See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Zdravotnícky kampus v Nových Zámkoch“ - Prístavba a stavebné úpravy Strednej zdravotníckej školy v Nových Zámkoch
Описание: Predmetom je modernizácia jestvujúcej budovy školy a novostavba budovy pre umiestnenie odborných učební a reprezentačných priestorov pre potreby Strednej zdravotníckej školy. Stavba je rozdelená na samostatne fungujúce časti / stavebné objekty podľa účelu. Hlavným zámerom investora je vytvorenie podmienok pre možnosť skvalitnenia podmienok vyučovacieho procesu formou modernizácie súčasných priestorov SZŠ v historickej budove a vybudovanie nových objektov pre potreby školy, tak aby zodpovedali súčasným požiadavkám a nárokom na výučbu na strednej odbornej škole. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v dokumentácii, ktoré zároveň predstavujú aj súčasť tohto opisu predmetu zákazky (Príloha č. 7 súťažných podkladov).
Вътрешен идентификатор: 09170/2026/MAJ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45214220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища, 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради, 45214220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 09170/2026/MAJ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45214220 Výstavba středních škol, 45210000 Bytová výstavba
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba, 45214220 Výstavba středních škol
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 09170/2026/MAJ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45214220 Opførelse af skoler på sekundærtrinnet, 45210000 Byggearbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde, 45214220 Opførelse af skoler på sekundærtrinnet
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 09170/2026/MAJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 09170/2026/MAJ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45214220 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων, 45214220 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
Internal identifier: 09170/2026/MAJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45214220 Secondary school construction work, 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45214220 Secondary school construction work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 09170/2026/MAJ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45214220 Trabajos de construcción de centros de enseñanza secundaria, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45214220 Trabajos de construcción de centros de enseñanza secundaria
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 09170/2026/MAJ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45214220 Ylemmän perusasteen koulujen rakennustyöt, 45210000 Talonrakentaminen
5. Osa
Osa: LOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 45210000 Talonrakentaminen, 45214220 Ylemmän perusasteen koulujen rakennustyöt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 09170/2026/MAJ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 09170/2026/MAJ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45214220 Građevinski radovi na srednjim školama, 45210000 Radovi na podizanju zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45210000 Radovi na podizanju zgrada, 45214220 Građevinski radovi na srednjim školama
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 09170/2026/MAJ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45214220 Középiskola építése, 45210000 Magasépítési munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 45210000 Magasépítési munka, 45214220 Középiskola építése
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 09170/2026/MAJ
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45214220 Lavori di costruzione di scuole superiori, 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici, 45214220 Lavori di costruzione di scuole superiori
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 09170/2026/MAJ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45214220 Vidurinių mokyklų statybos darbai, 45210000 Pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45210000 Pastatų statybos darbai, 45214220 Vidurinių mokyklų statybos darbai
Iekšējais identifikators: 09170/2026/MAJ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45214220 Vidusskolas celtniecības darbi, 45210000 Ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi, 45214220 Vidusskolas celtniecības darbi
Interne identificatiecode: 09170/2026/MAJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214220 Bouwen van middelbare school, 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45214220 Bouwen van middelbare school
Wewnętrzny identyfikator: 09170/2026/MAJ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45214220 Roboty budowlane w zakresie szkół średnich, 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków, 45214220 Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45214220 Construção de escola secundária, 45210000 Construção de edifícios
Classificação adicional (cpv): 45210000 Construção de edifícios, 45214220 Construção de escola secundária
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 09170/2026/MAJ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45214220 Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale, 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri
Clasificare suplimentară (cpv): 45210000 Lucrări de construcţii de clădiri, 45214220 Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 09170/2026/MAJ
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45214220 Stavebné práce na objektoch stredných škôl, 45210000 Stavebné práce na stavbe budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45210000 Stavebné práce na stavbe budov, 45214220 Stavebné práce na objektoch stredných škôl
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 09170/2026/MAJ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45214220 Gradbena dela na srednji šoli, 45210000 Gradbena dela na stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah, 45214220 Gradbena dela na srednji šoli