478305-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Строителни и монтажни работи – Zníženie energetickej náročnosti NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach" - stavebné práce
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZníženie energetickej náročnosti NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach" - stavebné práce
ОписаниеStavebné práce sú zamerané na úpravu jednotlivých pavilónov areálu nemocnice s poliklinikou za účelom zníženia energetickej náročnosti a prevádzkovania z hľadiska úspory energií jednotlivých budov. Ide najmä o zateplenie obvodových stien budov, zateplenie strešných konštrukcií, komplexnú výmenu výplní otvorov v obvodových stenách — okien a dverí jednotlivých pavilónov, čiastkovú rekonštrukciu vykurovania jednotlivých riešených objektov a implementáciu nových tzv. zelených technológií ako je technológia fotovoltických panelov. Realizácia predmetu zákazky pozostáva z: • realizácie diela podľa technickej špecifikácie - viď Príloha E.1, Príloha E.2 a požiadaviek Príloha E.3 týchto súťažných podkladov, v zmysle vyjadrení dotknutých orgánov v rámci stavebného konania, stavebného povolenia a ohlásenia stavebných úprav. • záručnej doby po dobu 5 rokov od dokončenia a odovzdania diela. Stavba bude odovzdaná do užívania po ukončení jednotlivých stavebných objektov postupne podľa možností prevádzky na základe preberacích protokolov a kolaudácie jednotlivých objektov. Stavbu je možné kolaudovať po objektoch samostatne. Uchádzač berie na vedomie, že práce budú prebiehať za plnej prevádzky budovy v ktorej sa poskytuje zdravotná starostlivosť. Prípadné aj neúmyselné odstavenie, znefunkčnenie alebo iné zabránenie užívania časti objektu, ktoré nebolo odsúhlasené zo strany stavebného dozoru ( vedením nemocnice) môže viesť k ohrozeniu zdravia a života pacienta. Všetky svoje práce musí zhotoviteľ plánovať a následne vykonávať so zreteľom na fakt, že objekty budú aj počas rekonštrukcie v plnej prevádzke. Ďalší opis a náležitosti plnenia jednotlivých častí predmetu zákazky sú dané prílohami týchto Súťažných podkladov a to:
Вътрешен идентификаторTSK_gaslub_014
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Основна класификация (cpv): 45215140 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на болнични помещения
478305-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorTSK_gaslub_014
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
ČástLOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 45215140 Výstavba nemocničních zařízení
478305-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDTSK_gaslub_014
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter
478305-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungTSK_gaslub_014
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
478305-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόTSK_gaslub_014
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45215140 Κατασκευαστικές εργασίες για εγκαταστάσεις νοσοκομείου
478305-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusTSK_gaslub_014
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 45215140 Haiglarajatiste ehitustööd
478305-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaTSK_gaslub_014
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 45215140 Građevinski radovi na bolničkim objektima
478305-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoTSK_gaslub_014
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione principale (cpv): 45215140 Lavori di costruzione di strutture ospedaliere
478305-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
Wewnętrzny identyfikatorTSK_gaslub_014
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 45215140 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
478305-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internTSK_gaslub_014
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificarea principală (cpv): 45215140 Lucrări de construcţii de unităţi spitaliceşti
478305-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorTSK_gaslub_014
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 45215140 Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení
478305-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareTSK_gaslub_014
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 45215140 Byggnation av sjukhusinrättningar