478096-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи на електрическо захранване – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеBUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
ОписаниеBUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Вътрешен идентификаторPKA/PN-4/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45315300 Строителни и монтажни работи на електрическо захранване
Допълнителна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране, 71323100 Услуги по проектиране и конструиране на електроенергийни мрежи, 45213000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на търговски и промишлени сгради и складове
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
478096-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorPKA/PN-4/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45315300 Instalace a montáž přívodu proudu
Další klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení, 71323100 Projektování energetických rozvodných sítí, 45213000 Stavební úpravy komerčních budov, skladů a průmyslových budov, stavby sloužící k dopravě
5. Část
ČástLOT-0001
478096-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungPKA/PN-4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45213000 Bauarbeiten für kommerzielle Gebäude, Lagerhallen und Industriegebäude, Bauten in Verbindung mit dem Transportwesen
5. Los
LosLOT-0001
478096-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPKA/PN-4/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45315300 Εγκαταστάσεις ηλεκτρικής παροχής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού, 71323100 Υπηρεσίες σχεδιασμού συστημάτων ηλεκτρικής ενέργειας, 45213000 Κατασκευαστικές εργασίες για εμπορικά κτίρια, αποθήκες και βιομηχανικά κτίρια, για κτίρια σχετιζόμενα με τις μεταφορές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
478096-2026 - Licitación
Polonia – Instalaciones de suministro de electricidad – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPKA/PN-4/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45315300 Instalaciones de suministro de electricidad
Clasificación adicional (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 71323100 Servicios de diseño de sistemas eléctricos, 45213000 Trabajos de construcción de locales comerciales, almacenes y edificios industriales, edificios relacionados con el transporte
5. Lote
LoteLOT-0001
478096-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePKA/PN-4/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45315300 Sähkönjakelulaitteiden asennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut, 71323100 Sähkövoimajärjestelmien suunnittelupalvelut, 45213000 Liikerakennusten, varastojen, teollisuusrakennusten ja kuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt
5. Osa
OsaLOT-0001
478096-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Electricity supply installations – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPKA/PN-4/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45315300 Electricity supply installations
Aicmiú breise (cpv): 71220000 Architectural design services, 71323100 Electrical power systems design services, 45213000 Construction work for commercial buildings, warehouses and industrial buildings, buildings relating to transport
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
478096-2026 - Nadmetanje
Poljska – Instalacije za opskrbu električnom energijom – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaPKA/PN-4/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45315300 Instalacije za opskrbu električnom energijom
Dodatna klasifikacija (cpv): 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi, 71323100 Usluge projektiranja elektroenergetskih sustava, 45213000 Građevinski radovi na poslovnim zgradama, skladištima i industrijskim građevinama, građevinama vezanim za prijevoz
5. Grupa
GrupaLOT-0001
478096-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóPKA/PN-4/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45315300 Villamos hálózati szerelés
További osztályozás (cpv): 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások, 71323100 Villamosenergia-rendszerekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások, 45213000 Kereskedelmi épületek, raktárak és ipari épületek, illetve szállítással kapcsolatos épületek kivitelezése
5. Rész
RészLOT-0001
478096-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoPKA/PN-4/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45315300 Impianti di alimentazione di corrente
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica, 71323100 Servizi di progettazione di sistemi elettrici, 45213000 Lavori di costruzione di edifici commerciali, magazzini ed edifici industriali, edifici per i trasporti
5. Lotto
LottoLOT-0001
478096-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Stallazzjonijiet tal-forniment ta’ l-elettriku – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPKA/PN-4/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45315300 Stallazzjonijiet tal-forniment ta’ l-elettriku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura, 71323100 Servizzi tad-disinn tas-sistemi ta' l-enerġija elettrika, 45213000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini kummerċjali, imħażen u bini industriali, bini relatat mat-trasport
5. Lott
LottLOT-0001
478096-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodePKA/PN-4/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315300 Elektriciteitsvoorzieningsinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71323100 Ontwerpen van elektriciteitssystemen, 45213000 Gebouwen met een commerciële functie, pakhuizen en industriële gebouwen, en gebouwen in verband met transport
5. Perceel
PerceelLOT-0001
478096-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorPKA/PN-4/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45315300 Instalacje zasilania elektrycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 71323100 Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną, 45213000 Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
478096-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Instalaţii de distribuţie de energie electrică – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internPKA/PN-4/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45315300 Instalaţii de distribuţie de energie electrică
Clasificare suplimentară (cpv): 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală, 71323100 Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrică, 45213000 Lucrări de construcţii de clădiri comerciale, de antrepozite şi de clădiri industriale, de clădiri pentru activităţi de transport
5. Lot
LotLOT-0001
478096-2026 - Súťaž
Poľsko – Inštalovanie zásobovania elektrickou energiou – BUDOWA MYJNI AUTOBUSOWEJ I STANOWISK ŁADOWANIA AUTOBUSÓW WRAZ Z PŁYTĄ POSTOJOWĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ NA TERENIE PKA GDYNIA UL. PLATYNOWA 19/21
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorPKA/PN-4/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45315300 Inštalovanie zásobovania elektrickou energiou
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby, 71323100 Projektovanie silnoprúdových sústav, 45213000 Stavebné práce na stavbe komerčných budov, obchodných domov a priemyselných budov, budovách súvisiacich s dopravou
5. Časť
ČasťLOT-0001
478096-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPKA/PN-4/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45315300 Naprave za oskrbo z elektriko
Dodatna klasifikacija (cpv): 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja, 71323100 Storitve projektiranja elektroenergetskih sistemov, 45213000 Gradbena dela na poslovnih stavbah, skladiščih in industrijskih stavbah ter stavbah, povezanih s prevozom
5. Sklop
SklopLOT-0001
478096-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierarePKA/PN-4/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45315300 Anläggningar för elförsörjning
Ytterligare klassificering (cpv): 71220000 Arkitektonisk formgivning, 71323100 Konstruktion av elnät, 45213000 Bygg- och anläggningsarbeten: affärs-, lager- och industribyggnader samt byggnader med anknytning till transport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001