See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni przy ulicy Wiczlińskiej 50A i Wiczlińskiej 93
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni przy ulicy Wiczlińskiej 50A i Wiczlińskiej 93. Postępowanie obejmuje 9 części 1) Część nr 1: mięso i produkty mięsne; 2) Część nr 2: mrożonki; 3) Część nr 3: pieczywo; 4) Część nr 4: mleko i jego przetwory; 5) Część nr 5: warzywa i owoce świeże, przetworzone i kiszone; 6) Część nr 6: artykuły spożywcze różne: produkty przemiału ziarna, tłuszcze roślinne, wyroby ciastkarskie, ryby przetworzone i konserwowane, artykuły i przyprawy sypkie, owoce i warzywa przetworzone, napoje, itp.; 7) Część nr 7: jaja; 8) Część nr 8: wyroby garmażeryjne; 9) Część nr 9: ryby: świeże, mrożone i wędzone
Вътрешен идентификатор: ZP/1/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1: mięso i produkty mięsne
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni przy ulicy Wiczlińskiej 50A i Wiczlińskiej 93
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 2: mrożonki
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 3: pieczywo
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 4: mleko i jego przetwory
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część nr 5: warzywa i owoce świeże, przetworzone i kiszone
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część nr 6: artykuły spożywcze różne: produkty przemiału ziarna, tłuszcze roślinne, wyroby ciastkarskie, ryby przetworzone i konserwowane, artykuły i przyprawy sypkie, owoce i warzywa przetworzone, napoje, itp.
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część nr 7: jaja
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część 9: ryby: świeże, mrożone i wędzone
Вътрешен идентификатор: 9
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/1/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0003
Název: Część nr 2: mrożonki
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0004
Název: Część nr 3: pieczywo
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0005
Název: Część 4: mleko i jego przetwory
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0008
Název: Część nr 7: jaja
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0009
Název: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 9
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2: mrożonki
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3: pieczywo
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: Część 4: mleko i jego przetwory
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7: jaja
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/1/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Część nr 2: mrożonki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część nr 3: pieczywo
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Część 4: mleko i jego przetwory
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Część nr 7: jaja
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/1/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0003
Título: Część nr 2: mrożonki
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0004
Título: Część nr 3: pieczywo
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0005
Título: Część 4: mleko i jego przetwory
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0008
Título: Część nr 7: jaja
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0009
Título: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 9
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/1/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Część nr 2: mrożonki
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Część nr 3: pieczywo
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Część nr 7: jaja
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 9
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/1/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: Część nr 2: mrożonki
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: Część nr 3: pieczywo
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 6
Ilmoituksen nimi: Część nr 7: jaja
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Sisäinen tunniste: 9
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/1/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0003
Titre: Część nr 2: mrożonki
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0004
Titre: Część nr 3: pieczywo
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0005
Titre: Część 4: mleko i jego przetwory
Identifiant interne: 4
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 6
Lot: LOT-0008
Titre: Część nr 7: jaja
Identifiant interne: 7
Lot: LOT-0009
Titre: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Identifiant interne: 8
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/1/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część nr 2: mrożonki
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część nr 3: pieczywo
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Część nr 7: jaja
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/1/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część nr 2: mrożonki
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część nr 3: pieczywo
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część 4: mleko i jego przetwory
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część nr 7: jaja
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 9
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/1/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0003
Cím: Część nr 2: mrożonki
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0004
Cím: Część nr 3: pieczywo
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0005
Cím: Część 4: mleko i jego przetwory
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0008
Cím: Część nr 7: jaja
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0009
Cím: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 9
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/1/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część nr 2: mrożonki
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część nr 3: pieczywo
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0005
Titolo: Część 4: mleko i jego przetwory
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część nr 7: jaja
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 9
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/1/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część nr 2: mrożonki
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część nr 3: pieczywo
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część nr 7: jaja
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 9
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/1/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0003
Titlu: Część nr 2: mrożonki
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0004
Titlu: Część nr 3: pieczywo
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0005
Titlu: Część 4: mleko i jego przetwory
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0008
Titlu: Część nr 7: jaja
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0009
Titlu: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 9
Wewnętrzny identyfikator: ZP/1/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 2: mrożonki
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 3: pieczywo
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 4: mleko i jego przetwory
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 7: jaja
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 8: wyroby garmażeryjne
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 9
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/1/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP/1/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15800000 Razna živila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 9