2. Процедура
Процедура
Заглавие: Regeneracja amortyzatorów hydraulicznych
Описание: Regeneracja amortyzatorów hydraulicznych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do Wzoru Umowy oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Вътрешен идентификатор: POT.240.1383.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50222000 Услуги по ремонт и поддържане на подвижен железопътен състав, без локомотиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 1 - Regeneracja Amortyzatorów hydraulicznych (I)
Вътрешен идентификатор: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 2 - Regeneracja Amortyzatorów hydraulicznych (II)
Вътрешен идентификатор: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POT.240.1383.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50222000 Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POT.240.1383.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0005
Interne Kennung: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Los: LOT-0006
Interne Kennung: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POT.240.1383.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50222000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
Internal identifier: POT.240.1383.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POT.240.1383.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50222000 Servicios de reparación y mantenimiento de material móvil
5. Lote
Lote: LOT-0005
Identificador interno: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Lote: LOT-0006
Identificador interno: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50222000 Veeremi remondi- ja hooldusteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: Warszawa
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Riik: Poola
Üldine teave
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: POT.240.1383.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50222000 Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POT.240.1383.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POT.240.1383.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50222000 Servizi di manutenzione di materiale rotabile
5. Lotto
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POT.240.1383.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
Iekšējais identifikators: POT.240.1383.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50222000 Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
Interne identificatiecode: POT.240.1383.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50222000 Reparatie en onderhoud van rollend materieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
Wewnętrzny identyfikator: POT.240.1383.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50222000 Serviços de reparação e manutenção de material circulante
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: POT.240.1383.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50222000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant
Identificator intern: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Identificator intern: POT.240.1383.2026-Zadanie 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: POT.240.1383.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50222000 Opravy a údržba vozňov
5. Časť
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50222000 Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil
5. Sklop
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POT.240.1383.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: POT.240.1383.2026-Zadanie 1
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: POT.240.1383.2026-Zadanie 2