See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - podział na 11 zadań
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31213300 Кутии за кабелно разпределение
Допълнителна класификация (cpv): 45232221 Трансформаторна подстанция
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 1 – Stacje SN/nn do 630kVA trzypolowe - 300 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 1 - Stacje SN/nn do 630kVA trzypolowe - 300 szt.
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 2 – Stacje SN/nn do 630kVA trzypolowe - 153 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 2 - Stacje SN/nn do 630kVA trzypolowe - 153 szt.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 3 – Stacje SN/nn do 630kVA cztero i pięciopolowe – 200 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 3 - Stacje SN/nn do 630kVA cztero i pięciopolowe – 200 szt.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 4 – Stacje SN/nn do 630kVA cztero i pięciopolowe – 111 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 4 - Stacje SN/nn do 630kVA cztero i pięciopolowe – 111 szt.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 5 – Stacje SN/nn „uproszczone” do 400 kVA – 166 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 5 - Stacje SN/nn „uproszczone” do 400 kVA – 166 szt.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 6 – Stacje SN/nn do 630kVA z trzema ścianami pełnymi – 84 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 6 - Stacje SN/nn do 630kVA z trzema ścianami pełnymi – 84 szt.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 7 – Złącza/szafy SN 3 polowe – 180 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 7 - Złącza/szafy SN 3 polowe – 180 szt.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 8 – Złacza/szafy SN 4 i 5 polowe – 154 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 8 - Złacza/szafy SN 4 i 5 polowe – 154 szt.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 9 – Złącza SN z modułem pomiarowym i dwoma modułami pomiarowymi 219 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 9 - Złącza SN z modułem pomiarowym i dwoma modułami pomiarowymi 219 szt.
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 10 – Złącza SN z modułem pomiarowym 177 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 10 - Złącza SN z modułem pomiarowym 177 szt.
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Dostawa stacji transformatorowtch SN/nn oraz złącz/szaf kablowych SN - Zadanie 11 – Moduły pomiarowe - 193 szt.
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS - Zadanie 11 - Moduły pomiarowe - 193 szt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 0
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme:
477786-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoRPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 31213300 Caja de distribución por cable
Clasificación adicional (cpv): 45232221 Subestación transformadora
5. Lote
LoteLOT-0000
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
477786-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusRPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 31213300 Kaablijaotuskapid
Täiendav liigitus (cpv): 45232221 Trafoalajaam
5. Osa
OsaLOT-0000
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31213300 Kaapelijakokaapit
Lisäluokitus (cpv): 45232221 Muuntamo
Uusiminen
Sopimuksen optiokausien enimmäismäärä: 0
Yleistä tietoa
Varattu osallistuminen:
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 31213300 Cable distribution cabinet
Aicmiú breise (cpv): 45232221 Transformer substation
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
Ní fhorchoimeádtar an rannpháirtíocht.
Tionscadal soláthair nach maoinítear le cistí an Aontais
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31213300 Kábelelosztó szekrények
További osztályozás (cpv): 45232221 Áramátalakító alállomás
5. Rész
Rész: LOT-0000
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Rész: LOT-0010
477786-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusRPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31213300 Skirstomoji kabelių dėžutė
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45232221 Transformatorinė
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Pirkimo dalisLOT-0001
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
Pirkimo dalisLOT-0006
Pirkimo dalisLOT-0007
Pirkimo dalisLOT-0008
Pirkimo dalisLOT-0009
Pirkimo dalisLOT-0010
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31213300 Kabeļu sadales skapis
Papildu klasifikācija (cpv): 45232221 Transformatoru apakšstacija
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 36 Mēneši
Pārjaunojums
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
477786-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeRPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31213300 Kabelverdeelkast
Aanvullende classificatie (cpv): 45232221 Transformatoronderstation
5. Perceel
PerceelLOT-0000
PerceelLOT-0001
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
PerceelLOT-0006
PerceelLOT-0007
PerceelLOT-0008
PerceelLOT-0009
PerceelLOT-0010
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31213300 Szafy kablowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45232221 Podstacje transformatorowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
477786-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 31213300 Caixa de distribuição por cabo
Classificação adicional (cpv): 45232221 Subestação transformadora
477786-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internRPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 31213300 Cutii de distribuţie prin cablu
Clasificare suplimentară (cpv): 45232221 Staţie electrică de transformare
5. Lot
LotLOT-0000
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
LotLOT-0007
LotLOT-0008
LotLOT-0009
LotLOT-0010
477786-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorRPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31213300 Káblové rozvodné skrine
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45232221 Transformátorovne
5. Časť
ČasťLOT-0000
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
ČasťLOT-0007
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009
ČasťLOT-0010
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31213300 Razdelilna omara za kable
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232221 Transformatorska postaja
Podaljšanje
Največje število podaljšanj: 0
Splošne informacije
Pridržana udeležba:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RPUZ/P/0046/2026/DS/SS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31213300 Kabeldistributionsskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 45232221 Transformatorunderstation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010