477722-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Компютърно оборудване и принадлежности – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки - Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPočítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
ОписаниеPredmetom zákazky je nákup a dodanie vybraného sortimentu monitorov, osobných počítačov, notebookov, tabletov, tlačiarní, kopírok, multifunkčných zariadení, projektorov vrátane poskytovania záručného servisu a ostatných súvisiacich služieb pre Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.
Вътрешен идентификаторREK001330/2026-UVO
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Допълнителен характер на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 60000000 Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 30213000 Персонални компютри, 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг), 30213200 Таблетен компютър, 30213300 Настолен компютър, 30230000 Компютърно оборудване, 30231310 Плоски дисплеи, 30232100 Принтери и плотери, 30232110 Лазерни принтери, 32413100 Рутери, 38652120 Видеопроектори, 60000000 Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
477722-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungREK001330/2026-UVO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231310 Flachbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 32413100 Router für Netzwerke, 38652120 Videoprojektoren, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
477722-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβακία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόREK001330/2026-UVO
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60000000 Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές, 30213200 Φορητοί υπολογιστές για την εισαγωγή χειρόγραφου κειμένου με τη χρήση γραφίδας, 30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30231310 Επίπεδες οθόνες, 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 30232110 Εκτυπωτές λέιζερ, 32413100 Δρομείς δικτύου, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 60000000 Υπηρεσίες μεταφορών (εκτός από μεταφορά αποβλήτων)
477722-2026 - Competition
Slovakia – Computer equipment and supplies – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierREK001330/2026-UVO
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 30213300 Desktop computer, 30230000 Computer-related equipment, 30231310 Flat panel displays, 30232100 Printers and plotters, 30232110 Laser printers, 32413100 Network routers, 38652120 Video projectors, 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
477722-2026 - Licitación
Eslovaquia – Equipo y material informático – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoREK001330/2026-UVO
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 30213000 Ordenadores personales, 30213100 Ordenadores portátiles, 30213200 Tabletas digitales, 30213300 Ordenadores de mesa, 30230000 Equipo relacionado con la informática, 30231310 Monitores de pantalla plana, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30232110 Impresoras láser, 32413100 Encaminadores de red, 38652120 Videoproyectores, 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
477722-2026 - Kilpailu
Slovakia – Atk-laitteet ja -tarvikkeet – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteREK001330/2026-UVO
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 60000000 Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)
5. Osa
OsaLOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 30213000 PC:t, 30213100 Kannettavat tietokoneet, 30213200 Paneelitietokone, 30213300 Pöytätietokone, 30230000 Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet, 30231310 Litteät näytöt, 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 30232110 Lasertulostimet, 32413100 Verkkoreitittimet, 38652120 Videoprojektorit, 60000000 Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)
477722-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachREK001330/2026-UVO
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
477722-2026 - Nadmetanje
Slovačka – Računarska oprema i potrepštine – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaREK001330/2026-UVO
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 60000000 Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala, 30213100 Prenosiva računala, 30213200 Računalo pločica, 30213300 Stolno računalo, 30230000 Računalna oprema, 30231310 Ravni zasloni, 30232100 Pisači i ploteri, 30232110 Laserski pisači, 32413100 Usmjernici na mreže, 38652120 Videoprojektori, 60000000 Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
477722-2026 - Gara
Slovacchia – Apparecchiature informatiche e forniture – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoREK001330/2026-UVO
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 60000000 Servizi di trasporto (escluso il trasporto di rifiuti)
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30213000 Computer personali, 30213100 Computer portatili, 30213200 Computer modello tablet, 30213300 Computer modello desktop, 30230000 Apparecchiature informatiche, 30231310 Display a schermo piatto, 30232100 Stampanti e tracciatori, 30232110 Stampanti laser, 32413100 Router di rete, 38652120 Videoproiettori, 60000000 Servizi di trasporto (escluso il trasporto di rifiuti)
477722-2026 - Konkursas
Slovakija – Kompiuterinė įranga ir reikmenys – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusREK001330/2026-UVO
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30213000 Asmeniniai kompiuteriai, 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai, 30213200 Planšetiniai kompiuteriai, 30213300 Staliniai kompiuteriai, 30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga, 30231310 Plokštieji ekranai, 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 30232110 Lazeriniai spausdintuvai, 32413100 Tinklo kelvedis, 38652120 Vaizdo projektoriai, 60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
477722-2026 - Mededinging
Slowakije – Computeruitrusting en -benodigdheden – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
Interne identificatiecodeREK001330/2026-UVO
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 30213000 Personal computers, 30213100 Draagbare computers, 30213200 Tablet-pc's, 30213300 Desktop computers, 30230000 Computerapparatuur, 30231310 Platte beeldschermen, 30232100 Printers en plotters, 30232110 Laserprinters, 32413100 Netwerkrouters, 38652120 Videoprojectietoestellen, 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
477722-2026 - Procedura konkurencyjna
Słowacja – Urządzenia komputerowe – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
Wewnętrzny identyfikatorREK001330/2026-UVO
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste, 30213100 Komputery przenośne, 30213200 Komputer tablet, 30213300 Komputer biurkowy, 30230000 Sprzęt związany z komputerami, 30231310 Wyświetlacze płaskie, 30232100 Drukarki i plotery, 30232110 Drukarki laserowe, 32413100 Rutery sieciowe, 38652120 Projektory wideo, 60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
477722-2026 - Procedură concurențială
Slovacia – Echipament şi accesorii pentru computer – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internREK001330/2026-UVO
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 60000000 Servicii de transport (cu excepţia transportului de deşeuri)
Clasificare suplimentară (cpv): 30213000 Computere personale, 30213100 Computere portabile, 30213200 Tablet PC, 30213300 Computer de birou, 30230000 Material informatic, 30231310 Ecrane plate, 30232100 Imprimante şi trasatoare, 30232110 Imprimante laser, 32413100 Rutere de reţea, 38652120 Videoproiectoare, 60000000 Servicii de transport (cu excepţia transportului de deşeuri)
477722-2026 - Súťaž
Slovensko – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál IKT - 2026
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorREK001330/2026-UVO
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30213000 Osobné počítače, 30213100 Prenosné počítače, 30213200 Tabletový počítač, 30213300 Stolový počítač, 30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi, 30231310 Ploché displeje, 30232100 Tlačiarne a zapisovače, 30232110 Laserové tlačiarne, 32413100 Sieťové smerovače, 38652120 Videoprojektory, 60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)