2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA SPEKTROMETRU MASOWEGO Z INDUKCYJNIE SPRZĘŻONĄ PLAZMĄ (ICP-MS) DO WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ W ŁODZI
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja spektrometru masowego z indukcyjnie sprzężoną plazmą (ICP-MS) wraz z dodatkowym wyposażeniem oraz dostosowaniem instalacji gazowej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. 2. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Dostawa obejmuje: a) wniesienie do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego, szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ b) montaż i instalację w miejscu posadowienia, dostosowanie instalacji wentylacyjnej, gazowej i klimatyzacyjnej oraz uruchomienie, skonfigurowanie, przetestowanie i demonstrację pełnej sprawności dostarczonych urządzeń c) przeszkolenie pracowników z obsługi i konserwacji dostarczonego sprzętu . 4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Formularzu Przedmiotowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38433100 Масов спектрометър
Допълнителна класификация (cpv): 38430000 Уреди за детекция и за анализ
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja spektrometru masowego z indukcyjnie sprzężoną plazmą (ICP-MS) wraz z dodatkowym wyposażeniem oraz dostosowaniem instalacji gazowej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. 2. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 3. Dostawa obejmuje: a) wniesienie do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego, szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ b) montaż i instalację w miejscu posadowienia, dostosowanie instalacji wentylacyjnej, gazowej i klimatyzacyjnej oraz uruchomienie, skonfigurowanie, przetestowanie i demonstrację pełnej sprawności dostarczonych urządzeń c) przeszkolenie pracowników z obsługi i konserwacji dostarczonego sprzętu . 4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Formularzu Przedmiotowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ 5. Okres gwarancji stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert. Wykonawca może zaproponować wydłużony termin gwarancji, za co uzyska odpowiednią ilość punktów. Kryteria oceny ofert zostały opisane w Rozdziale XVII SWZ.
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji.
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38433100 Hmotnostní spektrometry
Další klasifikace (cpv): 38430000 Snímací a analytické aparáty
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
479093-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38433100 Massespektrometer
Supplerende klassifikation (cpv): 38430000 Apparater til fysisk eller kemisk analyse
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38433100 Φασματοφωτόμετρα μάζας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38430000 Όργανα και συσκευές ανίχνευσης και ανάλυσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38433100 Espectrómetros de masas
Clasificación adicional (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38433100 Mass-spektromeetrid
Täiendav liigitus (cpv): 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zamawiający nie przewiduje wznowienia i opcji.
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38433100 Massaspektrometri
Lisäluokitus (cpv): 38430000 Ilmaisimet ja analyysilaitteet
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38433100 Mass spectrometer
Aicmiú breise (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38433100 Spettrometri di massa
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38433100 Masspektrometrs
Papildu klasifikācija (cpv): 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38433100 Spettrometri tal-massa
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38430000 Apparat tas-sejbien u l-analiżi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
Aanvullende classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38433100 Espectrómetros de massa
Classificação adicional (cpv): 38430000 Aparelhos de detecção e análise
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38433100 Spectrometre de masă
Clasificare suplimentară (cpv): 38430000 Aparate de detectare şi de analiză
5. Lot
Lot: LOT-0001
Opțiuni: