2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de 306 unidades de membranas de ósmosis inversa y el material hidráulico auxiliar necesario para su instalación en las estaciones de tratamiento de agua ETAP Sagnier y Mas Blau
Описание: Suministro de 306 unidades de membranas de ósmosis inversa y el material hidráulico auxiliar necesario para su instalación en las estaciones de tratamiento de agua ETAP Sagnier y Mas Blau
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42912300 Машини и устройства за филтрация или пречистване на вода
Допълнителна класификация (cpv): 42912300 Машини и устройства за филтрация или пречистване на вода, 44164310 Тръби и принадлежности, 44164310 Тръби и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Membranes ETAP Sagnier
Описание: Subministrament de membranes per l'ETAP Sagnier
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Membranes ETAP Mas Blau
Описание: Subministrament de membranes per a l'ETAP Mas Blau
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Material tubs vessel
Описание: Subministrament de material tubs vessel
Основна класификация (cpv): 44164310 Тръби и принадлежности
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Material hidràulic
Описание: Subministrament de material hidràulic
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42912300 Stroje k filtrování a čištění vody
Další klasifikace (cpv): 42912300 Stroje k filtrování a čištění vody, 44164310 Potrubí a příslušenství, 44164310 Potrubí a příslušenství
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Membranes ETAP Sagnier
Část: LOT-0002
Název: Membranes ETAP Mas Blau
Část: LOT-0003
Název: Material tubs vessel
Hlavní klasifikace (cpv): 44164310 Potrubí a příslušenství
Část: LOT-0004
Název: Material hidràulic
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 44164310 Rohre und Formstücke, 44164310 Rohre und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Membranes ETAP Sagnier
Los: LOT-0002
Titel: Membranes ETAP Mas Blau
Los: LOT-0003
Titel: Material tubs vessel
Haupteinstufung (cpv): 44164310 Rohre und Formstücke
Los: LOT-0004
Titel: Material hidràulic
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42912300 Μηχανήματα και συσκευές διήθησης ή καθαρισμού νερού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42912300 Μηχανήματα και συσκευές διήθησης ή καθαρισμού νερού, 44164310 Σωλήνες και εξαρτήματα, 44164310 Σωλήνες και εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Membranes ETAP Sagnier
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Membranes ETAP Mas Blau
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Material tubs vessel
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44164310 Σωλήνες και εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Material hidràulic
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua
Clasificación adicional (cpv): 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua, 44164310 Tubos y accesorios, 44164310 Tubos y accesorios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Membranes ETAP Sagnier
Lote: LOT-0002
Título: Membranes ETAP Mas Blau
Lote: LOT-0003
Título: Material tubs vessel
Clasificación principal (cpv): 44164310 Tubos y accesorios
Lote: LOT-0004
Título: Material hidràulic
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42912300 Vee filtreerimise ja puhastamise seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 42912300 Vee filtreerimise ja puhastamise seadmed, 44164310 Torud ja manused, 44164310 Torud ja manused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Membranes ETAP Sagnier
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Membranes ETAP Mas Blau
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Material tubs vessel
Peamine liigitus (cpv): 44164310 Torud ja manused
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Material hidràulic
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42912300 Veden suodatus- tai puhdistuskoneet ja -laitteet
Lisäluokitus (cpv): 42912300 Veden suodatus- tai puhdistuskoneet ja -laitteet, 44164310 Putket ja putkitarvikkeet, 44164310 Putket ja putkitarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Membranes ETAP Sagnier
Ilmoituksen nimi: Membranes ETAP Mas Blau
Ilmoituksen nimi: Material tubs vessel
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44164310 Putket ja putkitarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Material hidràulic
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42912300 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćivanje vode
Dodatna klasifikacija (cpv): 42912300 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćivanje vode, 44164310 Strukturne cijevi i armatura, 44164310 Strukturne cijevi i armatura
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Membranes ETAP Sagnier
Grupa: LOT-0002
Naslov: Membranes ETAP Mas Blau
Grupa: LOT-0003
Naslov: Material tubs vessel
Glavna klasifikacija (cpv): 44164310 Strukturne cijevi i armatura
Grupa: LOT-0004
Naslov: Material hidràulic
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42912300 Ivóvízszűrő és -tisztító berendezés
További osztályozás (cpv): 42912300 Ivóvízszűrő és -tisztító berendezés, 44164310 Csövek és szerelvények, 44164310 Csövek és szerelvények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Membranes ETAP Sagnier
Rész: LOT-0002
Cím: Membranes ETAP Mas Blau
Rész: LOT-0003
Cím: Material tubs vessel
Fő osztályozás (cpv): 44164310 Csövek és szerelvények
Rész: LOT-0004
Cím: Material hidràulic
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42912300 Macchinari e apparecchi di filtraggio o depurazione dell'acqua
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42912300 Macchinari e apparecchi di filtraggio o depurazione dell'acqua, 44164310 Tubi e accessori, 44164310 Tubi e accessori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Membranes ETAP Sagnier
Lotto: LOT-0002
Titolo: Membranes ETAP Mas Blau
Lotto: LOT-0003
Titolo: Material tubs vessel
Classificazione principale (cpv): 44164310 Tubi e accessori
Lotto: LOT-0004
Titolo: Material hidràulic
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42912300 Ierīces un aparāti ūdens filtrēšanai vai attīrīšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 42912300 Ierīces un aparāti ūdens filtrēšanai vai attīrīšanai, 44164310 Caurules un veidgabali, 44164310 Caurules un veidgabali
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Membranes ETAP Sagnier
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Membranes ETAP Mas Blau
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Material tubs vessel
Galvenā klasifikācija (cpv): 44164310 Caurules un veidgabali
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Material hidràulic
478750-2026 - Kompetizzjoni
Spanja – Makkinarju u apparat għall-iffiltrar u l-ippurifikar ta' l-ilma – Suministro de 306 unidades de membranas de ósmosis inversa y el material hidráulico auxiliar necesario para su instalación en las estaciones de tratamiento de agua ETAP Sagnier y Mas Blau
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42912300 Makkinarju u apparat għall-iffiltrar u l-ippurifikar ta' l-ilma
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42912300 Makkinarju u apparat għall-iffiltrar u l-ippurifikar ta' l-ilma, 44164310 Tubi u aċċessorji, 44164310 Tubi u aċċessorji
5. Lott
LottLOT-0001
TitluMembranes ETAP Sagnier
LottLOT-0002
TitluMembranes ETAP Mas Blau
LottLOT-0003
TitluMaterial tubs vessel
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44164310 Tubi u aċċessorji
LottLOT-0004
TitluMaterial hidràulic
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42912300 Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42912300 Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody, 44164310 Rurki i osprzęt, 44164310 Rurki i osprzęt
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Membranes ETAP Sagnier
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Membranes ETAP Mas Blau
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Material tubs vessel
Główna klasyfikacja (cpv): 44164310 Rurki i osprzęt
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Material hidràulic
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42912300 Máquinas e aparelhos para filtrar ou depurar água
Classificação adicional (cpv): 42912300 Máquinas e aparelhos para filtrar ou depurar água, 44164310 Tubos e acessórios, 44164310 Tubos e acessórios
Classificação principal (cpv): 44164310 Tubos e acessórios
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42912300 Stroji in aparati za filtriranje in čiščenje vode
Dodatna klasifikacija (cpv): 42912300 Stroji in aparati za filtriranje in čiščenje vode, 44164310 Cevi in pribor (fitingi), 44164310 Cevi in pribor (fitingi)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44164310 Cevi in pribor (fitingi)
Sklop: LOT-0004