477791-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Описание„Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“ Предмета на обществената поръчка е разпределена в 4 обособени позиции, а именно: Обособена позиция № 1 – Респиратори, включваща 3 номенклатурни единици ; Обособена позиция № 2 – Апарат анестезиологичен Genesis; Обособена позиция № 3 – Апарат анестезиологичен Mindray Wato EX65; Обособена позиция № 4 – Апаратура за постоянно полож. нал. в дих. пътища CPAP Acutronic, fabian Therapy; Абонаментното сервизно обслужване на апаратурата и оборудването по обособени позиции включва: инспекция, профилактика, диагностика и отстраняване на повреди, показани при работа на медицинската апаратура. Ремонтът приключва при постигане на указаните заводски параметри. Възложителят изисква комплексно изпълнение на поръчката по обособена позиция № 1.Съобразно изискването, оферирането по всички номенклатури включени в обособената позиция е задължително.
Вътрешен идентификатор596437
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеРеспиратори
ОписаниеОП 1 Респиратори Респиратор Ventilogis LS GMS B20 - брой 4 Респиратор Belavista 1000 - брой 4 Респиратор UTAS UVENT-T - брой 1
Вътрешен идентификатор596441
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеАпарат анестезиологичен Genesis
ОписаниеАпарат анестезиологичен Genesis - брой 2
Вътрешен идентификатор596447
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеАпарат анестезиологичен Mindray Wato EX65
ОписаниеАпарат анестезиологичен Mindray Wato EX65 - брой 4
Вътрешен идентификатор596449
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеАпаратура за постоянно положително налягане в дихателните пътища CPAP Acutronic, fabian Therapy
ОписаниеАпаратура за пост. полож. нал. в дих. пътища CPAP Acutronic, fabian Therapy - брой 1
Вътрешен идентификатор596455
477791-2026 - Zadávání
Bulharsko – Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor596437
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
5. Část
ČástLOT-0001
NázevРеспиратори
Interní identifikátor596441
ČástLOT-0002
NázevАпарат анестезиологичен Genesis
Interní identifikátor596447
ČástLOT-0003
Interní identifikátor596449
ČástLOT-0004
Interní identifikátor596455
477791-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID596437
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelРеспиратори
Intern ID596441
DelkontraktLOT-0002
TitelАпарат анестезиологичен Genesis
Intern ID596447
DelkontraktLOT-0003
Intern ID596449
DelkontraktLOT-0004
Intern ID596455
477791-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung596437
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung596441
LosLOT-0002
Interne Kennung596447
LosLOT-0003
Interne Kennung596449
LosLOT-0004
Interne Kennung596455
477791-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό596437
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςРеспиратори
Εσωτερικό αναγνωριστικό596441
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςАпарат анестезиологичен Genesis
Εσωτερικό αναγνωριστικό596447
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό596449
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό596455
477791-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier596437
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
LotLOT-0001
TitleРеспиратори
Internal identifier596441
LotLOT-0002
TitleАпарат анестезиологичен Genesis
Internal identifier596447
LotLOT-0003
Internal identifier596449
LotLOT-0004
Internal identifier596455
477791-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno596437
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloРеспиратори
Identificador interno596441
LoteLOT-0002
TítuloАпарат анестезиологичен Genesis
Identificador interno596447
LoteLOT-0003
Identificador interno596449
LoteLOT-0004
Identificador interno596455
477791-2026 - Hange
Bulgaaria – Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus596437
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50400000 Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriРеспиратори
Sisemine tunnus596441
OsaLOT-0002
PealkiriАпарат анестезиологичен Genesis
Sisemine tunnus596447
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus596449
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus596455
477791-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services de réparation et d'entretien de matériel médical et de matériel de précision – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne596437
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50400000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical et de matériel de précision
TitreРеспиратори
Identifiant interne596441
TitreАпарат анестезиологичен Genesis
Identifiant interne596447
Identifiant interne596449
Identifiant interne596455
477791-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka596437
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovРеспиратори
Interna identifikacijska oznaka596441
GrupaLOT-0002
NaslovАпарат анестезиологичен Genesis
Interna identifikacijska oznaka596447
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka596449
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka596455
477791-2026 - Verseny
Bulgária – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító596437
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
CímРеспиратори
Belső azonosító596441
RészLOT-0002
CímАпарат анестезиологичен Genesis
Belső azonosító596447
RészLOT-0003
Belső azonosító596449
RészLOT-0004
Belső azonosító596455
477791-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno596437
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloРеспиратори
Identificativo interno596441
LottoLOT-0002
TitoloАпарат анестезиологичен Genesis
Identificativo interno596447
LottoLOT-0003
Identificativo interno596449
LottoLOT-0004
Identificativo interno596455
477791-2026 - Konkursas
Bulgarija – Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius596437
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasРеспиратори
Vidaus identifikatorius596441
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasАпарат анестезиологичен Genesis
Vidaus identifikatorius596447
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius596449
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius596455
477791-2026 - Konkurss
Bulgārija – Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators596437
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsРеспиратори
Iekšējais identifikators596441
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators596447
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators596449
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators596455
477791-2026 - Mededinging
Bulgarije – Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode596437
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50400000 Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode596441
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode596447
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode596449
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode596455
477791-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator596437
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułРеспиратори
Wewnętrzny identyfikator596441
Część zamówieniaLOT-0002
TytułАпарат анестезиологичен Genesis
Wewnętrzny identyfikator596447
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator596449
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator596455
477791-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão
477791-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern596437
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50400000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
TitluРеспиратори
Identificator intern596441
TitluАпарат анестезиологичен Genesis
Identificator intern596447
Identificator intern596449
Identificator intern596455
477791-2026 - Súťaž
Bulharsko – Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor596437
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50400000 Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovРеспиратори
Interný identifikátor596441
ČasťLOT-0002
NázovАпарат анестезиологичен Genesis
Interný identifikátor596447
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor596449
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor596455
477791-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme – „Абонаментно сервизно обслужване на медицинска апаратура на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“АД- гр.Велико Търново“
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator596437
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator596441
SklopLOT-0002
Notranji identifikator596447
SklopLOT-0003
Notranji identifikator596449
SklopLOT-0004
Notranji identifikator596455