2. Процедура
Процедура
Заглавие: Digitalna platforma pametno Velenje mobilnost – vzpostavitev sistema za usmerjanje prometa in ANPR v garažnih hišah
Описание: Predmet javnega naročila je: Digitalna platforma pametno Velenje mobilnost – vzpostavitev sistema za usmerjanje prometa in ANPR v garažnih hišah Specifikacija naročila je v prilogi razpisne dokumentacije. Rok za izvedbo vseh pogodbenih obveznost je 90 dni od podpisa pogodbe. Pri tem je rok za dobavo in montažo: • digitalne opreme za parkirišča 60 dni od podpisa pogodbe (zavihki Parkirišče Avt. Postaja, Parkirišče ZD, Parkirišče Mercator v obrazcu 10 Tehnične specifikacije naročila) • dobavo in montažo usmerjevalnih tabel 90 dni od podpisa pogodbe (zavihki L1 Picadily GO Dela, L2 Šaleška GO dela, L3 rdeča dvorana GO dela, L4,5 Tomšičeva GO dela, L1Picadilly TEH dela, L2 Šaleška TEH dela, L3 Rdeča dvorana TEH dela L4,5 Tomšičeva TEH dela v obrazcu 10 Tehnične specifikacije naročila).
Вътрешен идентификатор: JN-76539
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31710000 Електронно оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 507734
Допълнителен характер на поръчката: Строителство
Допълнителна класификация (cpv): 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-76539
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31710000 Elektronická zařízení
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 507734
Další charakteristika zakázky: Práce
Další klasifikace (cpv): 45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-76539
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31710000 Ηλεκτρονικός εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507734
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-76539
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31710000 Electronic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 507734
Additional nature of the contract: Works
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-76539
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31710000 Equipo electrónico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 507734
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación adicional (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76539
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31710000 Elektroonikaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 507734
Lepingu täiendav olemus: Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45200000 Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76539
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31710000 Elektroniset laitteet
Sisäinen tunniste: 507734
Täydentävä hankintalaji: Rakennusurakat
Lisäluokitus (cpv): 45200000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76539
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31710000 Équipement électronique
Identifiant interne: 507734
Nature complémentaire du marché: Travaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76539
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 507734
Cineál breise an chonartha: Oibreacha
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-76539
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31710000 Villamos berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 507734
A szerződés kiegészítő jellege: Építési beruházás
További osztályozás (cpv): 45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-76539
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31710000 Apparecchiatura elettronica
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 507734
Natura aggiuntiva dell'appalto: Lavori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45200000 Lavori per la costruzione completa o parziale e ingegneria civile
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76539
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31710000 Elektroninė įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 507734
Kiti sutarties objektai: Darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
Iekšējais identifikators: JN-76539
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31710000 Elektroniskās iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 507734
Līguma papildveids: Būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76539
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31710000 Apparat elettroniku
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 507734
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
Interne identificatiecode: JN-76539
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31710000 Elektronische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 507734
Aanvullende aard van het contract: Werken
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Wewnętrzny identyfikator: JN-76539
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31710000 Sprzęt elektroniczny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 507734
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31710000 Equipamento electrónico
Natureza adicional do contrato: Obras
Classificação adicional (cpv): 45200000 Obras de construção total ou parcial e de engenharia civil
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76539
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31710000 Echipament electronic
Identificator intern: 507734
Natura suplimentară a contractului: Lucrări
Clasificare suplimentară (cpv): 45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76539
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31710000 Elektronické zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 507734
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45200000 Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76539
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31710000 Elektronska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 507734
Dodatna vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje