2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dobava strojne opreme za shranjevanje, arhiviranje in obdelavo podatkov v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI) – Vrhunska raziskovalna oprema (RI)«
Описание: Predmet javnega naročanja je dobava strojne opreme za shranjevanje, arhiviranje in obdelavo podatkov v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI) – Vrhunska raziskovalna oprema (RI)«.
Вътрешен идентификатор: 401-13/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48800000 Информационни системи и сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 30233000 Записващи и четящи устройства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 508061
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 401-13/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48800000 Informační systémy a servery
Další klasifikace (cpv): 30233000 Archivovací a čtecí zařízení
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 508061
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 401-13/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48800000 Informationssystemer og servere
Supplerende klassifikation (cpv): 30233000 Datalagrings- og -udlæsningsenheder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 508061
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 401-13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 508061
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 401-13/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48800000 Συστήματα πληροφόρησης και εξυπηρετητές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30233000 Μονάδες αποθήκευσης και ανάγνωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508061
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 401-13/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48800000 Sistemas y servidores de información
Clasificación adicional (cpv): 30233000 Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 508061
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 401-13/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48800000 Infosüsteemid ja serverid
Täiendav liigitus (cpv): 30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 508061
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 401-13/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48800000 Tietojärjestelmät ja palvelimet
Lisäluokitus (cpv): 30233000 Muistivälineet ja lukulaitteet
Sisäinen tunniste: 508061
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 401-13/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48800000 Information systems and servers
Aicmiú breise (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 508061
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 401-13/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48800000 Informacijski sustavi i poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 30233000 Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 508061
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 401-13/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48800000 Sistemi e server di informazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30233000 Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 508061
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 401-13/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
Papildu klasifikācija (cpv): 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 508061
478553-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovenja – Servers u sistemi ta' informazzjoni – Dobava strojne opreme za shranjevanje, arhiviranje in obdelavo podatkov v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI) – Vrhunska raziskovalna oprema (RI)«
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern401-13/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48800000 Servers u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30233000 Mezzi ta' ħżin u qari ta' midja
5. Lott
LottLOT-0000
Identifikatur intern508061
Interne identificatiecode: 401-13/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
Aanvullende classificatie (cpv): 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 508061
Wewnętrzny identyfikator: 401-13/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 508061
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48800000 Sistemas de informação e servidores
Classificação adicional (cpv): 30233000 Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 401-13/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48800000 Sisteme de informare şi servere
Clasificare suplimentară (cpv): 30233000 Dispozitive de stocare şi citire
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 508061
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 401-13/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48800000 Informačné systémy a servery
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30233000 Archivačné a čítacie zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 508061
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 401-13/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48800000 Informacijski sistemi in strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30233000 Pomnilni mediji in čitalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 508061