2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup używanych pojazdów spalinowych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup używanych pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: - Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych zespołów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją, określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ). - Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w OPZ, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych zespołów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. - Etap: 2 w zakresie zabudowy systemu ETCS (prawo opcji), na który składają się trzy odrębne podetapy, tj.: a) przygotowanie instalacji, b) zabudowa urządzeń systemu, c) przygotowanie pełnej dokumentacji do homologacji. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. 2. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załączniki nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: POT.240.1530.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50222000 Услуги по ремонт и поддържане на подвижен железопътен състав, без локомотиви
Допълнителна класификация (cpv): 34620000 Подвижен състав
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Dostawa używanych pojazdów spalinowych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup używanych pojazdów spalinowych. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do realizacji dostaw oraz wykonania prac w ramach wskazanych w Umowie etapów, tj.: - Etap 1 : przeniesienia na rzecz Zamawiającego na warunkach wskazanych we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w tym w jej załącznikach, własności spalinowych zespołów trakcyjnych (sprzedaży) wraz z dokumentacją, określoną w tabeli 2A opisu przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ). - Etap: 2: wykonania wszelkich prac określonych w OPZ, niezbędnych do dopuszczenia spalinowych zespołów trakcyjnych do użytkowania przez Zamawiającego. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. - Etap: 2 w zakresie zabudowy systemu ETCS (prawo opcji), na który składają się trzy odrębne podetapy, tj.: a) przygotowanie instalacji, b) zabudowa urządzeń systemu, c) przygotowanie pełnej dokumentacji do homologacji. Etap ten dotyczy zarówno podstawy, jak i prawa opcji po realizacji Etapu 1. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji (opcja) w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). W ramach prawa Zamawiający może zlecić dostawę Pojazdów, w liczbie nie przekraczającej 8 szt. Zamawiający uprawniony jest również w trakcie trwania Umowy do skorzystania z prawa opcji, polegającego na zleceniu realizacji czynności związanych z zabudową systemu ETCS, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 3) lit. a), b) i c) wzoru Umowy z zastrzeżeniem, iż Zamawiający nie ma obowiązku zlecania opcji w zakresie wszystkich lit. a) - c), ale może uruchomić odrębnie wybrane z nich, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Przedmiot Umowy zostanie wykonany na warunkach w niej określonych w następujących terminach: 1) w zakresie Etapu 1: a. dostawa 15 szt. SZT z zakresu podstawowego – w terminie do 6 miesięcy od dnia podpisania Umowy, b. dostawa 8 szt. SZT z prawa opcji - w terminie do 6 miesięcy od dnia uruchomienia prawa opcji. 2) w zakresie Etapu 2: a. wykonanie prac dotyczących 15 szt. SZT, o których mowa w pkt 1 lit. a) – w terminie do 24 miesięcy od dnia podpisania Umowy, b. wykonanie prac dotyczących 8 szt. SZT, o których mowa w pkt 1 lit. b) – w terminie do 30 miesięcy od dnia podpisania Umowy.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POT.240.1530.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50222000 Opravy a údržba kolejových vozidel
Další klasifikace (cpv): 34620000 Kolejová vozidla
5. Část
Část: LOT-0002
Možnosti:
478000-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel – Zakup używanych pojazdów spalinowych
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDPOT.240.1530.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50222000 Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel
Supplerende klassifikation (cpv): 34620000 Rullende materiel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0002
Valgmuligheder
478000-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Zakup używanych pojazdów spalinowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungPOT.240.1530.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POT.240.1530.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50222000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34620000 Τροχαίος εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Επιλογές:
Internal identifier: POT.240.1530.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
Additional classification (cpv): 34620000 Rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0002
Options:
478000-2026 - Kilpailu
Puola – Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto – Zakup używanych pojazdów spalinowych
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePOT.240.1530.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50222000 Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto
Lisäluokitus (cpv): 34620000 Rautateiden liikkuva kalusto
5. Osa
OsaLOT-0002
Optiot
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POT.240.1530.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Aicmiú breise (cpv): 34620000 Rolling stock
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POT.240.1530.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50222000 Usluge popravaka i održavanja tračnih vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34620000 Vagoni
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POT.240.1530.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50222000 Gördülőállomány javítása és karbantartása
További osztályozás (cpv): 34620000 Gördülőállomány
5. Rész
Rész: LOT-0002
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: POT.240.1530.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50222000 Servizi di manutenzione di materiale rotabile
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34620000 Materiale ferroviario rotabile
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Opzioni:
478000-2026 - Konkursas
Lenkija – Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos – Zakup używanych pojazdów spalinowych
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusPOT.240.1530.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34620000 Riedmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0002
Pasirinkimo galimybės
478000-2026 - Konkurss
Polija – Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Zakup używanych pojazdów spalinowych
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsPOT.240.1530.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50222000 Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34620000 Ritošais sastāvs
5. Daļa
DaļaLOT-0002
Iespējas
Wewnętrzny identyfikator: POT.240.1530.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34620000 Tabor kolejowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: POT.240.1530.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50222000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant
Clasificare suplimentară (cpv): 34620000 Material rulant
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50222000 Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil
Dodatna klasifikacija (cpv): 34620000 Tirna vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POT.240.1530.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark
Ytterligare klassificering (cpv): 34620000 Rullande materiel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Optioner: