See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MAN, MERCEDES i DAF
Описание: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MAN, MERCEDES i DAF
Вътрешен идентификатор: 3 - 26-VV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34330000 Резервни части за превозни средства, предназначени за превоз на стоки, камионетки и автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MAN
Описание: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MAN na razdoblje od 2 (dvije) godine sukladno zahtjevima i tehničkoj specifikaciji te troškovniku koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Вътрешен идентификатор: 3 - 26-VV-1
Допълнителна класификация (cpv): 50114000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на товарни автомобили
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MERCEDES
Описание: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MERCEDES na razdoblje od 2 (dvije) godine sukladno zahtjevima i tehničkoj specifikaciji te troškovniku koji su sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Вътрешен идентификатор: 3 - 26-VV-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke DAF
Вътрешен идентификатор: 3 - 26-VV-3
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34330000 Náhradní díly pro vozidla pro přepravu zboží, pro dodávky a automobily
Další klasifikace (cpv): 50114000 Opravy a údržba nákladních automobilů
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Zagrebačka županija (HR065)
Země: Chorvatsko
Další informace: Usluga popravka i isporuka roba izvršavati će se na lokaciji Ponuditelja.
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34330000 Reservedele til lastbiler, varebiler og personbiler
Supplerende klassifikation (cpv): 50114000 Reparation og vedligeholdelse af lastbiler
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Zagrebačka županija (HR065)
Land: Kroatien
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 3 - 26-VV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34330000 Repuestos para vehículos de transporte de mercancías, camionetas y automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 3 - 26-VV-1
Clasificación adicional (cpv): 50114000 Servicios de reparación y mantenimiento de camiones
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 3 - 26-VV-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3 - 26-VV-3
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34330000 Tavarankuljetusajoneuvojen, pakettiautojen ja autojen varaosat
Lisäluokitus (cpv): 50114000 Kuorma-autojen korjaus ja huolto
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 3 - 26-VV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34330000 Pièces de rechanges pour poids lourds, camionnettes et automobiles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 3 - 26-VV-1
Nomenclature complémentaire (cpv): 50114000 Services de réparation et d'entretien de camions
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 3 - 26-VV-2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3 - 26-VV-3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 3 - 26-VV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34330000 Spare parts for goods vehicles, vans and cars
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 3 - 26-VV-1
Aicmiú breise (cpv): 50114000 Repair and maintenance services of trucks
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 3 - 26-VV-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3 - 26-VV-3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 3 - 26-VV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34330000 Rezervni dijelovi za teretna vozila, furgone i automobile
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 3 - 26-VV-1
Dodatna klasifikacija (cpv): 50114000 Usluge popravaka i održavanja teretnih vozila
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 3 - 26-VV-2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3 - 26-VV-3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 3 - 26-VV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34330000 Alkatrészek teherautókhoz, kisbuszokhoz és személygépkocsikhoz
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 3 - 26-VV-1
További osztályozás (cpv): 50114000 Teherautó-javítási és -karbantartási szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 3 - 26-VV-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3 - 26-VV-3
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 3 - 26-VV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34330000 Parti di ricambio per veicoli per trasporto merci, furgoni e automobili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 3 - 26-VV-1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50114000 Servizi di riparazione e manutenzione di camion
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 3 - 26-VV-2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3 - 26-VV-3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 3 - 26-VV
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34330000 Krovininių automobilių, furgonų ir automobilių atsarginės dalys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 3 - 26-VV-1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50114000 Sunkvežimių remonto ir priežiūros paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 3 - 26-VV-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3 - 26-VV-3
Iekšējais identifikators: 3 - 26-VV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34330000 Kravas transportlīdzekļu, furgonu un vieglo automobiļu detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 3 - 26-VV-1
Papildu klasifikācija (cpv): 50114000 Smago automobiļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 3 - 26-VV-2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3 - 26-VV-3
478171-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Parts għal vetturi, vannijiet u karozzi – Rezervni dijelovi, popravak i servis specijalnih komunalnih vozila marke MAN, MERCEDES i DAF
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern3 - 26-VV
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34330000 Parts għal vetturi, vannijiet u karozzi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern3 - 26-VV-1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50114000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tat-trakkijiet
LottLOT-0002
Identifikatur intern3 - 26-VV-2
LottLOT-0003
Identifikatur intern3 - 26-VV-3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 3 - 26-VV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34330000 Onderdelen voor vrachtwagens, bestelwagens en auto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 3 - 26-VV-1
Aanvullende classificatie (cpv): 50114000 Reparatie en onderhoud van vrachtwagens
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 3 - 26-VV-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3 - 26-VV-3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34330000 Peças sobressalentes para veículos de mercadorias, furgonetas e ligeiros
Classificação adicional (cpv): 50114000 Serviços de reparação e manutenção de camiões
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 3 - 26-VV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34330000 Piese de rezervă pentru vehiculele destinate transportului de mărfuri, camionete şi automobile
Identificator intern: 3 - 26-VV-1
Clasificare suplimentară (cpv): 50114000 Servicii de reparare şi de întreţinere a camioanelor
Identificator intern: 3 - 26-VV-2
Identificator intern: 3 - 26-VV-3
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34330000 Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50114000 Oprava a údržba nákladných vozidiel
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Zagrebačka županija (HR065)
Krajina: Chorvátsko
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 3 - 26-VV
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34330000 Nadomestni deli za tovorna vozila, dostavna vozila in osebne avtomobile
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 3 - 26-VV-1
Dodatna klasifikacija (cpv): 50114000 Storitve popravila in vzdrževanja tovornjakov
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 3 - 26-VV-2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3 - 26-VV-3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 3 - 26-VV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 3 - 26-VV-1
Ytterligare klassificering (cpv): 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 3 - 26-VV-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3 - 26-VV-3