2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dezinfekce, dezinsekce a deratizace 2026
Описание: Provádění dezinfekce, dezinsekce a deratizace v ubytovacích a stravovacích objektech ve správě zadavatele.
Вътрешен идентификатор: 11/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90920000 Услуги по хигиенизиране на съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dezinfekce, dezinsekce a deratizace 2026 - část 1
Описание: areál kolejí Strahov– deratizace, dezinfekce, dezinsekce – 46 měsíců
Вътрешен идентификатор: 11/2026 - část 1
Варианти:
Описание на опциите: 1)Zadavatel si vyhrazuje právo změny závazku ve smyslu ustanovení § 100 odst. 3 ZZVZ, tedy možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění na poskytnutí případných služeb specifikovaných v Příloze č. 1 smlouvy, jejichž případná potřeba vznikne v průběhu realizace předmětu plnění, a to dle § 66 ZZVZ – jednací řízení bez uveřejnění. Vyhrazená změna závazku musí být zadána dle § 66 ZZVZ, přičemž skutečná cena za tyto služby bez DPH nepřesáhne 30% předpokládané hodnoty původní veřejné zakázky, ani nepřesáhne 30% ceny původní veřejné zakázky. Vyhrazenou změnu je zadavatel oprávněn uplatnit vůči dodavateli, s nímž bude uzavřena smlouva na veřejnou zakázku. 2)Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k ukončení Smlouvy jiným způsobem než řádným splněním. Zadavatel je v takovém případě oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí („Nový dodavatel“), a to za dále uvedených podmínek. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Dezinfekce, dezinsekce a deratizace 2026 - část 3
Описание: Masarykova kolej, Novoměstský hotel, menza Podolí + vybrané stravovací provozy SÚZ ČVUT – 48 měsíců
Вътрешен идентификатор: 11/2026 - část 3
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Dezinfekce, dezinsekce a deratizace 2026 - část 2
Описание: areál kolejí Podolí, Hlávkova kolej, koleje Dejvice – deratizace, dezinfekce, dezinsekce – 46 měsíců
Вътрешен идентификатор: 11/2026 - část 2
478794-2026 - Zadávání
Česko – Zařízení související s hygienickými službami – Dezinfekce, dezinsekce a deratizace 2026
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor11/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90920000 Zařízení související s hygienickými službami
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor11/2026 - část 1
Možnosti
ČástLOT-0003
Interní identifikátor11/2026 - část 3
ČástLOT-0002
Interní identifikátor11/2026 - část 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 11/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90920000 Facilitetsspecifikke sanitetstjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 11/2026 - část 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 11/2026 - část 3
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 11/2026 - část 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11/2026 - část 1
Optionen:
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 11/2026 - část 3
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 11/2026 - část 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90920000 Υπηρεσίες απολύμανσης εγκαταστάσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11/2026 - část 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11/2026 - část 3
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11/2026 - část 2
Internal identifier: 11/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90920000 Facility related sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 11/2026 - část 1
Options:
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 11/2026 - část 3
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 11/2026 - část 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 11/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90920000 Servicios de higienización de instalaciones
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 11/2026 - část 1
Opciones:
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 11/2026 - část 3
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 11/2026 - část 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 11/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90920000 Rajatistega seotud desinfitseerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 11/2026 - část 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 11/2026 - část 3
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 11/2026 - část 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 11/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90920000 Julkisten rakennusten sanitointipalvelut
Sisäinen tunniste: 11/2026 - část 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: 11/2026 - část 3
Sisäinen tunniste: 11/2026 - část 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 11/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90920000 Services d'hygiénisation d'installations
Identifiant interne: 11/2026 - část 1
Identifiant interne: 11/2026 - část 3
Identifiant interne: 11/2026 - část 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 11/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 11/2026 - část 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 11/2026 - část 3
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 11/2026 - část 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 11/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90920000 Servizi di disinfestazione di impianti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 11/2026 - část 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 11/2026 - část 3
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 11/2026 - část 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 11/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90920000 Su įrenginiais susijusios sanitarinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 11/2026 - část 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 11/2026 - část 3
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 11/2026 - část 2
Iekšējais identifikators: 11/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90920000 Ar telpām saistīti sanitārijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 11/2026 - část 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 11/2026 - část 3
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 11/2026 - část 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 11/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90920000 Servizzi ta' iġenizzazzjoni marbuta mal-faċilità
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 11/2026 - část 1
Għażliet:
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 11/2026 - část 3
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 11/2026 - část 2
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90920000 Usługi w zakresie odkażania urządzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026 - část 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026 - část 3
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 11/2026 - část 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90920000 Serviços de saneamento de instalações
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 11/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90920000 Servicii de igienizare a instalaţiilor
Identificator intern: 11/2026 - část 1
Opțiuni:
Identificator intern: 11/2026 - část 3
Identificator intern: 11/2026 - část 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 11/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90920000 Sanitárne služby v zariadeniach
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 11/2026 - část 1
Možnosti:
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 11/2026 - část 3
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 11/2026 - část 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 11/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90920000 Sanitarne storitve v zvezi s stavbami
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 11/2026 - část 1
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 11/2026 - část 3
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 11/2026 - část 2