478651-2026 - Състезателна процедура
Полша – Лабораторни реактиви – Sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych dla poszczególnych Klinik i Zakładów UMB, do celów naukowo-badawczych, z podziałem na 2 części
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych dla poszczególnych Klinik i Zakładów UMB, do celów naukowo-badawczych, z podziałem na 2 części
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych dla poszczególnych Klinik i Zakładów UMB, do celów naukowo-badawczych, z podziałem na 2 części: Część 1 – odczynniki laboratoryjne Część 2 – odczynniki laboratoryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawiera załącznik Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy na dostawę odczynników laboratoryjnych do celów naukowo - badawczych, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавиеodczynniki laboratoryjne
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawiera załącznik Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy na dostawę odczynników laboratoryjnych do celów naukowo - badawczych, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Варианти
Описание на опциитеNie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
478651-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
ČástLOT-0001
Názevodczynniki laboratoryjne
Možnosti
Popis možnostíNie dotyczy
ČástLOT-0002
478651-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titelodczynniki laboratoryjne
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerNie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
478651-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
478651-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλοςodczynniki laboratoryjne
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνNie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
478651-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
LotLOT-0001
Titleodczynniki laboratoryjne
Options
Description of the optionsNie dotyczy
LotLOT-0002
478651-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0001
Títuloodczynniki laboratoryjne
Opciones
Descripción de las opcionesNie dotyczy
LoteLOT-0002
478651-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0001
Pealkiriodczynniki laboratoryjne
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusNie dotyczy
OsaLOT-0002
478651-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Ilmoituksen nimiodczynniki laboratoryjne
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
478651-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Titreodczynniki laboratoryjne
Description des optionsNie dotyczy
478651-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Teidealodczynniki laboratoryjne
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
LuchtógLOT-0002
478651-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
RészLOT-0001
Címodczynniki laboratoryjne
Opciók
A lehetőségek leírásaNie dotyczy
RészLOT-0002
478651-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0001
Titoloodczynniki laboratoryjne
Opzioni
Descrizione delle opzioniNie dotyczy
LottoLOT-0002
478651-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pavadinimasodczynniki laboratoryjne
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasNie dotyczy
Pirkimo dalisLOT-0002
478651-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Nosaukumsodczynniki laboratoryjne
Iespējas
Opciju aprakstsNie dotyczy
DaļaLOT-0002
478651-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
LottLOT-0001
Titluodczynniki laboratoryjne
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietNie dotyczy
LottLOT-0002
478651-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytułodczynniki laboratoryjne
Opcje
Opis opcjiNie dotyczy
Część zamówieniaLOT-0002
478651-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Opções
Descrição das opçõesNie dotyczy
478651-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0001
Naslovodczynniki laboratoryjne
Opis možnostiNie dotyczy
SklopLOT-0002
478651-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenNie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002