Badanie geotechniczne i geologiczne terenu. - Uzyskanie niezbędnych warunków przyłączeniowych. - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zakresu przebudowy, rozbudowy, nadbudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku B oraz przebudowy budynku A Szpitala Miejskiego w Siemianowicach. Śląskich wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. - Wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych, w tym instalacji zewnętrznych (sieci). - Uzyskanie odbiorów w całym procesie inwestycyjnym w tym odbioru końcowego zakończonego protokołem i pozwoleniem na użytkowanie. - Uzgodnienie z rzeczoznawcą do spraw sanitarno- epidemiologicznych. - Uzgodnienie z rzeczoznawcą do spraw BHP i p. poż. Należy uwzględnić organizacje i lokalizacje placu budowy (dojazdy, ewentualne rozbiórki) w uzgodnieniu z inwestorem. 4. Opracowanie powinno obejmować: - Inwentaryzacje do celów projektowych; - Ocenę stanu technicznego i lub ekspertyzę konstrukcyjną istniejącego budynku Wykonanie projektów budowlanych wszystkich branż; - Uzgodnienia branżowe, administracyjne, zgłoszenia; - Wykonanie projektów wykonawczych wszystkich branż (w zakresie koniecznym do realizacji zadania) - Wykonanie kosztorysów szczegółowych i przedmiarów, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót; - W projektach należy uwzględnić wyposażenie medyczne wraz z podpięciem wszystkich instalacji; - Opracowanie harmonogramu realizacji zadania, harmonogramu rzeczowo- finansowego; - W projekcie należy uwzględnić w uzgodnieniu z Zamawiającym ekologiczne rozwiązania: np. energooszczędne oświetlenie, efektywne zarządzanie wodą, wentylację z rekuperacją itp. - Uwzględnienie standardów dostępności dla Szpitali dostępnymi pod poniższym linkiem: https://www.gov.pl/web/zdrowie/standardy-dostepnosci Zamawiający wymaga, aby wykonawca prac projektowych przeprowadzał z nim konsultacje-uzgodnienia na temat zaproponowanych rozwiązań. 5. Prace budowlane będą obejmowały realizację przebudowy w zakresie: - Budowlano-konstrukcyjnym; - Termomodernizacji w zakresie projektu; - Instalacji sanitarnych i co, p. poż (w tym wyposażenie obiektu w sprzęt pożarowy); - Instalacji wentylacji i klimatyzacji; - Instalacji gazów medycznych; - Instalacji elektrycznych i niskoprądowych (min. sygnalizacji p. poż.); - Przekładki istniejących sieci i instalacji w obrębie inwestycji; - Wykonania podpięć wszystkich instalacji dla wyposażenia medycznego; Wszystkie roboty budowlane Wykonawca będzie realizował nie powodując utrudnienia w działaniu szpitala – dostęp do objętej zamówieniem przebudowy tylko z zewnątrz. Teren wokół projektowanej inwestycji należy uporządkować i zagospodarować nie naruszając istniejących ciągów komunikacji wewnątrz szpitalnej. Wykonawca uwzględni wykonanie drogi technologicznej wraz z zabezpieczeniem instalacji i sieci podziemnych w jej obszarze. 6. W ramach przedmiotu zamówienia należy uzyskać (uaktualnić lub zweryfikować) wszelkie decyzje administracyjne i uzgodnienia niezbędne do zaprojektowania i wykonania projektowanej inwestycji. Z uwagi na charakter inwestycji nie wyklucza się możliwości wystąpienia w trakcie prac sytuacji wymagających weryfikacji proponowanych rozwiązań. Niniejsze zamówienie będzie realizowane z Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast
Вътрешен идентификатор: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
Допълнителна класификация (cpv): 45111300 Работи по събаряне, 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради, 45215140 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на болнични помещения, 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45314310 Работи по изтегляне на телефонни кабели, 45315100 Строителни и монтажни работи на електротехнически инсталации, 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331100 Строителни и монтажни работи на отоплителни тръбопроводни инсталации, 45331200 Строителни и монтажни работи на вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45333000 Строителни и монтажни работи на газови инсталации, 45343000 Работи по инсталиране на устройства за предотвратяване на пожари, 45400000 Довършителни строителни работи, 45410000 Работи по полагане на мазилка, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45421130 Монтажни работи на врати и прозорци, 45421111 Монтажни работи на дограма за врати, 45421131 Монтажни работи на врати, 45421146 Монтажни работи на окачени тавани, 45421152 Монтажни работи на преградни стени, 45421153 Инсталиране на вградена мебел, 45430000 Работи по полагане на подови настилки и стенни облицовки, 45431000 Работи по полагане на плочки за подови настилки и стенни облицовки, 45432111 Работи по полагане на гъвкави подови покрития, 45440000 Работи по боядисване и стъклопоставяне, 45442100 Работи по боядисване, 45453000 Строителни работи по възстановяване и възобновяване, 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги, 71200000 Архитектурни и свързани с тях услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym i załącznikami [Załącznik nr 1 do SWZ].
Основна класификация (cpv): 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
Допълнителна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
Další klasifikace (cpv): 45111300 Demontážní práce, 45210000 Bytová výstavba, 45215140 Výstavba nemocničních zařízení, 45233120 Výstavba silnic, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45314310 Pokládka kabelů, 45315100 Instalace a montáž elektrotechnického zařízení, 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45333000 Instalace a montáž plynového zařízení, 45343000 Instalace a montáž zařízení požární ochrany, 45400000 Práce při dokončování budov, 45410000 Omítací práce, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45421130 Instalace dveří a oken, 45421111 Instalace dveřních rámů, 45421131 Instalace dveří, 45421146 Instalace a montáž zavěšených podhledů, 45421152 Instalace a montáž přepážek, 45421153 Instalace a montáž vestavěného nábytku, 45430000 Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn, 45431000 Obkladačské práce, 45432111 Pokládka poddajných podlahových krytin, 45440000 Sklenářské, malířské a natěračské práce, 45442100 Malířské práce, 45453000 Opravy a modernizace budov, 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby, 71200000 Architektonické a související služby
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
Další klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45111300 Demonteringsarbejde, 45210000 Byggearbejde, 45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter, 45233120 Anlæg af vej, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45314310 Kabellægningsarbejder, 45315100 Elektrotekniske installationsarbejder, 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331100 Installation af centralvarmeanlæg, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45333000 Installation af gasarmaturer, 45343000 Installationer til brandsikring, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45410000 Pudsearbejde, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45421130 Isætning af døre og vinduer, 45421111 Isætning af dørrammer, 45421131 Isætning af døre, 45421146 Montering af forsænkede lofter, 45421152 Montering af skillevægge, 45421153 Montering af indbyggede møbler, 45430000 Udførelse af gulvbelægninger og vægbeklædning, 45431000 Flisearbejde, 45432111 Udførelse af blød gulvbelægning, 45440000 Maler- og glarmesterarbejde, 45442100 Malearbejde, 45453000 Eftersyn og istandsættelsesarbejder, 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed, 71200000 Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde
Supplerende klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45410000 Putzarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45421111 Einbau von Türrahmen, 45421131 Einbau von Türen, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45421152 Installation von Trennwänden, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45432111 Verlegen von nicht massiven Bodenbelägen, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
Clasificación adicional (cpv): 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios, 45233120 Trabajos de construcción de carreteras, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45314310 Tendido de cables, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331100 Trabajos de instalación de calefacción central, 45331200 Trabajos de instalación de ventilación y aire acondicionado, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45333000 Trabajos de instalación de aparatos de gas, 45343000 Trabajos de instalación de dispositivos de protección contra incendios, 45400000 Acabado de edificios, 45410000 Trabajos de enlucido, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45421130 Instalación de puertas y ventanas, 45421111 Instalación de marcos de puertas, 45421131 Instalación de puertas, 45421146 Instalación de falsos techos, 45421152 Instalación de paredes divisorias, 45421153 Instalación de muebles empotrados, 45430000 Trabajos de revestimiento de suelos y paredes, 45431000 Trabajos de alicatado, 45432111 Colocación de pavimentos flexibles, 45440000 Trabajos de pintura y acristalamiento, 45442100 Trabajos de pintura, 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 45200000 Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45111300 Lahtirakestamine, 45210000 Hoonete ehitustööd, 45215140 Haiglarajatiste ehitustööd, 45233120 Teeehitustööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45314310 Kaabli paigaldamine, 45315100 Elektrotehnilised paigaldustööd, 45316000 Valgustus- ja signalisatsioonisüsteemide paigaldamine, 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd, 45331100 Keskkütte paigaldamine, 45331200 Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldamine, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45333000 Gaasiseadmete paigaldustööd, 45343000 Tuleohutusseadmete paigaldustööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45410000 Krohvimistööd, 45420000 Tisleri- ja puusepatoodete paigaldustööd, 45421130 Uste ja akende paigaldamine, 45421111 Ukselengide paigaldamine, 45421131 Uste paigaldamine, 45421146 Ripplagede paigaldamine, 45421152 Vaheseinte paigaldamine, 45421153 Sisseehitatud mööbli paigaldamine, 45430000 Põranda- ja seinakattetööd, 45431000 Plaatimistööd, 45432111 Elastsete põrandakattematerjalide paigaldustööd, 45440000 Värvimis- ja klaasimistööd, 45442100 Värvimistööd, 45453000 Kapitaalremont- ja renoveerimistööd, 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused, 71200000 Arhitektuuri- ja sellega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 45210000 Hoonete ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
477530-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil – Przebudowa budynku B Szpitala wraz z termomodernizacją
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux - Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneSZM/DZ/PN/340/02/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nature complémentaire du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
Nomenclature complémentaire (cpv): 45111300 Travaux de démantèlement, 45210000 Travaux de construction de bâtiments, 45215140 Travaux de construction d'équipements hospitaliers, 45233120 Travaux de construction de routes, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45314310 Installation de câblage, 45315100 Installations électrotechniques, 45316000 Travaux d'installation de systèmes d'illumination et de signalisation, 45330000 Travaux de plomberie, 45331100 Travaux d'installation de chauffage central, 45331200 Travaux d'installation de matériel de ventilation et de climatisation, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45333000 Travaux d'installation du gaz, 45343000 Travaux d'installation de dispositifs de prévention contre les incendies, 45400000 Travaux de parachèvement de bâtiment, 45410000 Travaux de plâtrerie, 45420000 Travaux de menuiserie et de charpenterie, 45421130 Poses de portes et de fenêtres, 45421111 Pose d'encadrements de portes, 45421131 Pose de portes, 45421146 Mise en place de plafonds suspendus, 45421152 Installation de cloisons, 45421153 Installation de meubles encastrés, 45430000 Revêtement de sols et de murs, 45431000 Carrelages, 45432111 Travaux de pose de revêtements de sols souples, 45440000 Travaux de peinture et de vitrerie, 45442100 Travaux de peinture, 45453000 Travaux de remise en état et de remise à neuf, 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection, 71200000 Services d'architecture
5. Lot
LotLOT-0001
Nomenclature principale (cpv): 45210000 Travaux de construction de bâtiments
Nomenclature complémentaire (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111300 Radovi demontaže, 45210000 Radovi na podizanju zgrada, 45215140 Građevinski radovi na bolničkim objektima, 45233120 Građevinski radovi na cesti, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45314310 Polaganje kabela, 45315100 Elektrotehničke instalacije, 45316000 Radovi na instalaciji rasvjetnih i signalnih sustava, 45330000 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi, 45331100 Radovi instaliranja centralnoga grijanja, 45331200 Radovi instaliranja ventilacije i klimatizacije, 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda, 45333000 Radovi instaliranja plinske opreme, 45343000 Radovi instaliranja uređaja za protupožarnu zaštitu, 45400000 Završni građevinski radovi, 45410000 Žbukanje, 45420000 Radovi na ugradnji stolarije, 45421130 Ugradnja vrata i prozora, 45421111 Ugradnja okvira vrata, 45421131 Ugradnja vrata, 45421146 Ugradnja visećih stropova, 45421152 Postavljanje pregradnih stijenki, 45421153 Postavljanje ugradbenog namještaja, 45430000 Radovi na postavljanju podne i zidne obloge, 45431000 Postavljanje pločica, 45432111 Radovi postavljanja fleksibilnih podnih obloga, 45440000 Ličilački i staklarski radovi, 45442100 Ličilački radovi, 45453000 Remontni i sanacijski radovi, 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge, 71200000 Arhitektonske i srodne usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 45210000 Radovi na podizanju zgrada
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
További osztályozás (cpv): 45111300 Szétszerelési munka, 45210000 Magasépítési munka, 45215140 Kórházi létesítmények építése, 45233120 Közút építése, 45300000 Épületszerelési munka, 45310000 Villamos szerelési munka, 45314310 Kábelfektető szerelése, 45315100 Villamos gépészeti szerelési munkák, 45316000 Megvilágító- és jelzőrendszerek szerelése, 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka, 45331100 Központi fűtés szerelése, 45331200 Szellőzés és légkondicionálás szerelése, 45332000 Víz-, gázvezeték-szerelési és alagcsövezési munka, 45333000 Gázkészülék szerelése, 45343000 Tűzmegelőző szerelési munkák, 45400000 Épületbefejezési munka, 45410000 Vakolás, 45420000 Asztalos- és ácsipari szerelés, 45421130 Ajtó és ablak beszerelése, 45421111 Ajtókeret beszerelése, 45421131 Ajtó beszerelése, 45421146 Álmennyezet beszerelése, 45421152 Válaszfal elhelyezése, 45421153 Beépített bútor szerelése, 45430000 Padló- és falburkolás, 45431000 Csempézés, 45432111 Rugalmas padlóburkolat elhelyezése, 45440000 Festés és üvegezés, 45442100 Festés, 45453000 Nagyjavítás és felújítás, 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások, 71200000 Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 45210000 Magasépítési munka
További osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
477530-2026 - Konkursas
Lenkija – Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai – Przebudowa budynku B Szpitala wraz z termomodernizacją
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusSZM/DZ/PN/340/02/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45111300 Išmontavimo darbai, 45210000 Pastatų statybos darbai, 45215140 Ligoninių patalpų statybos darbai, 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45314310 Kabelių klojimas, 45315100 Elektros instaliacijos inžinerinio montavimo darbai, 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331100 Centrinio šildymo įrengimo darbai, 45331200 Vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai, 45333000 Dujų įrenginių montavimo darbai, 45343000 Priešgaisrinių įrenginių montavimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45410000 Tinkavimo darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45421130 Durų ir langų įstatymo darbai, 45421111 Durų staktų įstatymo darbai, 45421131 Durų įstatymo darbai, 45421146 Kabinamųjų lubų montavimas, 45421152 Pertvarų (sienelių) montavimas, 45421153 Įmontuojamų baldų montavimas, 45430000 Grindų ir sienų dangų klojimo darbai, 45431000 Plytelių klojimo darbai, 45432111 Lanksčiųjų grindų dangų klojimo darbai, 45440000 Dažymo ir poliravimo darbai, 45442100 Dažymo darbai, 45453000 Kapitalinio remonto ir atnaujinimo darbai, 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos, 71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45210000 Pastatų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45111300 Xogħlijiet ta' żmantellar, 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini, 45215140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' faċilitajiet għall-isptarijiet, 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45314310 Stallazzjoni tat-tqegħid tal-cable, 45315100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija ta’ l-elettriku, 45316000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistemi ta’ l-illuminazzjoni u tas-senjalar, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45331100 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana ċentrali, 45331200 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45333000 Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ tagħmir tal-gass, 45343000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni tal-prevezzjoni tan-nar, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45410000 Xogħol tat-tikħil, 45420000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-injam u tal-mastrudaxxa, 45421130 Stallazzjoni ta' bibien u twieqi, 45421111 Stallazzjoni ta' xambrelli tal-bibien, 45421131 Stallazzjoni ta' bibien, 45421146 Stallazzjoni ta’ soqfa sospiżi, 45421152 Stallazzjoni ta’ ħitan diviżorji, 45421153 Stallazzjoni ta’ għamara mibnija fil-post, 45430000 Xogħol tal-kisi ta’ l-art u l-ħitan, 45431000 Xogħol tat-tqegħid tal-madum, 45432111 Xogħol tat-tqegħid ta’ kisi flessibbli ta’ l-artijiet, 45440000 Xogħol ta’ żebgħa u tat-twaħħil tal-ħġieġ, 45442100 Xogħol ta’ żebgħa, 45453000 Xogħol tal-manteniment sħiħ u l-aġġornament ta’ bini, 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni, 71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Interne identificatiecode: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45210000 Bouwen van gebouwen, 45215140 Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten, 45233120 Wegenbouwwerken, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45314310 Leggen van kabels, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45330000 Loodgieterswerk, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45331200 Installeren van ventilatie en airconditioning, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45333000 Installeren van gasfittings, 45343000 Installeren van brandpreventie-installaties, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45410000 Pleisterwerk, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45421130 Plaatsen van deuren en ramen, 45421111 Plaatsen van deurkozijnen, 45421131 Plaatsen van deuren, 45421146 Aanbrengen van verlaagde plafonds, 45421152 Aanbrengen van scheidingswanden, 45421153 Plaatsen van inbouwmeubilair, 45430000 Aanbrengen van vloer- en wandbekleding, 45431000 Tegelwerk, 45432111 Leggen van flexibele vloerbekleding, 45440000 Schilderwerk en beglazing, 45442100 Schilderwerk, 45453000 Revisie- en opknapwerkzaamheden, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
477530-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej – Przebudowa budynku B Szpitala wraz z termomodernizacją
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane - Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorSZM/DZ/PN/340/02/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków, 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych, 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45314310 Układanie kabli, 45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania, 45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45333000 Roboty instalacyjne gazowe, 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45410000 Tynkowanie, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45421130 Instalowanie drzwi i okien, 45421111 Instalowanie framug drzwiowych, 45421131 Instalowanie drzwi, 45421146 Instalowanie sufitów podwieszanych, 45421152 Instalowanie ścianek działowych, 45421153 Instalowanie zabudowanych mebli, 45430000 Pokrywanie podłóg i ścian, 45431000 Kładzenie płytek, 45432111 Kładzenie wykładzin elastycznych, 45440000 Roboty malarskie i szklarskie, 45442100 Roboty malarskie, 45453000 Roboty remontowe i renowacyjne, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 71200000 Usługi architektoniczne i podobne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 45200000 Obras de construção total ou parcial e de engenharia civil
Classificação adicional (cpv): 45111300 Obras de desmantelamento, 45210000 Construção de edifícios, 45215140 Construção de instalações hospitalares, 45233120 Construção de estradas, 45300000 Instalações em edifícios, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45314310 Instalação de cablagem, 45315100 Instalação de material eléctrico e electrónico, 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização, 45330000 Instalação de canalizações, 45331100 Instalação de aquecimento central, 45331200 Instalação de ventilação e de ar condicionado, 45332000 Instalação de canalizações e drenos, 45333000 Instalação de equipamento a gás, 45343000 Instalação de equipamento para prevenção de incêndios, 45400000 Obras de acabamento de edifícios, 45410000 Trabalhos de estucagem, 45420000 Instalação de artigos de marcenaria e carpintaria, 45421130 Instalação de portas e janelas, 45421111 Instalação de caixilharia de portas, 45421131 Instalação de portas, 45421146 Instalação de tectos suspensos, 45421152 Instalação de paredes divisórias, 45421153 Instalação de móveis encastráveis, 45430000 Obras de revestimento de solos e paredes, 45431000 Colocação de ladrilhos, 45432111 Colocação de revestimentos flexíveis em solos, 45440000 Pintura e colocação de vidros, 45442100 Obras de pintura, 45453000 Obras de revisão e recuperação, 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção, 71200000 Serviços de arquitectura e afins
Classificação principal (cpv): 45210000 Construção de edifícios
Classificação adicional (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Clasificare suplimentară (cpv): 45111300 Lucrări de demontare, 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri, 45215140 Lucrări de construcţii de unităţi spitaliceşti, 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45314310 Instalare de cabluri, 45315100 Instalaţii electrotehnice, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45333000 Lucrări de instalare de gaz, 45343000 Lucrări de instalare de dispozitive de prevenire a incendiilor, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45410000 Lucrări de tencuire, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45421130 Instalare de uşi şi ferestre, 45421111 Instalare de tocuri de uşi, 45421131 Instalare de uşi, 45421146 Lucrări de instalare de plafoane suspendate, 45421152 Instalare de pereţi despărţitori, 45421153 Instalare de mobilier încorporat, 45430000 Lucrări de îmbrăcare a podelelor şi a pereţilor, 45431000 Lucrări de îmbrăcare cu dale, 45432111 Lucrări de montare de acoperitoare de podea flexibile, 45440000 Lucrări de vopsitorie şi de montare de geamuri, 45442100 Lucrări de vopsire, 45453000 Lucrări de reparaţii generale şi de renovare, 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie, 71200000 Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Lot: LOT-0001
Clasificarea principală (cpv): 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
Clasificare suplimentară (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
477530-2026 - Súťaž
Poľsko – Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb – Przebudowa budynku B Szpitala wraz z termomodernizacją
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorSZM/DZ/PN/340/02/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 45200000 Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45111300 Demontážne práce, 45210000 Stavebné práce na stavbe budov, 45215140 Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení, 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45314310 Pokládka káblov, 45315100 Elektrotechnické inštalačné práce, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45333000 Inštalovanie plynovej prípojky s príslušenstvom, 45343000 Protipožiarne inštalačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45410000 Omietkarské práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45421130 Montáž dverí a okien, 45421111 Montáž zárubní, 45421131 Montáž dverí, 45421146 Montáž znížených stropov, 45421152 Montáž priečkových stien, 45421153 Montáž vstavaného nábytku, 45430000 Obkladanie stien a kladenie dlažbových krytín, 45431000 Dláždenie a obkladanie, 45432111 Kladenie pružných dlažbových krytín, 45440000 Maliarske, natieračské a sklenárske práce, 45442100 Maliarske a natieračské práce, 45453000 Generálne opravy a renovačné práce, 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby, 71200000 Architektonické a súvisiace služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 45210000 Stavebné práce na stavbe budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111300 Razstavljanje, 45210000 Gradbena dela na stavbah, 45215140 Gradbena dela na bolnišničnih objektih, 45233120 Gradbena dela na cestah, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45314310 Polaganje kablov, 45315100 Elektrotehniške inštalacije, 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331100 Inštalacija centralnega ogrevanja, 45331200 Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45333000 Inštalacija plinske opreme, 45343000 Inštalacijska dela za protipožarno zaščito, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45421130 Vgradnja vrat in oken, 45421111 Vgradnja podbojev, 45421131 Vgradnja vrat, 45421146 Montaža spuščenih stropov, 45421152 Montaža predelnih sten, 45421153 Montaža vgradnega pohištva, 45430000 Oblaganje tal in sten, 45431000 Polaganje ploščic, 45432111 Polaganje upogljivih talnih oblog, 45440000 Pleskarska in steklarska dela, 45442100 Pleskarska dela, 45453000 Remontna in sanacijska dela, 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SZM/DZ/PN/340/02/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45111300 Demonteringsarbeten, 45210000 Byggnadsanläggning, 45215140 Byggnation av sjukhusinrättningar, 45233120 Vägbygge, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45314310 Kabelläggning, 45315100 Eltekniska installationer, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331100 Installation av centralvärme, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45333000 Gasinstallationer, 45343000 Installation av brandskydd, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45410000 Stuckarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45421130 Montering av dörrar och fönster, 45421111 Montering av dörrkarmar, 45421131 Montering av dörrar, 45421146 Montering av undertak, 45421152 Montering av skiljeväggar, 45421153 Montering av väggfasta möbler, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45431000 Golv- och plattläggning, 45432111 Läggning av mjuka golv, 45440000 Målning och glassättning, 45442100 Målning, 45453000 Reparation och renovering, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster