478765-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Радиоизотопи – Dodávky radiofarmaka FLUORDOPA (18F) pro pozitronovou emisní tomografii.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDodávky radiofarmaka FLUORDOPA (18F) pro pozitronovou emisní tomografii.
ОписаниеPředmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek radiofarmaka FLUORDOPA (18F) pro pozitronovou emisní tomografii pro PET centrum pracoviště Homolka, a to po dobu 24 měsíců ode dne nabytí účinnosti rámcové dohody mezi zadavatelem a dodavatelem.
Вътрешен идентификатор340/VZ/2026/EP
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09344000 Радиоизотопи
Допълнителна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
478765-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID340/VZ/2026/EP
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 09344000 Radioisotoper
Supplerende klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 340/VZ/2026/EP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09344000 Radioisotoopit
Lisäluokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
478765-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka340/VZ/2026/EP
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09344000 Radioizotopi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
478765-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius340/VZ/2026/EP
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09344000 Radioaktyvieji izotopai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 340/VZ/2026/EP
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09344000 Radjo-iżotopi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 340/VZ/2026/EP
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09344000 Radioisótopos
Classificação adicional (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 340/VZ/2026/EP
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09344000 Rádioizotopy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001