2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa zestawów do znakowania chlorkiem galu-68, stosowanych do diagnostyki nowotworów metodą PET/CT, nr PN-117/26/TM
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: zestawów PSMA-11 (Gozetotydu) do znakowania galem-68 stosowanych do diagnostyki nowotworów wykazujących nadekspresję antygenu PSMA za pomocą metody PET/CT (Część nr 1) oraz zestawów EDOTREOTYD (DOTATOC) do znakowania galem-68 stosowanych do diagnostyki nowotworów wykazujących nadekspresję receptorów somatostatynowych za pomocą metody PET/CT (Część nr 2). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ (dotyczy wszystkich części zamówienia).
Вътрешен идентификатор: PN-117/26/TM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zestaw PSMA-11 (Gozetotyd) do znakowania galem-68, Cz. 1
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów PSMA-11 (Gozetotyd) do znakowania galem-68 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część nr 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: EDOTREOTYD (DOTATOC) do znakowania galem-68, Cz. 2
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa EDOTREOTYD (DOTATOC) do znakowania galem-68 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część nr 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PN-117/26/TM
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33690000 Různé léčivé přípravky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część nr 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część nr 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PN-117/26/TM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN-117/26/TM
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN-117/26/TM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część nr 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN-117/26/TM
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część nr 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część nr 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PN-117/26/TM
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Część nr 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Część nr 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN-117/26/TM
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część nr 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część nr 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN-117/26/TM
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PN-117/26/TM
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część nr 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część nr 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN-117/26/TM
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część nr 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część nr 2
Iekšējais identifikators: PN-117/26/TM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część nr 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część nr 2
Interne identificatiecode: PN-117/26/TM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część nr 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część nr 2
Wewnętrzny identyfikator: PN-117/26/TM
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PN-117/26/TM
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Identificator intern: Część nr 1
Identificator intern: Część nr 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PN-117/26/TM
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część nr 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część nr 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PN-117/26/TM
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część nr 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część nr 2