2. Процедура
Процедура
Заглавие: VZ 91226 – Dodávka užitkového vozidla kategorie M1 pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu užitkového vozidla pro přepravu méně než 10 lidí s vyšší úrovní doplňkové výbavy (dále jen „předmět plnění“) pro Městskou policii hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP). Součástí předmětu plnění je i dodání a instalace polepů, instalace výstražných zvukových a světelných zařízení, záznamového zařízení a vozidlové radiostanice. Radiostanici, výstražná zvuková a světelná zařízení a záznamové zařízení dodá zadavatel. Součástí je i dodání předmětu plnění na místo plnění.
Вътрешен идентификатор: 91226
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144700 Товарни превозни средства със специално предназначение
Допълнителна класификация (cpv): 34115200 Моторни превозни средства за превоз на по-малко от десет пътника
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 91226
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144700 Οχήματα κοινής ωφελείας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34115200 Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά κάτω των 10 ατόμων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 91226
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144700 Vehículos utilitarios
Clasificación adicional (cpv): 34115200 Vehículos de motor para el transporte de menos de diez personas
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 91226
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144700 Otstarbesõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34115200 Mootorsõidukid kuni 10 inimese veoks
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 91226
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144700 Véhicules utilitaires
Nomenclature complémentaire (cpv): 34115200 Véhicules à moteur pour le transport de moins de dix personnes
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 91226
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144700 Komunalna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34115200 Motorna vozila za prijevoz manje od 10 osoba
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
479122-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító91226
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144700 Könnyű tehergépkocsik
További osztályozás (cpv): 34115200 Gépjármű tíznél kevesebb személy szállítására
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 91226
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144700 Veicoli utilitari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34115200 Veicoli a motore per il trasporto di meno di dieci persone
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 91226
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144700 Universalios transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34115200 Motorinės transporto priemonės, skirtos vežti mažiau kaip 10 žmonių
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 91226
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144700 Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34115200 Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 91226
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144700 Vetturi ta' utilità
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34115200 Vetturi bil-magna għat-trasportazzjoni ta' anqas minn 10 persuni
5. Lott
Lott: LOT-0001
479122-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode91226
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34115200 Motorvoertuigen voor personenvervoer van minder dan 10 personen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 91226
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144700 Pojazdy użyteczności publicznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34115200 Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 91226
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144700 Vehicule utilitare
Clasificare suplimentară (cpv): 34115200 Autovehicule pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 91226
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144700 Úžitkové vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34115200 Motorové vozidlá na prepravu menej než 10 osôb
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 91226
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144700 Gospodarska vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34115200 Motorna vozila za prevoz manj kot 10 oseb
5. Sklop
Sklop: LOT-0001