2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vaizdo endoskopinė sistema chirurgijai su priedais VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Описание: Pirkimą perkančiosios organizacijos vardu atlieka savivaldybės centrinė perkančioji organizacija Kaišiadorių bendrųjų funkcijų tarnyba. Sutartį pasirašys perkančioji organizacija. Perkančioji organizacija numato įsigyti Vaizdo endoskopinę sistemą chirurgijai su priedais (BVŽP kodas – 33168000-5). Pirkimas į dalis neskaidomas.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33168000 Уреди за ендоскопия и ендохирургия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33168000 Endoskopie, endochirurgické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
477861-2026 - Wettbewerb
Litauen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Vaizdo endoskopinė sistema chirurgijai su priedais VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33168000 Διατάξεις ενδοσκοπίας και ενδοχειρουργικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33168000 Endoskopia- ja tähystyskirurgialaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
477861-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33168000 Endoskopski i endokirurški uređaji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33168000 Apparecchi per endoscopia e endochirurgia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33168000 Endoskopijos ir endochirurgijos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
477861-2026 - Kompetizzjoni
Il-Litwanja – Eddoskopija, apparato ta' l-endukirurġija – Vaizdo endoskopinė sistema chirurgijai su priedais VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33168000 Eddoskopija, apparato ta' l-endukirurġija
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
477861-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33168000 Aparelhos para endoscopia e endocirurgia
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33168000 Aparate de endoscopie şi de endochirurgie
Identificator intern: 0
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33168000 Endoskopia, endochirurgické prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
477861-2026 - Javni razpis
Litva – Naprave za endoskopijo in endokirurgijo – Vaizdo endoskopinė sistema chirurgijai su priedais VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33168000 Naprave za endoskopijo in endokirurgijo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0