2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ramavtal, PFAS Miljöundersökningar
Описание: Uppdraget omfattar huvudsakligen utredning av mark- och vattenföroreningar, där föroreningen i första hand utgörs av PFAS men även andra miljöfarliga ämnen kan förekomma. Upphandlingen kommer att resultera i ramavtal för successiva avrop av det samlade behovet under avtalstiden.
Вътрешен идентификатор: 26/201
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90700000 Услуги, свързани с околната среда
Допълнителна класификация (cpv): 71600000 Услуги по технически изпитания, услуги по анализ и консултантски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26/201
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90700000 Tjenester på miljøområdet
Supplerende klassifikation (cpv): 71600000 Tekniske undersøgelser, analyser og rådgivning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26/201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/201
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90700000 Περιβαλλοντικές υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71600000 Υπηρεσίες τεχνικών δοκιμών, ανάλυσης και παροχής συμβουλών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 26/201
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90700000 Environmental services
Additional classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26/201
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90700000 Keskkonnateenused
Täiendav liigitus (cpv): 71600000 Tehnilise teimimise, analüüsi- ja nõuandeteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26/201
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90700000 Ympäristöön liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 71600000 Tekniset testaus-, analysointi- ja neuvontapalvelut
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26/201
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90700000 Servizi ambientali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71600000 Servizi di prova tecnica, analisi e consulenza
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26/201
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90700000 Aplinkosauginės paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71600000 Techninio tikrinimo, analizės ir konsultavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 26/201
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90700000 Vides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 26/201
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90700000 Usługi środowiska naturalnego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71600000 Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 26/201
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90700000 Serviços ambientais
Classificação adicional (cpv): 71600000 Serviços técnicos de ensaio, análise e consultoria
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26/201
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90700000 Okoljske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71600000 Storitve tehničnega testiranja, analize in svetovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000