477921-2026 - Състезателна процедура
Полша – Уреди за контрол и изпитания – 48/ZP/2026 Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla Centrum Biologii Cyfrowej i Nauk Biomedycznych – Biobank Łódź®
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие48/ZP/2026 Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla Centrum Biologii Cyfrowej i Nauk Biomedycznych – Biobank Łódź®
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla Centrum Biologii Cyfrowej i Nauk Biomedycznych – Biobank Łódź®. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane oraz minimalne wartości parametrów zawiera Arkusz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Zaoferowany sprzęt musi być pełnowartościowy, niebędący próbkami, nie będący uprzednio przedmiotem wystaw lub prezentacji, nieobciążony prawami osób lub podmiotów trzecich. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część nr 1: aparat do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych z próbek materiału biologicznego Część nr 2: aparat do automatyzacji protokołu wykonania oznaczeń z wykorzystaniem mikromacierzy Illumina w systemie odczynników EX
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураart. 138 ust. 4 uPzp w związku z art. 63 ust. 1 postępowanie, w tym składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38500000 Уреди за контрол и изпитания
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавиеaparat do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych z próbek materiału biologicznego
ОписаниеDostawa aparatu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych z próbek materiału biologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane oraz minimalne wartości parametrów zawiera Arkusz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie fabrycznie nowego i nieużywanego sprzętu wskazanego przez Wykonawcę w treści oferty, wyprodukowanego nie wcześniej niż na 12 miesięcy przed datą dostawy do wskazanego przez Zamawiającego budynku i pomieszczenia Uniwersytetu Łódzkiego, Centrum Biologii Cyfrowej i Nauk Biomedycznych – Biobank Łódź®, spełniającego wymagania szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (Arkusz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 1 do SWZ) wraz z kosztami transportu oraz ubezpieczenia na czas transportu, jego montaż/zainstalowanie, podłączenie, skonfigurowanie, uruchomienie i sprawdzenie poprawności działania (zgodnie ze szczegółowym OPZ), a także szkolenie wskazanych pracowników personelu laboratoryjnego Zamawiającego w zakresie obsługi aparatury. Zamówienie dofinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu pn. Inwestycja w aparaturę naukowo-badawczą do automatyzacji protokołu wysokoprzepustowych badań obejmujących izolację DNA oraz oznaczenia genetyczne z wykorzystaniem mikromacierzy Illumina (ang. Investment in research equipment to automate the high-throughput research protocol, including DNA isolation and genetic testing using Illumina microarrays). Projekt realizowany w ramach dotacji na realizację inwestycji związanej z działalnością naukową (tryb normalny – konkurs ^), ze środków przyznanych z MNiSW na podstawie umowy nr 2354/0335/IA/SP/2025, metryka projektu B25110IB000005100.
Варианти
Описание на опциитеnie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
Заглавиеaparat do automatyzacji protokołu wykonania oznaczeń z wykorzystaniem mikromacierzy Illumina w systemie odczynników EX
ОписаниеDostawa aparatu do automatyzacji protokołu wykonania oznaczeń z wykorzystaniem mikromacierzy Illumina w systemie odczynników EX Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagane oraz minimalne wartości parametrów zawiera Arkusz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie fabrycznie nowego i nieużywanego sprzętu wskazanego przez Wykonawcę w treści oferty, wyprodukowanego nie wcześniej niż na 12 miesięcy przed datą dostawy do wskazanego przez Zamawiającego budynku i pomieszczenia Uniwersytetu Łódzkiego, Centrum Biologii Cyfrowej i Nauk Biomedycznych – Biobank Łódź®, spełniającego wymagania szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (Arkusz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 1 do SWZ) wraz z kosztami transportu oraz ubezpieczenia na czas transportu, jego montaż/zainstalowanie, podłączenie, skonfigurowanie, uruchomienie i sprawdzenie poprawności działania (zgodnie ze szczegółowym OPZ), a także szkolenie wskazanych pracowników personelu laboratoryjnego Zamawiającego w zakresie obsługi aparatury. Zamówienie dofinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu pn. Inwestycja w aparaturę naukowo-badawczą do automatyzacji protokołu wysokoprzepustowych badań obejmujących izolację DNA oraz oznaczenia genetyczne z wykorzystaniem mikromacierzy Illumina (ang. Investment in research equipment to automate the high-throughput research protocol, including DNA isolation and genetic testing using Illumina microarrays). Projekt realizowany w ramach dotacji na realizację inwestycji związanej z działalnością naukową (tryb normalny – konkurs ^), ze środków przyznanych z MNiSW na podstawie umowy nr 2354/0335/IA/SP/2025, metryka projektu B25110IB000005100.
477921-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38500000 Kontrolní a zkušební přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostínie dotyczy
ČástLOT-0002
477921-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38500000 Apparatur til kontrol og prøvning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionernie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
477921-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsnie dotyczy
LotLOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38500000 Aparatos de control y prueba
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
Lote: LOT-0002
477921-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38500000 Testaus- ja koelaitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
Optioiden kuvausnie dotyczy
OsaLOT-0002
477921-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannanie dotyczy
LuchtógLOT-0002
477921-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijanie dotyczy
GrupaLOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38500000 Ellenőrző és tesztelőkészülékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: nie dotyczy
Rész: LOT-0002
477921-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38500000 Apparecchi di prova e controllo
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioninie dotyczy
LottoLOT-0002
477921-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsnie dotyczy
DaļaLOT-0002
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38500000 Aparate de control şi de testare
Lot: LOT-0001
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
477921-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
477921-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
5. Sklop
SklopLOT-0001
Opis možnostinie dotyczy
SklopLOT-0002
477921-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38500000 Apparater för kontroll och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativennie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002