477640-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни работи по изграждане на пътеки за велосипедисти – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRegionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
ОписаниеPrzedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloSkawa (VSk) na odcinku Graboszyce – Podolsze o długości 8,71 km (km 16+605 – km 25+315) zlokalizowanym na terenie gminy Zator. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Вътрешен идентификаторDN-4.26.55.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45233162 Строителни работи по изграждане на пътеки за велосипедисти
Допълнителна класификация (cpv): 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища, 45233290 Работи по поставяне на указателни табели, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях, 45233221 Работи по пътна маркировка на пътища, 45221100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на мостове, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
477640-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDDN-4.26.55.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233162 Anlægsarbejde: cykelstier
Supplerende klassifikation (cpv): 45233120 Anlæg af vej, 45233290 Installation af vejtavler, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder, 45233221 Vejmalingsarbejder, 45221100 Arbejder i forbindelse med broer, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
477640-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDN-4.26.55.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
477640-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Κατασκευαστικές εργασίες για οδούς για ποδήλατα – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDN-4.26.55.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233162 Κατασκευαστικές εργασίες για οδούς για ποδήλατα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233120 Έργα οδοποιίας, 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού, 45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών, 45221100 Κατασκευαστικές εργασίες σε γέφυρες, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
477640-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
Internal identifierDN-4.26.55.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
Additional classification (cpv): 45233120 Road construction works, 45233290 Installation of road signs, 45100000 Site preparation work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45233221 Road-surface painting work, 45221100 Construction work for bridges, 45220000 Engineering works and construction works
5. Lot
LotLOT-0001
477640-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDN-4.26.55.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233162 Pyöräteiden rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233120 Tienrakennustyöt, 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45200000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat, 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt, 45221100 Rakennustyöt siltoja varten, 45220000 Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt
5. Osa
OsaLOT-0001
477640-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Travaux de construction de pistes cyclables – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDN-4.26.55.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45233162 Travaux de construction de pistes cyclables
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233120 Travaux de construction de routes, 45233290 Installation de panneaux de signalisation, 45100000 Travaux de préparation de chantier, 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil, 45233221 Travaux de marquage routier, 45221100 Travaux de construction de ponts, 45220000 Ouvrages d'art et de génie civil
477640-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDN-4.26.55.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
477640-2026 - Nadmetanje
Poljska – Građevinski radovi na biciklističkim stazama – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDN-4.26.55.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233162 Građevinski radovi na biciklističkim stazama
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233120 Građevinski radovi na cesti, 45233290 Postavljanje prometnih znakova, 45100000 Radovi na pripremi gradilišta, 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje, 45233221 Radovi na bojenju oznaka na površini cesta, 45221100 Radovi mostogradnje, 45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
477640-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDN-4.26.55.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233162 Kerékpárút építése
További osztályozás (cpv): 45233120 Közút építése, 45233290 Útjelző tábla szerelése, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka, 45233221 Útburkolati jelek festése, 45221100 Hídépítés, 45220000 Mérnöki és építési munkák
5. Rész
RészLOT-0001
477640-2026 - Gara
Polonia – Lavori di costruzione di piste ciclabili – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDN-4.26.55.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45233162 Lavori di costruzione di piste ciclabili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233120 Lavori di costruzione di strade, 45233290 Installazione di cartelli stradali, 45100000 Lavori di preparazione del cantiere edile, 45200000 Lavori per la costruzione completa o parziale e ingegneria civile, 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale, 45221100 Lavori di costruzione per ponti, 45220000 Opere d'arte e strutture
5. Lotto
LottoLOT-0001
477640-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDN-4.26.55.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233162 Dviračių takų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45233290 Kelio ženklų montavimas, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai, 45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai, 45221100 Su tiltų statyba susiję statybos darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
477640-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloSkawa na odcinku Graboszyce – Podolsze
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorDN-4.26.55.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233162 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg, 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45233221 Malowanie nawierzchi, 45221100 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów, 45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
477640-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDN-4.26.55.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45233162 Construção de via para ciclistas
Classificação adicional (cpv): 45233120 Construção de estradas, 45233290 Instalação de sinais rodoviários, 45100000 Preparação dos locais para construção, 45200000 Obras de construção total ou parcial e de engenharia civil, 45233221 Obras de sinalização horizontal de estradas, 45221100 Construção de pontes, 45220000 Obras de engenharia civil e construção de estruturas
5. Lote
LoteLOT-0001
477640-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDN-4.26.55.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233162 Gradbena dela na kolesarski poti
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah, 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje, 45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin, 45221100 Gradbena dela na mostovih, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah
5. Sklop
SklopLOT-0001
477640-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDN-4.26.55.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233162 Anläggningsarbeten för cykelvägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233120 Vägbygge, 45233290 Montering av vägmärken, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45221100 Anläggningsarbeten för broar, 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001