2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup samochodu dla I Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych samochodu osobowego (radiowozu), zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Вътрешен идентификатор: SM.WZP.251.23.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение, 34110000 Леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych samochodu osobowego (radiowozu), zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: SM.WZP.251.23.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
Další klasifikace (cpv): 34114000 Specializovaná vozidla, 34110000 Osobní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SM.WZP.251.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SM.WZP.251.23.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34114000 Ειδικά οχήματα, 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SM.WZP.251.23.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34114000 Vehículos especiales, 34110000 Automóviles para pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SM.WZP.251.23.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34114000 Erisõidukid, 34110000 Sõiduautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SM.WZP.251.23.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34100000 Moottoriajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34114000 Erikoisajoneuvot, 34110000 Henkilöautot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SM.WZP.251.23.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
Nomenclature complémentaire (cpv): 34114000 Véhicules à usage spécial, 34110000 Voitures particulières
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SM.WZP.251.23.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene, 34110000 Osobni automobili
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SM.WZP.251.23.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
További osztályozás (cpv): 34114000 Különleges célú járművek, 34110000 Személygépkocsik
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34100000 Veicoli a motore
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34114000 Autovetture speciali, 34110000 Autovetture per trasporto passeggeri
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SM.WZP.251.23.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34100000 Motorinės transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34114000 Specialiosios transporto priemonės, 34110000 Keleiviniai automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SM.WZP.251.23.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen, 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
478890-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorSM.WZP.251.23.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne, 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34100000 Veículos a motor
Classificação adicional (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais, 34110000 Automóveis de passageiros
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34100000 Motorové vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34114000 Špeciálne vozidlá, 34110000 Osobné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SM.WZP.251.23.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34100000 Motorna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114000 Specialna vozila, 34110000 Osebni avtomobili
5. Sklop
Sklop: LOT-0001