See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dispozitive Medicale Implantabile și Electrofiziologie Complexă
Описание: Dispozitive Medicale Implantabile și Electrofiziologie Complexă- 56 loturi Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov, este o unitate sanitară publică cu personalitate juridică, în subordinea Consiliului Județean Brașov, având ca obiect de activitate furnizarea de servicii medicale de urgență și își desfășoară activitatea în conformitate cu prevederile Legii 95/2006 privind reforma în domeniul sănătății, cu modificările și completările ulterioare. În cadrul acestei proceduri, Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov îndeplinește rolul de Autoritate contractantă, respectiv Autoritate contractantă în cadrul Contractului. Pentru scopul prezentei secțiuni a Documentației de Atribuire, orice activitate descrisă într-un anumit capitol din Caietul de Sarcini și nespecificată explicit în alt capitol, trebuie interpretată ca fiind menționată în toate capitolele unde se consideră de către Ofertant că aceasta trebuia menționată pentru asigurarea îndeplinirii obiectului Contractului. Produsele care fac obiectul acestei achiziții sunt Dispozitive Medicale Implantabile și Electrofiziologie Complexă, folosite în cadrul Laboratorului de angiografie si cardiologie intervențională. Având în vedere ca numărul pacienților care necesită tratament este variabil, iar cantitățile de dispozitive ce se vor achiziționa nu se cunosc la acest moment, s-a ales acordul-cadru. Acesta permite autorităţii contractante atribuirea de contracte subsecvente, lunar sau trimestrial, în funcţie de necesitațile concrete de materiale și fondurile care vor fi alocate pentru achiziția acestor materiale sanitare (venituri proprii, programe de sănătate finanțate din bugetul CASJ). Valoarea totală estimată fără TVA este de 77.728.320,00 lei Cantitățile minime si maxime estimative ale acordului cadru se regăsesc în caietul de sarcini la pag.7-10. Cantitățile minime si maxime estimative care fac obiectul acordului cadru, precum și cele care fac obiectul celui mai mare contract subsecvent se regăsesc în caietul de sarcini pct.3.3.1. Cerinţele impuse sunt minimale și obligatorii. Oferta care nu respectă cerințele obligatorii prevăzute în caietul de sarcini va fi considerată neconformă şi va fi respinsă. Specificațiile tehnice care indică un anumit producător, o anumită origine sau un anumit procedeu ori care se referă la mărci, brevete, tipuri, la o origine sau la o producție specifică sau la standarde sunt menționate doar pentru identificarea cu ușurință a caracteristicilor produselor ce urmează a fi achiziționate și NU au ca efect favorizarea sau eliminarea anumitor operatori economici. Aceste specificații vor fi întotdeauna considerate ca având mențiunea « sau echivalent ». Se va încheia acord cadru pe o perioada de 24 luni. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legatura cu documentația de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 4384117202610
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33182210 Пейсмейкъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Stimulatoare cardiace monocamerale tip A – stimulare convențională
Описание: Stimulatoare cardiace monocamerale tip A – stimulare convențională - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Stimulatoare cardiace bicamerale tip A – stimulare convențională
Описание: Stimulatoare cardiace bicamerale tip A – stimulare convențională - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Stimulatoare cardiace monocamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen
Описание: Stimulatoare cardiace monocamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Stimulatoare cardiace bicamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen
Описание: Stimulatoare cardiace bicamerale tip B – stimulare fiziologică fără lumen - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Stimulatoare cardiace monocamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix
Описание: Stimulatoare cardiace monocamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Stimulatoare cardiace bicamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix
Описание: OStimulatoare cardiace bicamerale tip C – stimulare fiziologică cu stilet și helix fix - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Stimulatoare cardiace monocamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil
Описание: Stimulatoare cardiace monocamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Stimulatoare cardiace bicamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil
Описание: Stimulatoare cardiace bicamerale tip D – stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Stimulatoare cardiace bicamerale tip E – stimulare fiziologică completă atrioventriculară fără lumen
Описание: Stimulatoare cardiace bicamerale tip E – stimulare fiziologică completă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Kit stimulare fiziologică fără lumen
Описание: Kit stimulare fiziologică fără lumen- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 10
Основна класификация (cpv): 33182240 Части и аксесоари за стимулатори на сърдечна дейност
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix fix
Описание: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix fix- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil
Описание: Kit stimulare fiziologică cu stilet și helix retractabil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip A
Описание: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip A - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip B
Описание: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip B - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip C – stimulare multipoint
Описание: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip C – stimulare multipoint - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip D – LOT-CRT cu sonda fara lumen
Описание: Stimulatoare cardiace tricamerale CRT-P tip D – LOT-CRT cu sonda fara lumen - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 7 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Defibrilatoare cardiace unicamerale RMN
Описание: Defibrilatoare cardiace unicamerale RMN - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 17
Основна класификация (cpv): 33182100 Дефибрилатор
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Defibrilatoare cardiace bicamerale RMN
Описание: Defibrilatoare cardiace bicamerale RMN - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip A
Описание: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip A - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 68 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip B
Описание: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip B - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip C – LOT-CRT cu sonda fara lumen
Описание: Defibrilatoare cardiace tricamerale tip C – LOT-CRT cu sonda fara lumen- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Defibrilatoare cardiace tricamerale RMN Multi Point
Описание: Defibrilatoare cardiace tricamerale RMN Multi Point - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Defibrilator subcutan
Описание: Defibrilator subcutan - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Defibrilator extravascular
Описание: Defibrilator extravascular - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Stimulatoare leadless monocamerale cu fixare pasivă
Описание: Stimulatoare leadless monocamerale cu fixare pasivă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Stimulatoare leadless ventriculare cu fixare activă
Описание: Stimulatoare leadless ventriculare cu fixare activă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Stimulatoare leadless bicamerale cu fixare pasivă
Описание: Stimulatoare leadless bicamerale cu fixare pasivă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 68 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Stimulatoare leadless atriale cu fixare activă
Описание: Stimulatoare leadless atriale cu fixare activă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Sonde de stimulare cardiacă endocardică
Описание: Sonde de stimulare cardiacă endocardică - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 29
Основна класификация (cpv): 33124130 Принадлежности за диагностика
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-1
Описание: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-1 - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 6 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 6 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-4
Описание: Sonde de stimulare a ventriculului stâng via sinus coronar tip IS-4 - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Sonde implantabile de defibrilare
Описание: Sonde implantabile de defibrilare - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Kit introducător de sinus coronar
Описание: Kit introducător de sinus coronar - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Kit introducător peel-away bazal
Описание: Kit introducător peel-away bazal - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Kit introducător peel-away anatomie dificilă
Описание: Kit introducător peel-away anatomie dificilă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Sistem de monitorizare pe termen lung a ritmului cardiac de tip ILR
Описание: Sistem de monitorizare pe termen lung a ritmului cardiac de tip ILR - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Dispozitiv de închidere urechiușa stângă bazal
Описание: Dispozitiv de închidere urechiușa stângă bazal - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 37
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Set pentru închidere transcateter a apendicelui atrial stâng avansat
Описание: Set pentru închidere transcateter a apendicelui atrial stâng avansat - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Cateter de ablație în câmp pulsat, irigat, cu senzor de contact și vârf flexibil
Описание: Cateter de ablație în câmp pulsat, irigat, cu senzor de contact și vârf flexibil - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 39
Основна класификация (cpv): 33141200 Катетри
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: -Cateter pentru ablație în câmp pulsat de tip balon
Описание: -Cateter pentru ablație în câmp pulsat de tip balon - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 8 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Balon de crioablație
Описание: Balon de crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 41
Основна класификация (cpv): 33141210 Катетри с балон
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Teacă introducătoare pentru balonul de crioablație
Описание: Teacă introducătoare pentru balonul de crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Cateter de mapping pentru crioablație
Описание: Cateter de mapping pentru crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Cablu conector pentru crioablație
Описание: Cablu conector pentru crioablație - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Cablu umbilical steril pentru conexiunea între cateterul de crioablație și consolă
Описание: Cablu umbilical steril pentru conexiunea între cateterul de crioablație și consolă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Cateter de crioablație focală
Описание: Cateter de crioablație focală - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Încărcare butelie refrigerant
Описание: Încărcare butelie refrigerant - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Cateter pentru ablație focală PFA
Описание: Cateter pentru ablație focală PFA - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Cateter de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi
Описание: Cateter de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi- cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi la generatorul de ablatie cu radiofrecventa si la generatorul de electroporatie
Описание: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie si cu radiofrecventa cu varf tip plasa cu noua mini electrozi la generatorul de ablatie cu radiofrecventa si la generatorul de electroporatie - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Kit de patch-uri de impedanță pentru localizarea cateterului de ablație cu electroporație și cu radiofrecvență cu vârf tip plasă cu nouă mini-electrozi cu ajutorul sistemului de cartografiere
Описание: Kit de patch-uri de impedanță pentru localizarea cateterului de ablație cu electroporație și cu radiofrecvență cu vârf tip plasă cu nouă mini-electrozi cu ajutorul sistemului de cartografiere - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Cateter de ablație cu electroporație de tip plasă expandabilă de nitinol cu doisprezece mini-electrozi folosit pentru ablatarea venelor pulmonare
Описание: Cateter de ablație cu electroporație de tip plasă expandabilă de nitinol cu doisprezece mini-electrozi folosit pentru ablatarea venelor pulmonare - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 9 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Cablu electric prelungitor pentru cateter de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila
Описание: Cablu electric prelungitor pentru cateter de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 106 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila la generatorul de electroporatie
Описание: Cablu electric pentru conexiunea cateterului de ablatie cu electroporatie de tip plasa expandabila la generatorul de electroporatie - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Sondă de ecografie intracardiacă
Описание: Sondă de ecografie intracardiacă - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 55
Основна класификация (cpv): 33141641 Сонди
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Cateter pentru recuperarea stimulatorului leadless
Описание: Cateter pentru recuperarea stimulatorului leadless - cantitatile minime si maxime aferente AC se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atasat la documentatie. Cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul contractului subsecvent se regăsesc la pag 10 din caietul de sarcini atașat la documentație. Conform cerintelor si descrierii din caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 56
478614-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID4384117202610
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33182210 Pacemaker
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
Intern ID3
DelkontraktLOT-0004
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
Intern ID6
DelkontraktLOT-0007
Intern ID7
DelkontraktLOT-0008
Intern ID8
DelkontraktLOT-0009
Intern ID9
DelkontraktLOT-0010
Intern ID10
Primær klassifikation (cpv): 33182240 Dele og tilbehør til pacemakere
DelkontraktLOT-0011
Intern ID11
DelkontraktLOT-0012
Intern ID12
DelkontraktLOT-0013
Intern ID13
DelkontraktLOT-0014
Intern ID14
DelkontraktLOT-0015
Intern ID15
DelkontraktLOT-0016
Intern ID16
DelkontraktLOT-0017
Intern ID17
Primær klassifikation (cpv): 33182100 Defibrillator
DelkontraktLOT-0018
Intern ID18
DelkontraktLOT-0019
Intern ID19
DelkontraktLOT-0020
Intern ID20
DelkontraktLOT-0021
Intern ID21
DelkontraktLOT-0022
Intern ID22
DelkontraktLOT-0023
TitelDefibrilator subcutan
Intern ID23
DelkontraktLOT-0024
TitelDefibrilator extravascular
Intern ID24
DelkontraktLOT-0025
Intern ID25
DelkontraktLOT-0026
Intern ID26
DelkontraktLOT-0027
Intern ID27
DelkontraktLOT-0028
Intern ID28
DelkontraktLOT-0029
Intern ID29
Primær klassifikation (cpv): 33124130 Diagnostiske artikler
DelkontraktLOT-0030
Intern ID30
DelkontraktLOT-0031
Intern ID31
DelkontraktLOT-0032
TitelSonde implantabile de defibrilare
Intern ID32
DelkontraktLOT-0033
TitelKit introducător de sinus coronar
Intern ID33
DelkontraktLOT-0034
TitelKit introducător peel-away bazal
Intern ID34
DelkontraktLOT-0035
Intern ID35
DelkontraktLOT-0036
Intern ID36
DelkontraktLOT-0037
Intern ID37
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
DelkontraktLOT-0038
Intern ID38
DelkontraktLOT-0039
Intern ID39
Primær klassifikation (cpv): 33141200 Katetre
DelkontraktLOT-0040
Intern ID40
DelkontraktLOT-0041
TitelBalon de crioablație
Intern ID41
Primær klassifikation (cpv): 33141210 Ballonkatetre
DelkontraktLOT-0042
Intern ID42
DelkontraktLOT-0043
Intern ID43
DelkontraktLOT-0044
TitelCablu conector pentru crioablație
Intern ID44
DelkontraktLOT-0045
Intern ID45
DelkontraktLOT-0046
TitelCateter de crioablație focală
Intern ID46
DelkontraktLOT-0047
TitelÎncărcare butelie refrigerant
Intern ID47
DelkontraktLOT-0048
TitelCateter pentru ablație focală PFA
Intern ID48
DelkontraktLOT-0049
Intern ID49
DelkontraktLOT-0050
Intern ID50
DelkontraktLOT-0051
Intern ID51
DelkontraktLOT-0052
Intern ID52
DelkontraktLOT-0053
Intern ID53
DelkontraktLOT-0054
Intern ID54
DelkontraktLOT-0055
TitelSondă de ecografie intracardiacă
Intern ID55
Primær klassifikation (cpv): 33141641 Sonder
DelkontraktLOT-0056
Intern ID56
478614-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4384117202610
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33182210 Südamestimulaatorid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus10
Peamine liigitus (cpv): 33182240 Südamestimulaatori osad ja lisaseadmed
OsaLOT-0011
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
Sisemine tunnus13
OsaLOT-0014
Sisemine tunnus14
OsaLOT-0015
Sisemine tunnus15
OsaLOT-0016
Sisemine tunnus16
OsaLOT-0017
Sisemine tunnus17
Peamine liigitus (cpv): 33182100 Defibrillaatorid
OsaLOT-0018
Sisemine tunnus18
OsaLOT-0019
Sisemine tunnus19
OsaLOT-0020
Sisemine tunnus20
OsaLOT-0021
Sisemine tunnus21
OsaLOT-0022
Sisemine tunnus22
OsaLOT-0023
PealkiriDefibrilator subcutan
Sisemine tunnus23
OsaLOT-0024
PealkiriDefibrilator extravascular
Sisemine tunnus24
OsaLOT-0025
Sisemine tunnus25
OsaLOT-0026
Sisemine tunnus26
OsaLOT-0027
Sisemine tunnus27
OsaLOT-0028
Sisemine tunnus28
OsaLOT-0029
Sisemine tunnus29
Peamine liigitus (cpv): 33124130 Diagnostikatarvikud
OsaLOT-0030
Sisemine tunnus30
OsaLOT-0031
Sisemine tunnus31
OsaLOT-0032
Sisemine tunnus32
OsaLOT-0033
Sisemine tunnus33
OsaLOT-0034
Sisemine tunnus34
OsaLOT-0035
Sisemine tunnus35
OsaLOT-0036
Sisemine tunnus36
OsaLOT-0037
Sisemine tunnus37
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
OsaLOT-0038
Sisemine tunnus38
OsaLOT-0039
Sisemine tunnus39
Peamine liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid
OsaLOT-0040
Sisemine tunnus40
OsaLOT-0041
PealkiriBalon de crioablație
Sisemine tunnus41
Peamine liigitus (cpv): 33141210 Balloonkateetrid
OsaLOT-0042
Sisemine tunnus42
OsaLOT-0043
Sisemine tunnus43
OsaLOT-0044
Sisemine tunnus44
OsaLOT-0045
Sisemine tunnus45
OsaLOT-0046
PealkiriCateter de crioablație focală
Sisemine tunnus46
OsaLOT-0047
PealkiriÎncărcare butelie refrigerant
Sisemine tunnus47
OsaLOT-0048
Sisemine tunnus48
OsaLOT-0049
Sisemine tunnus49
OsaLOT-0050
Sisemine tunnus50
OsaLOT-0051
Sisemine tunnus51
OsaLOT-0052
Sisemine tunnus52
OsaLOT-0053
Sisemine tunnus53
OsaLOT-0054
Sisemine tunnus54
OsaLOT-0055
Sisemine tunnus55
Peamine liigitus (cpv): 33141641 Sondid
OsaLOT-0056
Sisemine tunnus56
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 4384117202610
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182210 Sydämentahdistin
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182240 Sydämentahdistimen osat ja varusteet
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: 13
Osa: LOT-0014
Sisäinen tunniste: 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: 16
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: 17
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182100 Defibrillaattori
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: 18
Osa: LOT-0019
Sisäinen tunniste: 19
Osa: LOT-0020
Sisäinen tunniste: 20
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: 21
Osa: LOT-0022
Sisäinen tunniste: 22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: Defibrilator subcutan
Sisäinen tunniste: 23
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Defibrilator extravascular
Sisäinen tunniste: 24
Osa: LOT-0025
Sisäinen tunniste: 25
Osa: LOT-0026
Sisäinen tunniste: 26
Osa: LOT-0027
Sisäinen tunniste: 27
Osa: LOT-0028
Sisäinen tunniste: 28
Osa: LOT-0029
Sisäinen tunniste: 29
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33124130 Diagnostiikkatarvikkeet
Osa: LOT-0030
Sisäinen tunniste: 30
Osa: LOT-0031
Sisäinen tunniste: 31
Osa: LOT-0032
Sisäinen tunniste: 32
Osa: LOT-0033
Sisäinen tunniste: 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: 34
Osa: LOT-0035
Sisäinen tunniste: 35
Osa: LOT-0036
Sisäinen tunniste: 36
Osa: LOT-0037
Sisäinen tunniste: 37
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Osa: LOT-0038
Sisäinen tunniste: 38
Osa: LOT-0039
Sisäinen tunniste: 39
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141200 Katetrit
Osa: LOT-0040
Sisäinen tunniste: 40
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: Balon de crioablație
Sisäinen tunniste: 41
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141210 Pallokatetrit
Osa: LOT-0042
Sisäinen tunniste: 42
Osa: LOT-0043
Sisäinen tunniste: 43
Osa: LOT-0044
Sisäinen tunniste: 44
Osa: LOT-0045
Sisäinen tunniste: 45
Osa: LOT-0046
Ilmoituksen nimi: Cateter de crioablație focală
Sisäinen tunniste: 46
Osa: LOT-0047
Ilmoituksen nimi: Încărcare butelie refrigerant
Sisäinen tunniste: 47
Osa: LOT-0048
Sisäinen tunniste: 48
Osa: LOT-0049
Sisäinen tunniste: 49
Osa: LOT-0050
Sisäinen tunniste: 50
Osa: LOT-0051
Sisäinen tunniste: 51
Osa: LOT-0052
Sisäinen tunniste: 52
Osa: LOT-0053
Sisäinen tunniste: 53
Osa: LOT-0054
Sisäinen tunniste: 54
Osa: LOT-0055
Sisäinen tunniste: 55
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141641 Koettimet
Osa: LOT-0056
Sisäinen tunniste: 56
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 4384117202610
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33182210 Stimulateur cardiaque
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 6
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 7
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: 8
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: 9
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 10
Nomenclature principale (cpv): 33182240 Pièces et accessoires pour stimulateurs cardiaques
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: 11
Lot: LOT-0012
Identifiant interne: 12
Lot: LOT-0013
Identifiant interne: 13
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: 14
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: 15
Lot: LOT-0016
Identifiant interne: 16
Lot: LOT-0017
Identifiant interne: 17
Nomenclature principale (cpv): 33182100 Défibrillateur
Lot: LOT-0018
Identifiant interne: 18
Lot: LOT-0019
Identifiant interne: 19
Lot: LOT-0020
Identifiant interne: 20
Lot: LOT-0021
Identifiant interne: 21
Lot: LOT-0022
Identifiant interne: 22
Lot: LOT-0023
Titre: Defibrilator subcutan
Identifiant interne: 23
Lot: LOT-0024
Titre: Defibrilator extravascular
Identifiant interne: 24
Lot: LOT-0025
Identifiant interne: 25
Lot: LOT-0026
Identifiant interne: 26
Lot: LOT-0027
Identifiant interne: 27
Lot: LOT-0028
Identifiant interne: 28
Lot: LOT-0029
Identifiant interne: 29
Nomenclature principale (cpv): 33124130 Fournitures pour diagnostic
Lot: LOT-0030
Identifiant interne: 30
Lot: LOT-0031
Identifiant interne: 31
Lot: LOT-0032
Identifiant interne: 32
Lot: LOT-0033
Identifiant interne: 33
Lot: LOT-0034
Titre: Kit introducător peel-away bazal
Identifiant interne: 34
Lot: LOT-0035
Identifiant interne: 35
Lot: LOT-0036
Identifiant interne: 36
Lot: LOT-0037
Identifiant interne: 37
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Lot: LOT-0038
Identifiant interne: 38
Lot: LOT-0039
Identifiant interne: 39
Nomenclature principale (cpv): 33141200 Cathéters
Lot: LOT-0040
Identifiant interne: 40
Lot: LOT-0041
Titre: Balon de crioablație
Identifiant interne: 41
Nomenclature principale (cpv): 33141210 Cathéters à ballonnet
Lot: LOT-0042
Identifiant interne: 42
Lot: LOT-0043
Identifiant interne: 43
Lot: LOT-0044
Identifiant interne: 44
Lot: LOT-0045
Identifiant interne: 45
Lot: LOT-0046
Titre: Cateter de crioablație focală
Identifiant interne: 46
Lot: LOT-0047
Titre: Încărcare butelie refrigerant
Identifiant interne: 47
Lot: LOT-0048
Identifiant interne: 48
Lot: LOT-0049
Identifiant interne: 49
Lot: LOT-0050
Identifiant interne: 50
Lot: LOT-0051
Identifiant interne: 51
Lot: LOT-0052
Identifiant interne: 52
Lot: LOT-0053
Identifiant interne: 53
Lot: LOT-0054
Identifiant interne: 54
Lot: LOT-0055
Titre: Sondă de ecografie intracardiacă
Identifiant interne: 55
Nomenclature principale (cpv): 33141641 Sondes
Lot: LOT-0056
Identifiant interne: 56
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4384117202610
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33182210 Pacemaker
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Príomhaicmiú (cpv): 33182240 Parts and accessories for pacemakers
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Príomhaicmiú (cpv): 33182100 Defibrillator
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Defibrilator subcutan
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Defibrilator extravascular
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 29
Príomhaicmiú (cpv): 33124130 Diagnostic supplies
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: 37
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
Luchtóg: LOT-0038
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Aitheantóir inmheánach: 39
Príomhaicmiú (cpv): 33141200 Catheters
Luchtóg: LOT-0040
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: Balon de crioablație
Aitheantóir inmheánach: 41
Príomhaicmiú (cpv): 33141210 Balloon catheters
Luchtóg: LOT-0042
Aitheantóir inmheánach: 42
Luchtóg: LOT-0043
Aitheantóir inmheánach: 43
Luchtóg: LOT-0044
Aitheantóir inmheánach: 44
Luchtóg: LOT-0045
Aitheantóir inmheánach: 45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: Cateter de crioablație focală
Aitheantóir inmheánach: 46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: Încărcare butelie refrigerant
Aitheantóir inmheánach: 47
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: 48
Luchtóg: LOT-0049
Aitheantóir inmheánach: 49
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: 50
Luchtóg: LOT-0051
Aitheantóir inmheánach: 51
Luchtóg: LOT-0052
Aitheantóir inmheánach: 52
Luchtóg: LOT-0053
Aitheantóir inmheánach: 53
Luchtóg: LOT-0054
Aitheantóir inmheánach: 54
Luchtóg: LOT-0055
Aitheantóir inmheánach: 55
Príomhaicmiú (cpv): 33141641 Probes
Luchtóg: LOT-0056
Aitheantóir inmheánach: 56
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4384117202610
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33182210 Elektrostimulator srca (pacemaker)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33182240 Dijelovi i pribor za elektrostimulatore srca
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 17
Glavna klasifikacija (cpv): 33182100 Defibrilator
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Defibrilator subcutan
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Defibrilator extravascular
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 28
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: 29
Glavna klasifikacija (cpv): 33124130 Dijagnostičke potrepštine
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: 30
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: 31
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: 32
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: 33
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: 34
Grupa: LOT-0035
Interna identifikacijska oznaka: 35
Grupa: LOT-0036
Interna identifikacijska oznaka: 36
Grupa: LOT-0037
Interna identifikacijska oznaka: 37
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Grupa: LOT-0038
Interna identifikacijska oznaka: 38
Grupa: LOT-0039
Interna identifikacijska oznaka: 39
Glavna klasifikacija (cpv): 33141200 Kateteri
Grupa: LOT-0040
Interna identifikacijska oznaka: 40
Grupa: LOT-0041
Naslov: Balon de crioablație
Interna identifikacijska oznaka: 41
Glavna klasifikacija (cpv): 33141210 Balonski kateteri
Grupa: LOT-0042
Interna identifikacijska oznaka: 42
Grupa: LOT-0043
Interna identifikacijska oznaka: 43
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: 44
Grupa: LOT-0045
Interna identifikacijska oznaka: 45
Grupa: LOT-0046
Naslov: Cateter de crioablație focală
Interna identifikacijska oznaka: 46
Grupa: LOT-0047
Naslov: Încărcare butelie refrigerant
Interna identifikacijska oznaka: 47
Grupa: LOT-0048
Interna identifikacijska oznaka: 48
Grupa: LOT-0049
Interna identifikacijska oznaka: 49
Grupa: LOT-0050
Interna identifikacijska oznaka: 50
Grupa: LOT-0051
Interna identifikacijska oznaka: 51
Grupa: LOT-0052
Interna identifikacijska oznaka: 52
Grupa: LOT-0053
Interna identifikacijska oznaka: 53
Grupa: LOT-0054
Interna identifikacijska oznaka: 54
Grupa: LOT-0055
Interna identifikacijska oznaka: 55
Glavna klasifikacija (cpv): 33141641 Sonde
Grupa: LOT-0056
Interna identifikacijska oznaka: 56
478614-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno4384117202610
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33182210 Stimolatori cardiaci
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
Identificativo interno6
LottoLOT-0007
Identificativo interno7
LottoLOT-0008
Identificativo interno8
LottoLOT-0009
Identificativo interno9
LottoLOT-0010
Identificativo interno10
Classificazione principale (cpv): 33182240 Parti ed accessori per stimolatori cardiaci
LottoLOT-0011
Identificativo interno11
LottoLOT-0012
Identificativo interno12
LottoLOT-0013
Identificativo interno13
LottoLOT-0014
Identificativo interno14
LottoLOT-0015
Identificativo interno15
LottoLOT-0016
Identificativo interno16
LottoLOT-0017
Identificativo interno17
Classificazione principale (cpv): 33182100 Defibrillatore cardiaco
LottoLOT-0018
Identificativo interno18
LottoLOT-0019
Identificativo interno19
LottoLOT-0020
Identificativo interno20
LottoLOT-0021
Identificativo interno21
LottoLOT-0022
Identificativo interno22
LottoLOT-0023
TitoloDefibrilator subcutan
Identificativo interno23
LottoLOT-0024
TitoloDefibrilator extravascular
Identificativo interno24
LottoLOT-0025
Identificativo interno25
LottoLOT-0026
Identificativo interno26
LottoLOT-0027
Identificativo interno27
LottoLOT-0028
Identificativo interno28
LottoLOT-0029
Identificativo interno29
Classificazione principale (cpv): 33124130 Presidi diagnostici
LottoLOT-0030
Identificativo interno30
LottoLOT-0031
Identificativo interno31
LottoLOT-0032
TitoloSonde implantabile de defibrilare
Identificativo interno32
LottoLOT-0033
TitoloKit introducător de sinus coronar
Identificativo interno33
LottoLOT-0034
TitoloKit introducător peel-away bazal
Identificativo interno34
LottoLOT-0035
Identificativo interno35
LottoLOT-0036
Identificativo interno36
LottoLOT-0037
Identificativo interno37
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
LottoLOT-0038
Identificativo interno38
LottoLOT-0039
Identificativo interno39
Classificazione principale (cpv): 33141200 Cateteri
LottoLOT-0040
Identificativo interno40
LottoLOT-0041
TitoloBalon de crioablație
Identificativo interno41
Classificazione principale (cpv): 33141210 Cateteri a pallone
LottoLOT-0042
Identificativo interno42
LottoLOT-0043
Identificativo interno43
LottoLOT-0044
TitoloCablu conector pentru crioablație
Identificativo interno44
LottoLOT-0045
Identificativo interno45
LottoLOT-0046
TitoloCateter de crioablație focală
Identificativo interno46
LottoLOT-0047
TitoloÎncărcare butelie refrigerant
Identificativo interno47
LottoLOT-0048
TitoloCateter pentru ablație focală PFA
Identificativo interno48
LottoLOT-0049
Identificativo interno49
LottoLOT-0050
Identificativo interno50
LottoLOT-0051
Identificativo interno51
LottoLOT-0052
Identificativo interno52
LottoLOT-0053
Identificativo interno53
LottoLOT-0054
Identificativo interno54
LottoLOT-0055
TitoloSondă de ecografie intracardiacă
Identificativo interno55
Classificazione principale (cpv): 33141641 Sonde
LottoLOT-0056
Identificativo interno56
478614-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius4384117202610
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182210 Širdies stimuliatorius
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius9
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatorius10
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182240 Širdies stimuliatorių dalys ir priedai
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatorius11
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatorius12
Pirkimo dalisLOT-0013
Vidaus identifikatorius13
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatorius14
Pirkimo dalisLOT-0015
Vidaus identifikatorius15
Pirkimo dalisLOT-0016
Vidaus identifikatorius16
Pirkimo dalisLOT-0017
Vidaus identifikatorius17
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182100 Defibriliatorius
Pirkimo dalisLOT-0018
Vidaus identifikatorius18
Pirkimo dalisLOT-0019
Vidaus identifikatorius19
Pirkimo dalisLOT-0020
Vidaus identifikatorius20
Pirkimo dalisLOT-0021
Vidaus identifikatorius21
Pirkimo dalisLOT-0022
Vidaus identifikatorius22
Pirkimo dalisLOT-0023
PavadinimasDefibrilator subcutan
Vidaus identifikatorius23
Pirkimo dalisLOT-0024
PavadinimasDefibrilator extravascular
Vidaus identifikatorius24
Pirkimo dalisLOT-0025
Vidaus identifikatorius25
Pirkimo dalisLOT-0026
Vidaus identifikatorius26
Pirkimo dalisLOT-0027
Vidaus identifikatorius27
Pirkimo dalisLOT-0028
Vidaus identifikatorius28
Pirkimo dalisLOT-0029
Vidaus identifikatorius29
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33124130 Diagnostikos medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0030
Vidaus identifikatorius30
Pirkimo dalisLOT-0031
Vidaus identifikatorius31
Pirkimo dalisLOT-0032
Vidaus identifikatorius32
Pirkimo dalisLOT-0033
Vidaus identifikatorius33
Pirkimo dalisLOT-0034
Vidaus identifikatorius34
Pirkimo dalisLOT-0035
Vidaus identifikatorius35
Pirkimo dalisLOT-0036
Vidaus identifikatorius36
Pirkimo dalisLOT-0037
Vidaus identifikatorius37
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalisLOT-0038
Vidaus identifikatorius38
Pirkimo dalisLOT-0039
Vidaus identifikatorius39
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141200 Kateteriai
Pirkimo dalisLOT-0040
Vidaus identifikatorius40
Pirkimo dalisLOT-0041
PavadinimasBalon de crioablație
Vidaus identifikatorius41
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141210 Balioniniai kateteriai
Pirkimo dalisLOT-0042
Vidaus identifikatorius42
Pirkimo dalisLOT-0043
Vidaus identifikatorius43
Pirkimo dalisLOT-0044
Vidaus identifikatorius44
Pirkimo dalisLOT-0045
Vidaus identifikatorius45
Pirkimo dalisLOT-0046
Vidaus identifikatorius46
Pirkimo dalisLOT-0047
Vidaus identifikatorius47
Pirkimo dalisLOT-0048
Vidaus identifikatorius48
Pirkimo dalisLOT-0049
Vidaus identifikatorius49
Pirkimo dalisLOT-0050
Vidaus identifikatorius50
Pirkimo dalisLOT-0051
Vidaus identifikatorius51
Pirkimo dalisLOT-0052
Vidaus identifikatorius52
Pirkimo dalisLOT-0053
Vidaus identifikatorius53
Pirkimo dalisLOT-0054
Vidaus identifikatorius54
Pirkimo dalisLOT-0055
Vidaus identifikatorius55
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141641 Mėginiai
Pirkimo dalisLOT-0056
Vidaus identifikatorius56
Iekšējais identifikators: 4384117202610
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33182210 Elektrokardiostimulators
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Galvenā klasifikācija (cpv): 33182240 Elektrokardiostimulatoru detaļas un piederumi
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Galvenā klasifikācija (cpv): 33182100 Defibrilators
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Defibrilator subcutan
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Defibrilator extravascular
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Galvenā klasifikācija (cpv): 33124130 Diagnostikas piederumi
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: 37
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Iekšējais identifikators: 39
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Balon de crioablație
Iekšējais identifikators: 41
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141210 Balonkatetri
Daļa: LOT-0042
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Iekšējais identifikators: 55
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141641 Zondes
Daļa: LOT-0056
Iekšējais identifikators: 56
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 4384117202610
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33182210 Pacemaker (apparat li jikkontrolla t-taħbita tal-qalb)
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33182240 Partijiet u aċċessorji tal-pacemaker
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 17
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33182100 Defibrillatur
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Defibrilator subcutan
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Titlu: Defibrilator extravascular
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 25
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: 28
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: 29
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33124130 Fornimenti tad-dianjożi
Lott: LOT-0030
Identifikatur intern: 30
Lott: LOT-0031
Identifikatur intern: 31
Lott: LOT-0032
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Titlu: Kit introducător peel-away bazal
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Identifikatur intern: 37
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Lott: LOT-0038
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Identifikatur intern: 39
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141200 Kateraturi
Lott: LOT-0040
Identifikatur intern: 40
Lott: LOT-0041
Titlu: Balon de crioablație
Identifikatur intern: 41
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141210 Kateraturi bil-bużżieqa
Lott: LOT-0042
Identifikatur intern: 42
Lott: LOT-0043
Identifikatur intern: 43
Lott: LOT-0044
Identifikatur intern: 44
Lott: LOT-0045
Identifikatur intern: 45
Lott: LOT-0046
Titlu: Cateter de crioablație focală
Identifikatur intern: 46
Lott: LOT-0047
Titlu: Încărcare butelie refrigerant
Identifikatur intern: 47
Lott: LOT-0048
Identifikatur intern: 48
Lott: LOT-0049
Identifikatur intern: 49
Lott: LOT-0050
Identifikatur intern: 50
Lott: LOT-0051
Identifikatur intern: 51
Lott: LOT-0052
Identifikatur intern: 52
Lott: LOT-0053
Identifikatur intern: 53
Lott: LOT-0054
Identifikatur intern: 54
Lott: LOT-0055
Titlu: Sondă de ecografie intracardiacă
Identifikatur intern: 55
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141641 Probi
Lott: LOT-0056
Identifikatur intern: 56
Interne identificatiecode: 4384117202610
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182210 Pacemakers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182240 Onderdelen en toebehoren voor pacemakers
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182100 Defibrillator
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Titel: Defibrilator subcutan
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Titel: Defibrilator extravascular
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Belangrijkste classificatie (cpv): 33124130 Diagnostische benodigdheden
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Titel: Kit introducător peel-away bazal
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141200 Katheters
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Titel: Balon de crioablație
Interne identificatiecode: 41
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141210 Ballonkatheters
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Titel: Cateter de crioablație focală
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Titel: Încărcare butelie refrigerant
Interne identificatiecode: 47
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: 52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: 53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: 54
Perceel: LOT-0055
Titel: Sondă de ecografie intracardiacă
Interne identificatiecode: 55
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141641 Sondes
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: 56
Wewnętrzny identyfikator: 4384117202610
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33182210 Rozruszniki serca
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33182240 Części i akcesoria do rozruszników serca
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Główna klasyfikacja (cpv): 33182100 Defibrylatory
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Defibrilator subcutan
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Defibrilator extravascular
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: 29
Główna klasyfikacja (cpv): 33124130 Wyroby diagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Kit introducător peel-away bazal
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: 37
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: 39
Główna klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Balon de crioablație
Wewnętrzny identyfikator: 41
Główna klasyfikacja (cpv): 33141210 Pojemniki do cewników
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: 42
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: 43
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Cateter de crioablație focală
Wewnętrzny identyfikator: 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Încărcare butelie refrigerant
Wewnętrzny identyfikator: 47
Część zamówienia: LOT-0048
Wewnętrzny identyfikator: 48
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0051
Wewnętrzny identyfikator: 51
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: 52
Część zamówienia: LOT-0053
Wewnętrzny identyfikator: 53
Część zamówienia: LOT-0054
Wewnętrzny identyfikator: 54
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Sondă de ecografie intracardiacă
Wewnętrzny identyfikator: 55
Główna klasyfikacja (cpv): 33141641 Sondy
Część zamówienia: LOT-0056
Wewnętrzny identyfikator: 56
478614-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern4384117202610
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33182210 Stimulator cardiac
LotLOT-0001
Identificator intern1
LotLOT-0002
Identificator intern2
LotLOT-0003
Identificator intern3
LotLOT-0004
Identificator intern4
LotLOT-0005
Identificator intern5
LotLOT-0006
Identificator intern6
LotLOT-0007
Identificator intern7
LotLOT-0008
Identificator intern8
LotLOT-0009
Identificator intern9
LotLOT-0010
Identificator intern10
Clasificarea principală (cpv): 33182240 Piese şi accesorii pentru stimulatoare cardiace
LotLOT-0011
Identificator intern11
LotLOT-0012
Identificator intern12
LotLOT-0013
Identificator intern13
LotLOT-0014
Identificator intern14
LotLOT-0015
Identificator intern15
LotLOT-0016
Identificator intern16
LotLOT-0017
Identificator intern17
Clasificarea principală (cpv): 33182100 Defibrilator
LotLOT-0018
Identificator intern18
LotLOT-0019
Identificator intern19
LotLOT-0020
Identificator intern20
LotLOT-0021
Identificator intern21
LotLOT-0022
Identificator intern22
LotLOT-0023
TitluDefibrilator subcutan
Identificator intern23
LotLOT-0024
TitluDefibrilator extravascular
Identificator intern24
LotLOT-0025
Identificator intern25
LotLOT-0026
Identificator intern26
LotLOT-0027
Identificator intern27
LotLOT-0028
Identificator intern28
LotLOT-0029
Identificator intern29
Clasificarea principală (cpv): 33124130 Accesorii de diagnosticare
LotLOT-0030
Identificator intern30
LotLOT-0031
Identificator intern31
LotLOT-0032
TitluSonde implantabile de defibrilare
Identificator intern32
LotLOT-0033
TitluKit introducător de sinus coronar
Identificator intern33
LotLOT-0034
TitluKit introducător peel-away bazal
Identificator intern34
LotLOT-0035
Identificator intern35
LotLOT-0036
Identificator intern36
LotLOT-0037
Identificator intern37
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
LotLOT-0038
Identificator intern38
LotLOT-0039
Identificator intern39
Clasificarea principală (cpv): 33141200 Catetere
LotLOT-0040
Identificator intern40
LotLOT-0041
TitluBalon de crioablație
Identificator intern41
Clasificarea principală (cpv): 33141210 Catetere cu balon
LotLOT-0042
Identificator intern42
LotLOT-0043
Identificator intern43
LotLOT-0044
TitluCablu conector pentru crioablație
Identificator intern44
LotLOT-0045
Identificator intern45
LotLOT-0046
TitluCateter de crioablație focală
Identificator intern46
LotLOT-0047
TitluÎncărcare butelie refrigerant
Identificator intern47
LotLOT-0048
TitluCateter pentru ablație focală PFA
Identificator intern48
LotLOT-0049
Identificator intern49
LotLOT-0050
Identificator intern50
LotLOT-0051
Identificator intern51
LotLOT-0052
Identificator intern52
LotLOT-0053
Identificator intern53
LotLOT-0054
Identificator intern54
LotLOT-0055
TitluSondă de ecografie intracardiacă
Identificator intern55
Clasificarea principală (cpv): 33141641 Sonde
LotLOT-0056
Identificator intern56