2. Процедура
Процедура
Заглавие: Auditorské služby na období 2027–2030
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění auditorských služeb (statutárního auditu) pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele za kalendářní roky 2027, 2028, 2029 a 2030, a to v rozsahu a za podmínek stanovených touto zadávací dokumentací a jejími přílohami (dále rovněž jako „ZD“). Rozsah poskytovaných služeb: 1. Povinný audit a ověření výroční zprávy včetně ověření údajů o obezřetném podnikání Banky za kalendářní roky končící 31. prosincem 2027, 2028, 2029, 2030. Požadováno pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele. Ověření řádné individuální účetní závěrky sestavené podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS(. Požadováno pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele. 2. Pro centrálního zadavatele bude součástí výroční zprávy také řádná konsolidovaná účetní závěrka, sestavená podle IFRS. 3. Ověření mimořádné nebo mezitímní účetní závěrky, sestavené podle IFRS. Požadováno pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele. 4. Potvrzení o účtování pohledávek. Požadováno pouze pro centrálního zadavatele. 5. Vypracování zprávy MiFiD (zpráva o přiměřenosti opatření přijatých za účelem ochrany majetku zákazníka). Požadováno pouze pro pověřujícího zadavatele. 6. Ověření o výši podpůrných úvěrů. Požadováno pouze pro pověřujícího zadavatele. 7. Ověření položky státní dotace ke ztrátám z podpořeného financování. Požadováno pouze pro pověřujícího zadavatele. 8. Vypracování AUP letteru. Pouze pro centrálního zadavatele. 9. Comfort letter – aktualizace programu EMTN. Pouze pro pověřujícího zadavatele. 10.Comfort letter – nová emise dluhopisů. Pouze pro pověřujícího zadavatele. 11.Bring down letter. Pouze pro pověřujícího zadavatele. 12.Ověření řídicího a kontrolního systému banky (pouze v případě potřeby centrálního či pověřujícího zadavatele ve smyslu bodu 4.4 této ZD).
Вътрешен идентификатор: Auditorské služby 2027–2030
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79212300 Услуги по законен одиторски контрол
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění auditorských služeb (statutárního auditu) pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele za kalendářní roky 2027, 2028, 2029 a 2030, a to v rozsahu a za podmínek stanovených zadávací dokumentací a jejími přílohami. Rozsah poskytovaných služeb: 1. Povinný audit a ověření výroční zprávy včetně ověření údajů o obezřetném podnikání Banky za kalendářní roky končící 31. prosincem 2027, 2028, 2029, 2030. Požadováno pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele. Ověření řádné individuální účetní závěrky sestavené podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS(. Požadováno pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele. 2. Pro centrálního zadavatele bude součástí výroční zprávy také řádná konsolidovaná účetní závěrka, sestavená podle IFRS. 3. Ověření mimořádné nebo mezitímní účetní závěrky, sestavené podle IFRS. Požadováno pro centrálního zadavatele a pro pověřujícího zadavatele. 4. Potvrzení o účtování pohledávek. Požadováno pouze pro centrálního zadavatele. 5. Vypracování zprávy MiFiD (zpráva o přiměřenosti opatření přijatých za účelem ochrany majetku zákazníka). Požadováno pouze pro pověřujícího zadavatele. 6. Ověření o výši podpůrných úvěrů. Požadováno pouze pro pověřujícího zadavatele. 7. Ověření položky státní dotace ke ztrátám z podpořeného financování. Požadováno pouze pro pověřujícího zadavatele. 8. Vypracování AUP letteru. Pouze pro centrálního zadavatele. 9. Comfort letter – aktualizace programu EMTN. Pouze pro pověřujícího zadavatele. 10.Comfort letter – nová emise dluhopisů. Pouze pro pověřujícího zadavatele. 11.Bring down letter. Pouze pro pověřujícího zadavatele. 12.Ověření řídicího a kontrolního systému banky (pouze v případě potřeby centrálního či pověřujícího zadavatele ve smyslu bodu 4.4 této ZD). Předmět plnění veřejné zakázky je blíže vymezen Obchodními podmínkami, které tvoří přílohu č. 1 a 2 ZD.
Вътрешен идентификатор: Auditorské služby 2027 - 2030
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku pro poskytování nových služeb v rámci plnění této veřejné zakázky, jejichž cena nepřesáhne o více než 30 % předpokládanou hodnotu této veřejné zakázky a 30 % ceny původní veřejné zakázky. Předmětem změny závazku by bylo Ověření řídícího a kontrolního systému bank podle § 22a zákona č. 21/1992 Sb. v platném znění (zákon o bankách) v letech 2027 až 2030. Rozsah požadavku zadavatele se odvíjí od požadavku ČNB, která stanovuje rozsah (počet komponent) ověření řídícího a kontrolního systému pro každý rok zvlášť.4 Předpokládaná hodnota vyhrazené změny závazku (ověření řídícího a kontrolního systému bank, přičemž zadavatelé předpokládají maximálně jeden požadavek ČNB pro každou banku za celou dobu plnění veřejné zakázky) činí 2x 755 000 Kč bez DPH, tj. 1 510 000 Kč bez DPH celkem. Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku realizovat prostřednictvím jednacího řízení bez uveřejnění podle § 66 ZZVZ. Vybranému dodavateli by byla zaslána výzva k jednání, následně by obě smluvní strany uzavřely dodatek ke smlouvě. Jednací řízení by bylo zahájeno nejpozději do 5 let ode dne uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Auditorské služby 2027–2030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212300 Statutory audit services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Auditorské služby 2027 - 2030
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Auditorské služby 2027–2030
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79212300 Servicios de auditoría legal de cuentas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Auditorské služby 2027 - 2030
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79212300 Lakisääteiset tilintarkastuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Auditorské služby 2027–2030
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79212300 Usluge zakonske revizije
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Auditorské služby 2027 - 2030
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79212300 Törvényileg előírt önellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Auditorské služby 2027–2030
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79212300 Servizzi ta' l-awditjar statutorju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: Auditorské služby 2027–2030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Auditorské služby 2027 - 2030
Opties:
478798-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usługi audytu ustawowego – Auditorské služby na období 2027–2030
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorAuditorské služby 2027–2030
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79212300 Usługi audytu ustawowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorAuditorské služby 2027 - 2030
Opcje
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79212300 Servicii de auditare legală
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79212300 Zákonom predpísané audítorské služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: Auditorské služby 2027–2030
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79212300 Storitve obvezne revizije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001