2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek" - w zakresie Powiatowego Zarządu Dróg w Bieruniu.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie poziomu korzystania przez obywateli, biznes i administrację z usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane Powiatowym Zarządzie Dróg w Bieruniu. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (zw. dalej „OPZ”), Projektowane postanowienia umowy (zw. dalej „PPU”) oraz Formularze: cenowy i ofertowy.
Вътрешен идентификатор: RF.272.14.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Допълнителен характер на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти
Допълнителна класификация (cpv): 31700000 Електронни, електромеханични и електротехнически принадлежности, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 48600000 Софтуерни пакети за бази данни и операционни софтуерни пакети, 71355000 Други картографски услуги, 72212000 Услуги по програмиране на приложен софтуер, 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти, 72265000 Услуги по конфигурация на софтуерни продукти, 72268000 Услуги по доставка на софтуерни продукти, 79632000 Услуги, свързани с обучение на персонала
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RF.272.14.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Supplerende kontrakttype: Varer
Primær klassifikation (cpv): 72263000 Implementering af programmel
Supplerende klassifikation (cpv): 31700000 Elektroniske, elektromekaniske og elektrotekniske artikler, 48000000 Programpakker og informationssystemer, 48600000 Database- og operativsystemprogrampakke, 71355000 Opmålingstjenester, 72212000 Programmeringsservice i forbindelse med applikationsprogrammel, 72263000 Implementering af programmel, 72265000 Konfigurering af programmel, 72268000 Levering af programmel, 79632000 Uddannelse af personale
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Bieruń
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Tyski (PL22C)
478309-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused - Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusRF.272.14.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Lepingu täiendav olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 72263000 Tarkvara rakendusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 31700000 Elektroonilised, elektromehaanilised ja elektrotehnilised tarvikud, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 48600000 Andmebaasi- ja operatsioonitarkvarapakett, 71355000 Mõõdistusteenused, 72212000 Rakendustarkvara programmeerimine, 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 72265000 Tarkvara komplekteerimisteenused, 72268000 Tarkvara tarnimisteenused, 79632000 Personalikoolitusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
478309-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut - Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteRF.272.14.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Täydentävä hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 31700000 Sähkötarvikkeet, sähkömekaaniset ja -tekniset tarvikkeet, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 48600000 Tietokanta- ja käyttöohjelmatuotteet, 71355000 Maanmittauspalvelut, 72212000 Sovellusohjelmiston ohjelmointipalvelut, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut, 72265000 Ohjelmiston kokoonpanopalvelut, 72268000 Ohjelmiston toimituspalvelut, 79632000 Henkilöstökoulutus
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: RF.272.14.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nature complémentaire du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 72263000 Services d'implémentation de logiciels
Nomenclature complémentaire (cpv): 31700000 Fournitures électroniques, électromécaniques et électrotechniques, 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 48600000 Logiciels de bases de données et d'exploitation, 71355000 Services d'arpentage, 72212000 Services de programmation de logiciels d'application, 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 72265000 Services de configuration de logiciels, 72268000 Services de fourniture de logiciels, 79632000 Services de formation de personnel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Dodatna priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške
Mjesto izvršenja
Grad: Bieruń
Zemlja – podregija (NUTS): Tyski (PL22C)
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Natura aggiuntiva dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 72263000 Servizi di implementazione di software
Luogo di esecuzione
Località: Bieruń
Suddivisione del paese (NUTS): Tyski (PL22C)
478309-2026 - Konkursas
Lenkija – Programinės įrangos diegimo paslaugos – „Cyfryzacja powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podległych jednostek" - w zakresie Powiatowego Zarządu Dróg w Bieruniu.
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos - Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusRF.272.14.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Kiti sutarties objektaiPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31700000 Elektroniniai, elektromechaniniai ir elektrotechniniai reikmenys, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 48600000 Duomenų bazių ir operacinių sistemų programinės įrangos paketai, 71355000 Tyrinėjimo paslaugos, 72212000 Programavimo paslaugos, susijusios su taikomąja programine įranga, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 72265000 Programinės įrangos sąrankos paslaugos, 72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos, 79632000 Personalo mokymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Bieruń
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Tyski (PL22C)
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software
Post tal-prestazzjoni
Belt: Bieruń
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Tyski (PL22C)
Interne identificatiecode: RF.272.14.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 31700000 Elektronische, elektromechanische en elektrotechnische benodigdheden, 48000000 Software en informatiesystemen, 48600000 Database- en besturingssoftware, 71355000 Landmeetkundige diensten, 72212000 Programmering van toepassingssoftware, 72263000 Software-implementatiediensten, 72265000 Softwareconfiguratiediensten, 72268000 Leveren van software, 79632000 Personeelsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: RF.272.14.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31700000 Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48600000 Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne, 71355000 Usługi pomiarowe, 72212000 Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72265000 Usługi konfiguracji oprogramowania, 72268000 Usługi dostawy oprogramowania, 79632000 Szkolenie pracowników
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Scop
Natura contractului: Servicii
Natura suplimentară a contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 72263000 Servicii de aplicare de software
Locul de executare
Localitate: Bieruń
Subdiviziunea țării (NUTS): Tyski (PL22C)
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: RF.272.14.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 72263000 Implementácia softvéru
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31700000 Elektronické, elektromechanické a elektrotechnické potreby, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 48600000 Databázový a operačný softvérový balík, 71355000 Prieskum, 72212000 Programovanie aplikačného softvéru, 72263000 Implementácia softvéru, 72265000 Konfigurovanie softvéru, 72268000 Dodávky softvéru, 79632000 Školenia a výcvik personálu
5. Časť
Časť: LOT-0001
478309-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve - Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorRF.272.14.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Dodatna vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72263000 Storitve izvajanja programske opreme
Dodatna klasifikacija (cpv): 31700000 Elektronske, elektromehanske in elektrotehniške potrebščine, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 48600000 Programski paket za podatkovne baze in operacijski programski paket, 71355000 Geodetske storitve, 72212000 Storitve programiranja aplikacijske programske opreme, 72263000 Storitve izvajanja programske opreme, 72265000 Storitve konfiguracije programske opreme, 72268000 Storitve oskrbe s programsko opremo, 79632000 Storitve usposabljanja kadrov
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RF.272.14.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72263000 Programimplementation
Ytterligare klassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 48000000 Programvara och informationssystem, 48600000 Programvara för databas och operativsystem, 71355000 Mätningstjänster, 72212000 Programmering av tillämpningsprogram, 72263000 Programimplementation, 72265000 Programkonfigurering, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001