See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Opremanje interpretacijskog centra utvrde Cetin
Описание: Opremanje interpretacijskog centra utvrde Cetin
Вътрешен идентификатор: 40-98/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Oprema interijera i namještaj
Описание: Na k.č.br. 1477, k.o. Cetinski Varoš (Podcetin, Cetingrad), planira se gradnja samostojećeg interpretacijskog centra utvrde Cetin. Utvrda Cetin nalazi se u Karlovačkoj županiji, Općina Cetingrad, i dio je kompleksa „Ruševine starog grada Cetina“ koji je zaštićeno nepokretno kulturno dobro upisano u Registar kulturnih dobara Republike Hrvatske – Listu zaštićenih kulturnih dobara pod brojem Registra Z-276. Stari grad Cetin je nepravilnog tlocrta s kulama i zgradama opasanim zidinama i poligonalnim bastionima. U lipnju je započelo izvođenje radova. Zgrada interpretacijskog centra sadržava servisne i interpretacijske sadržaje namijenjene posjetiteljima: info zona sa suvenirnicom i interpretacijskim prostorom, caffe bar i sanitarije, a veličina tlocrtne površine projektirane građevine iznosi 123,23 m². Sukladno izrađenom Interpretacijskom planu za Stari grad Cetin – izmjene i dopune, te Projektu postava i opremanja interijera i eksterijera Starog grada Cetina sa projektom produkt dizajna i projektom multimedije, izrađivača Invictus consulting d.o.o., autora Jelene Vulić Valentić i Valentino Dražić Celić, listopad 2025., izrađen je troškovnik opremanja Interpretacijskog centra utvrde Cetin, što je i predmet ove nabave.
Вътрешен идентификатор: 40-98/2026-1
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Interpretacijski, grafički i tiskani sadržaji
Вътрешен идентификатор: 40-98/2026-2
Допълнителна класификация (cpv): 79822500 Услуги по графично проектиране
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Multimedijska i IT oprema s instalacijom
Вътрешен идентификатор: 40-98/2026-3
Допълнителна класификация (cpv): 32322000 Мултимедийно оборудване
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Rasvjeta
Вътрешен идентификатор: 40-98/2026-4
Допълнителна класификация (cpv): 31527260 Осветителни системи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 40-98/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39150000 Různý nábytek a vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Oprema interijera i namještaj
Interní identifikátor: 40-98/2026-1
Další klasifikace (cpv): 39154000 Výstavní zařízení
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 40-98/2026-2
Další klasifikace (cpv): 79822500 Služby v oblasti grafického designu
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 40-98/2026-3
Další klasifikace (cpv): 32322000 Multimediální přístroje
Část: LOT-0004
Název: Rasvjeta
Interní identifikátor: 40-98/2026-4
Další klasifikace (cpv): 31527260 Osvětlovací systémy
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 40-98/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oprema interijera i namještaj
Interne Kennung: 40-98/2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 40-98/2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 40-98/2026-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Rasvjeta
Interne Kennung: 40-98/2026-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40-98/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Oprema interijera i namještaj
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40-98/2026-1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40-98/2026-2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79822500 Υπηρεσίες γραφικού σχεδιασμού
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40-98/2026-3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32322000 Εξοπλισμός πολυμέσων
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Rasvjeta
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40-98/2026-4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31527260 Φωτιστικά συστήματα
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 40-98/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Oprema interijera i namještaj
Internal identifier: 40-98/2026-1
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 40-98/2026-2
Additional classification (cpv): 79822500 Graphic design services
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 40-98/2026-3
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Lot: LOT-0004
Title: Rasvjeta
Internal identifier: 40-98/2026-4
Additional classification (cpv): 31527260 Lighting systems
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 40-98/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Oprema interijera i namještaj
Identificador interno: 40-98/2026-1
Clasificación adicional (cpv): 39154000 Equipamiento de exposición
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 40-98/2026-2
Clasificación adicional (cpv): 79822500 Servicios de diseño gráfico
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 40-98/2026-3
Clasificación adicional (cpv): 32322000 Equipo multimedia
Lote: LOT-0004
Título: Rasvjeta
Identificador interno: 40-98/2026-4
Clasificación adicional (cpv): 31527260 Sistemas de alumbrado
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 40-98/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Oprema interijera i namještaj
Sisemine tunnus: 40-98/2026-1
Täiendav liigitus (cpv): 39154000 Näitusetarvikud
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 40-98/2026-2
Täiendav liigitus (cpv): 79822500 Graafilise kujundamise teenused
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 40-98/2026-3
Täiendav liigitus (cpv): 32322000 Multimeediaseadmed
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Rasvjeta
Sisemine tunnus: 40-98/2026-4
Täiendav liigitus (cpv): 31527260 Valgustussüsteemid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 40-98/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
Ilmoituksen nimi: Oprema interijera i namještaj
Sisäinen tunniste: 40-98/2026-1
Lisäluokitus (cpv): 39154000 Näyttelyvarusteet
Sisäinen tunniste: 40-98/2026-2
Lisäluokitus (cpv): 79822500 Graafiset suunnittelupalvelut
Sisäinen tunniste: 40-98/2026-3
Lisäluokitus (cpv): 32322000 Multimedialaitteet
Ilmoituksen nimi: Rasvjeta
Sisäinen tunniste: 40-98/2026-4
Lisäluokitus (cpv): 31527260 Valaistusjärjestelmät
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 40-98/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Oprema interijera i namještaj
Aitheantóir inmheánach: 40-98/2026-1
Aicmiú breise (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 40-98/2026-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 40-98/2026-3
Aicmiú breise (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Rasvjeta
Aitheantóir inmheánach: 40-98/2026-4
Aicmiú breise (cpv): 31527260 Lighting systems
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 40-98/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Oprema interijera i namještaj
Belső azonosító: 40-98/2026-1
További osztályozás (cpv): 39154000 Kiállítási bútor
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 40-98/2026-2
További osztályozás (cpv): 79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 40-98/2026-3
További osztályozás (cpv): 32322000 Multimédiás berendezések
Rész: LOT-0004
Cím: Rasvjeta
Belső azonosító: 40-98/2026-4
További osztályozás (cpv): 31527260 Világítástechnikai rendszerek
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 40-98/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39150000 Arredi ed attrezzature varie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Oprema interijera i namještaj
Identificativo interno: 40-98/2026-1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 40-98/2026-2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79822500 Servizi di progettazione grafica
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 40-98/2026-3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32322000 Attrezzature multimediali
Lotto: LOT-0004
Titolo: Rasvjeta
Identificativo interno: 40-98/2026-4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31527260 Congegni per l'illuminazione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 40-98/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 40-98/2026-1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39154000 Parodų įranga
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 40-98/2026-2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79822500 Grafinio dizaino paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 40-98/2026-3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32322000 Daugialypės terpės įranga
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Rasvjeta
Vidaus identifikatorius: 40-98/2026-4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31527260 Apšvietimo sistemos
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 40-98/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39150000 Għamara u apparat diversi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Oprema interijera i namještaj
Identifikatur intern: 40-98/2026-1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39154000 Apparat ta' l-esibizzjoni
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 40-98/2026-2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79822500 Servizzi tad-disinn grafiku
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 40-98/2026-3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32322000 Apparat tal-multi-medja
Lott: LOT-0004
Titlu: Rasvjeta
Identifikatur intern: 40-98/2026-4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31527260 Sistemi tad-dwal
Wewnętrzny identyfikator: 40-98/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Oprema interijera i namještaj
Wewnętrzny identyfikator: 40-98/2026-1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39154000 Sprzęt wystawowy
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 40-98/2026-2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79822500 Usługi projektów graficznych
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 40-98/2026-3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32322000 Urządzenia multimedialne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Rasvjeta
Wewnętrzny identyfikator: 40-98/2026-4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31527260 Systemy oświetleniowe
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
Classificação adicional (cpv): 39154000 Equipamento para exposições
Classificação adicional (cpv): 79822500 Serviços de concepção gráfica
Classificação adicional (cpv): 32322000 Equipamento multimédia
Classificação adicional (cpv): 31527260 Sistemas de iluminação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 40-98/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Identificator intern: 40-98/2026-1
Clasificare suplimentară (cpv): 39154000 Echipament de expoziţie
Identificator intern: 40-98/2026-2
Clasificare suplimentară (cpv): 79822500 Servicii de proiectare grafică
Identificator intern: 40-98/2026-3
Clasificare suplimentară (cpv): 32322000 Echipament multimedia
Identificator intern: 40-98/2026-4
Clasificare suplimentară (cpv): 31527260 Sisteme de iluminat
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 40-98/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Oprema interijera i namještaj
Interný identifikátor: 40-98/2026-1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39154000 Zariadenia pre výstavy
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 40-98/2026-2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79822500 Grafické návrhy
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 40-98/2026-3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32322000 Mutimediálne zariadenia
Časť: LOT-0004
Názov: Rasvjeta
Interný identifikátor: 40-98/2026-4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31527260 Osvetľovacie/majákové systémy
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 40-98/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Oprema interijera i namještaj
Notranji identifikator: 40-98/2026-1
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za razstave
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 40-98/2026-2
Dodatna klasifikacija (cpv): 79822500 Storitve grafičnega oblikovanja
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 40-98/2026-3
Dodatna klasifikacija (cpv): 32322000 Multimedijska oprema
Sklop: LOT-0004
Naslov: Rasvjeta
Notranji identifikator: 40-98/2026-4
Dodatna klasifikacija (cpv): 31527260 Sistemi razsvetljave