477981-2026 - Състезателна процедура
Полша – Цехово оборудване – Dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części)
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 1: Dostawa narzędzi warsztatowych elektrycznych/pneumatycznych; 2) Część nr 2 – Dostawa drobnego wyposażenia warsztatowego; 3) Część nr 3 – Dostawa pasów transportowych; 4) Część nr 4 – Dostawa wózków narzędziowych; 5) Część nr 5 – Dostawa regałów magazynowych; 6) Część nr 6 – Dostawa montażownicy. 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1A do SWZ – dotyczy części nr 1; 2) załącznik nr 1B do SWZ – dotyczy części nr 2; 3) załącznik nr 1C do SWZ – dotyczy części nr 3; 4) załącznik nr 1D do SWZ – dotyczy części nr 4; 5) załącznik nr 1E do SWZ – dotyczy części nr 5; 6) załącznik nr 1F do SWZ – dotyczy części nr 6; - załączniki te stanowią równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularze kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторZP/57/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 43800000 Цехово оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 44512000 Различни ръчни инструменти, 39563520 Текстилни транспортни ленти, 34911100 Ръчни колички, 39141100 Етажерки
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść nr 1 Dostawa narzędzi warsztatowych elektrycznych/pneumatycznych
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 1: Dostawa narzędzi warsztatowych elektrycznych/pneumatycznych; 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1A do SWZ – dotyczy części nr 1; - załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторCzęść nr 1
Допълнителна класификация (cpv): 44512000 Различни ръчни инструменти
Варианти
Описание на опциите1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie maksymalnym, określonym w Załączniku nr 1A do SWZ. 3. Dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni od otrzymania oświadczenia przez Wykonawcę. 4. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 8. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji udzielanego zamówienia. 9. Oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostaną złożone najpóźniej do dnia 30 października 2026 r. 10. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych dostaw. 11. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść nr 2 Dostawa drobnego wyposażenia warsztatowego
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 2: Dostawa drobnego wyposażenia warsztatowego; 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1B do SWZ – dotyczy części nr 2; - załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторCzęść nr 2
Описание на опциите1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie maksymalnym, określonym w Załączniku nr 1B do SWZ. 3. Dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni od otrzymania oświadczenia przez Wykonawcę. 4. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 8. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji udzielanego zamówienia. 9. Oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostaną złożone najpóźniej do dnia 30 października 2026 r. 10. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych dostaw. 11. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść nr 3 Dostawa pasów transportowych
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 3: Dostawa pasów transportowych; 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1C do SWZ – dotyczy części nr 3; - załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторCzęść nr 3
Допълнителна класификация (cpv): 39563520 Текстилни транспортни ленти
Описание на опциите1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie maksymalnym, określonym w Załączniku nr 1C do SWZ. 3. Dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni od otrzymania oświadczenia przez Wykonawcę. 4. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 8. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji udzielanego zamówienia. 9. Oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostaną złożone najpóźniej do dnia 30 października 2026 r. 10. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych dostaw. 11. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść nr 4 Dostawa wózków narzędziowych
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 4: Dostawa wózków narzędziowych; 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1D do SWZ – dotyczy części nr 4; - załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторCzęść nr 4
Допълнителна класификация (cpv): 34911100 Ръчни колички
Описание на опциите1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie maksymalnym, określonym w Załączniku nr 1D do SWZ. 3. Dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni od otrzymania oświadczenia przez Wykonawcę. 4. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 8. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji udzielanego zamówienia. 9. Oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostaną złożone najpóźniej do dnia 30 października 2026 r. 10. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych dostaw. 11. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść nr 5 Dostawa regałów magazynowych
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 5: Dostawa regałów magazynowych; 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1E do SWZ – dotyczy części nr 5; - załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторCzęść nr 5
Допълнителна класификация (cpv): 39141100 Етажерки
Описание на опциите1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie maksymalnym, określonym w Załączniku nr 1E do SWZ. 3. Dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni od otrzymania oświadczenia przez Wykonawcę. 4. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 8. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji udzielanego zamówienia. 9. Oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostaną złożone najpóźniej do dnia 30 października 2026 r. 10. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych dostaw. 11. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęść nr 6
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu warsztatowego (zamówienie z podziałem na 6 części). 2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 6 następujących części: 1) część nr 6: Dostawa montażownicy; 3. Szczegółową specyfikację ilościową oraz jakościową, w tym charakterystykę przedmiotu zamówienia stanowią: 1) załącznik nr 1F do SWZ – dotyczy części nr 6; - załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3 powyżej. 5. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej części winien być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar do miejsca wskazanego przez Zamawiającego transportem własnym. Koszty dostawy, w szczególności załadunku i rozładunku towaru obciążają Wykonawcę. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załączniki nr 4 do SWZ).
Вътрешен идентификаторCzęść nr 6
Описание на опциите1. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w umowie. 2. Prawem opcji objęta jest dostawa towaru w zakresie maksymalnym, określonym w Załączniku nr 1F do SWZ. 3. Dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni od otrzymania oświadczenia przez Wykonawcę. 4. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówień objętych prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. 6. Zamawiający wymaga, aby wartości cen jednostkowych zaoferowane przez Wykonawcę były jednakowe w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówień udzielanych w ramach prawa opcji. 7. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 8. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji udzielanego zamówienia. 9. Oświadczenia w przedmiocie udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostaną złożone najpóźniej do dnia 30 października 2026 r. 10. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych dostaw. 11. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, niż ilości maksymalne.
477981-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZP/57/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 43800000 Zařízení výrobních závodů
Další klasifikace (cpv): 44512000 Různé ruční nástroje, 39563520 Textilní dopravníkové pásy, 34911100 Vozíky, 39141100 Police
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorCzęść nr 1
Další klasifikace (cpv): 44512000 Různé ruční nástroje
Možnosti
ČástLOT-0002
Interní identifikátorCzęść nr 2
ČástLOT-0003
Interní identifikátorCzęść nr 3
Další klasifikace (cpv): 39563520 Textilní dopravníkové pásy
ČástLOT-0004
Interní identifikátorCzęść nr 4
Další klasifikace (cpv): 34911100 Vozíky
ČástLOT-0005
Interní identifikátorCzęść nr 5
Další klasifikace (cpv): 39141100 Police
ČástLOT-0006
NázevCzęść nr 6
Interní identifikátorCzęść nr 6
477981-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP/57/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 43800000 Værkstedsudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 44512000 Diverse håndværktøj, 39563520 Transportbånd af tekstilmaterialer, 34911100 Sækkevogne, 39141100 Hylder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDCzęść nr 1
Supplerende klassifikation (cpv): 44512000 Diverse håndværktøj
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
Intern IDCzęść nr 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDCzęść nr 3
Supplerende klassifikation (cpv): 39563520 Transportbånd af tekstilmaterialer
DelkontraktLOT-0004
Intern IDCzęść nr 4
Supplerende klassifikation (cpv): 34911100 Sækkevogne
DelkontraktLOT-0005
Intern IDCzęść nr 5
Supplerende klassifikation (cpv): 39141100 Hylder
DelkontraktLOT-0006
TitelCzęść nr 6
Intern IDCzęść nr 6
477981-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP/57/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 43800000 Εξοπλισμός συνεργείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44512000 Διάφορα εργαλεία χειρός, 39563520 Μεταφορικοί ιμάντες από ύφασμα, 34911100 Χειραμάξια, 39141100 Ερμάρια και ράφια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44512000 Διάφορα εργαλεία χειρός
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39563520 Μεταφορικοί ιμάντες από ύφασμα
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34911100 Χειραμάξια
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 5
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39141100 Ερμάρια και ράφια
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςCzęść nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 6
477981-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierZP/57/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 43800000 Workshop equipment
Additional classification (cpv): 44512000 Miscellaneous hand tools, 39563520 Textile conveyor belts, 34911100 Trolleys, 39141100 Shelves
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść nr 1
Additional classification (cpv): 44512000 Miscellaneous hand tools
Options
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść nr 2
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść nr 3
Additional classification (cpv): 39563520 Textile conveyor belts
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść nr 4
Additional classification (cpv): 34911100 Trolleys
LotLOT-0005
Internal identifierCzęść nr 5
Additional classification (cpv): 39141100 Shelves
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6
Internal identifierCzęść nr 6
477981-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP/57/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 43800000 Impianti per officine
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44512000 Utensili a mano vari, 39563520 Nastri trasportatori in fibre tessili, 34911100 Carrelli a mano, 39141100 Armadi e scaffali
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCzęść nr 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44512000 Utensili a mano vari
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść nr 2
LottoLOT-0003
Identificativo internoCzęść nr 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39563520 Nastri trasportatori in fibre tessili
LottoLOT-0004
Identificativo internoCzęść nr 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34911100 Carrelli a mano
LottoLOT-0005
Identificativo internoCzęść nr 5
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39141100 Armadi e scaffali
LottoLOT-0006
TitoloCzęść nr 6
Identificativo internoCzęść nr 6
477981-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP/57/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 43800000 Dirbtuvių įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44512000 Įvairūs rankiniai įrankiai, 39563520 Konvejerių juostų audinys, 34911100 Vežimėliai, 39141100 Lentynos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44512000 Įvairūs rankiniai įrankiai
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39563520 Konvejerių juostų audinys
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34911100 Vežimėliai
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 5
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39141100 Lentynos
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść nr 6
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 6
477981-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/57/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43800000 Apparat tal-ħwienet tax-xogħol
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44512000 Għoddi varji ta’ l-użu bl-idejn, 39563520 Ċintorini tal-ġarr tat-tessuti, 34911100 Karrijiet, 39141100 Xkaffef
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść nr 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44512000 Għoddi varji ta’ l-użu bl-idejn
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść nr 2
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść nr 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39563520 Ċintorini tal-ġarr tat-tessuti
LottLOT-0004
Identifikatur internCzęść nr 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34911100 Karrijiet
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść nr 5
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39141100 Xkaffef
LottLOT-0006
TitluCzęść nr 6
Identifikatur internCzęść nr 6
477981-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP/57/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 43800000 Urządzenia warsztatowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44512000 Różne narzędzia ręczne, 39563520 Włókiennicze taśmy transportowe, 34911100 Wózki, 39141100 Regały
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44512000 Różne narzędzia ręczne
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39563520 Włókiennicze taśmy transportowe
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34911100 Wózki
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 5
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39141100 Regały
Część zamówieniaLOT-0006
TytułCzęść nr 6
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 6
477981-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP/57/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 43800000 Oprema za delavnice
Dodatna klasifikacija (cpv): 44512000 Razna ročna orodja, 39563520 Tekoči trakovi iz tekstilnega materiala, 34911100 Ročni vozički, 39141100 Police
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 44512000 Razna ročna orodja
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść nr 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCzęść nr 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 39563520 Tekoči trakovi iz tekstilnega materiala
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorCzęść nr 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 34911100 Ročni vozički
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorCzęść nr 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 39141100 Police
SklopLOT-0006
NaslovCzęść nr 6
Notranji identifikatorCzęść nr 6
477981-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP/57/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43800000 Verkstadsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44512000 Diverse handverktyg, 39563520 Textila transportremmar, 34911100 Vagnar, 39141100 Skåp och hyllor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść nr 1
Ytterligare klassificering (cpv): 44512000 Diverse handverktyg
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść nr 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść nr 3
Ytterligare klassificering (cpv): 39563520 Textila transportremmar
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść nr 4
Ytterligare klassificering (cpv): 34911100 Vagnar
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść nr 5
Ytterligare klassificering (cpv): 39141100 Skåp och hyllor
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCzęść nr 6