2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa dwóch wysp turbinowych dla lokalizacji Łagisza wraz z usługami towarzyszącymi z prawem opcji dostawy jednej wyspy turbinowej dla lokalizacji Katowice wraz z usługami towarzyszącymi oraz świadczenie usługi serwisowej.
Описание: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja dostawy dwóch kompletnych zestawów głównych urządzeń technologicznych (Wysp Turbinowych) dla wytwórczych jednostek kogeneracyjnego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła dla lokalizacji Łagisza wraz z usługami towarzyszącymi z Prawem Opcji dostawy jednego kompletnego zestawu głównych urządzeń technologicznych (Wyspy Turbinowej) dla wytwórczej jednostki kogeneracyjnej wytwarzania energii elektrycznej i ciepła dla lokalizacji Katowice wraz z usługami towarzyszącymi oraz świadczenie usług serwisowych w ramach długoterminowej umowy serwisowej dla Urządzeń zdefiniowanych w Załączniku A do Umowy Serwisowej będących przedmiotem Umowy Dostawy z Prawem Opcji. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ – Umowa Dostawy i Załączniku nr 3 do SWZ – Umowa Serwisowa.
Вътрешен идентификатор: PZP/TC/04164/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42112300 Газови турбини
Допълнителна класификация (cpv): 31120000 Генератори, 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje zastosowanie Prawa Opcji. Zamawiający zastrzega zastosowanie Prawa Opcji do zwiększenia zakresu Przedmiotu Umowy poprzez dostawę jednej Wyspy Turbinowej dla lokalizacji Katowice wraz z usługami towarzyszącymi, zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy odpowiednio określonymi w Załączniku nr 2 i Załączniku nr 3 do SWZ. Wskazana powyżej dostawa stanowi maksymalny zakres zastrzeżonego Prawa Opcji.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PZP/TC/04164/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42112300 Plynové turbíny
Další klasifikace (cpv): 31120000 Generátory, 50000000 Opravy a údržba
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PZP/TC/04164/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42112300 Gasturbiner
Supplerende klassifikation (cpv): 31120000 Generatorer, 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PZP/TC/04164/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112300 Gasturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31120000 Generatoren, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
478887-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPZP/TC/04164/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 42112300 Gaasiturbiinid
Täiendav liigitus (cpv): 31120000 Generaatorid, 50000000 Remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PZP/TC/04164/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42112300 Kaasuturbiinit
Lisäluokitus (cpv): 31120000 Generaattorit, 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PZP/TC/04164/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42112300 Turbines à gaz
Nomenclature complémentaire (cpv): 31120000 Générateurs, 50000000 Services de réparation et d'entretien
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PZP/TC/04164/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42112300 Plinske turbine
Dodatna klasifikacija (cpv): 31120000 Generatori, 50000000 Usluge popravaka i održavanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PZP/TC/04164/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42112300 Turbine a gas
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31120000 Generatori, 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
478887-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsPZP/TC/04164/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42112300 Gāzes turbīnas
Papildu klasifikācija (cpv): 31120000 Ģeneratori, 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PZP/TC/04164/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42112300 Turbini tal-gass
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31120000 Ġeneraturi, 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PZP/TC/04164/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42112300 Turbine cu gaz
Clasificare suplimentară (cpv): 31120000 Generatoare, 50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Opțiuni: