2. Процедура
Процедура
Заглавие: Odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC
Описание: Przedmiotem zamówienia jest odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC poprzez dostawę tych subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na okres od 13.10.2026 r. do 12.10.2029 r. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Вътрешен идентификатор: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48170000 Софтуерни пакети за съответствие
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC poprzez dostawę tych subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na okres od 13.10.2026 r. do 12.10.2029 r. . Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Wykonawca jest związany ofertą 90 dni, od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 19.10.2026 r., przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
478988-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό2026/WNP-0095-POZDU-GR
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48170000 Πακέτα λογισμικού συμμόρφωσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48170000 Paquetes de software de conformidad
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48170000 Compliance software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
478988-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno2026/WNP-0095-POZDU-GR
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 48170000 Pacchetti software di conformità
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48170000 Atitikties programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48170000 Atbilsmes pārbaudes programmatūras pakotne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48170000 Pakkett ta' softwer għall-konformità
5. Lott
Lott: LOT-0001
478988-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode2026/WNP-0095-POZDU-GR
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48170000 Conformiteitssoftware
5. Perceel
PerceelLOT-0001
478988-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 48170000 Pacote de software de conformidade
LoteLOT-0001
478988-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern2026/WNP-0095-POZDU-GR
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 48170000 Pachete software de conformitate
5. Lot
LotLOT-0001