2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Описание: Predmet nabave su radovi rekonstrukcije Osnovne škole Krune Krstića u Zadru na novoformiranoj čestici k.č. 6220/1 k.o. Zadar. Na parceli se već nalazi osnovnoškolska građevina za koju je izdana uporabna dozvola. Sveukupne tlocrtne dimenzije rekonstruirane škole su 57,75x155.93 m.Građevina se nalazi u zaštićenoj kulturno-povijesnoj cjelini te će se za vrijeme trajanja radova osigurati arheološki nadzor. Na građevinskoj čestici se nalazi postojeća građevina koja se rekonstruira, tj. dograđuje kao zasebna, neovisna cjelina. Predmet nabave uključuje građevinske radove (zemljani, betonski, zidarski), obrtničke radove (izolaterski, fasaderski, soboslikarski, keramičarski, stolarski itd.), radovi vodovoda, kanalizacije i hidrantske mreže, strojarske i elektrotehničke radove, radove na instalaciji fotonaponske elektrane, radove na vatrodojavi i uređenju okoliša.
Вътрешен идентификатор: VN 050-6/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45214210 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на основни училища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Допълнителна класификация (cpv): 45262310 Специализирани строителни работи по изливане на стоманобетон, 45112000 Изкопни и земни работи, 45421160 Обковаване, 45443000 Работи по фасади, 45421000 Монтажни работи на дограма, 45332200 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни инсталации, 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45315100 Строителни и монтажни работи на електротехнически инсталации, 45351000 Строителни и монтажни работи на механични инсталации, 45313100 Строителни и монтажни работи на асансьори, 45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването, 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули, 45262640 Строителни работи, свързани с подобряване на околната среда
2. Řízení
Řízení
Název: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Interní identifikátor: VN 050-6/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45214210 Výstavba základních škol
5. Část
Část: LOT-0000
Další klasifikace (cpv): 45262310 Železobetonářské práce, 45112000 Výkopové a zemní práce, 45421160 Instalace a montáž kování, 45443000 Práce na fasádách, 45421000 Stavební zámečnictví, 45332200 Instalace a montáž vodovodních rozvodů, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45315100 Instalace a montáž elektrotechnického zařízení, 45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy, 45313100 Instalace a montáž výtahů, 45112700 Krajinné úpravy, 09331200 Solární fotovoltaické moduly, 45262640 Práce na zlepšování životního prostředí
2. Procedure
Procedure
Titel: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Intern ID: VN 050-6/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45214210 Opførelse af grundskoler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Supplerende klassifikation (cpv): 45262310 Arbejder i armeret beton, 45112000 Udgravning og fjernelse af jord, 45421160 Beslagarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45421000 Snedkerarbejde, 45332200 Sanitetsinstallationer, 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger, 45315100 Elektrotekniske installationsarbejder, 45351000 Maskintekniske installationsarbejder, 45313100 Installation af elevator, 45112700 Arbejder i forbindelse med landskabsarkitektur, 09331200 Solcellemoduler, 45262640 Arbejder i forbindelse med miljøforbedring
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VN 050-6/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45214210 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262310 Εργασίες οπλισμένου σκυροδέματος, 45112000 Εργασίες εκσκαφών και μετακίνησης γαιών, 45421160 Τοποθέτηση μεταλλικών προσαρτημάτων, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45421000 Εργασίες ξυλουργικής, 45332200 Υδραυλικά έργα, 45231300 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς ύδρευσης και αποχέτευσης, 45315100 Εργασίες τοποθέτησης ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45351000 Εργασίες μηχανολογικών εγκαταστάσεων, 45313100 Εργασίες εγκατάστασης ανελκυστήρα, 45112700 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου, 09331200 Ηλιακά φωτοβολταϊκά στοιχεία, 45262640 Έργα αναβάθμισης περιβάλλοντος
Title: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Internal identifier: VN 050-6/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214210 Primary school construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 45262310 Reinforced-concrete work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45421160 Ironmongery work, 45443000 Facade work, 45421000 Joinery work, 45332200 Water plumbing work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45315100 Electrical engineering installation works, 45351000 Mechanical engineering installation works, 45313100 Lift installation work, 45112700 Landscaping work, 09331200 Solar photovoltaic modules, 45262640 Environmental improvement works
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Identificador interno: VN 050-6/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45214210 Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 45262310 Trabajos con hormigón armado, 45112000 Trabajos de excavación y movimiento de tierras, 45421160 Trabajos de cerrajería y carpintería metálica, 45443000 Trabajos de fachada, 45421000 Trabajos de ebanistería, 45332200 Trabajos de tendido de cañerías de agua, 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica, 45313100 Instalación de ascensores, 45112700 Trabajos de paisajismo, 09331200 Módulos solares fotovoltaicos, 45262640 Trabajos de mejoramiento del medio ambiente
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VN 050-6/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45214210 Algkoolide ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 45262310 Raudbetoonitööd, 45112000 Kaeve- ja pinnase eemaldamistööd, 45421160 Sulusetööd, 45443000 Fassaaditööd, 45421000 Tisleritööd, 45332200 Vesivarustuse torutööd, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45315100 Elektrotehnilised paigaldustööd, 45351000 Mehhanotehnilised paigaldustööd, 45313100 Lifti paigaldustööd, 45112700 Maastikukujundustööd, 09331200 Fotogalvaanilised päikesemoodulid, 45262640 Keskkonna parendustööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VN 050-6/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45214210 Alemman perusasteen koulujen rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45262310 Teräsbetonityöt, 45112000 Kaivu- ja maansiirtotyöt, 45421160 Ovien ja ikkunoiden metallityöt, 45443000 Julkisivutyöt, 45421000 Puusepäntyöt, 45332200 Vesijohtotyöt, 45231300 Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt, 45315100 Sähkötekniset asennustyöt, 45351000 Konetekniset asennustyöt, 45313100 Hissien asennustyöt, 45112700 Maisemarakennustyöt, 09331200 Aurinkosähkömoduulit, 45262640 Ympäristön parannustyöt
479244-2026 - Mise en concurrence
Croatie – Travaux de construction d'écoles primaires – Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
TitreRekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Identifiant interneVN 050-6/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureOtvoreni postupak
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45214210 Travaux de construction d'écoles primaires
LotLOT-0000
Nomenclature complémentaire (cpv): 45262310 Travaux de mise en œuvre de béton armé, 45112000 Travaux de fouille et de terrassement, 45421160 Ferrage, 45443000 Travaux de façade, 45421000 Travaux de menuiserie, 45332200 Travaux d'installation de distribution d'eau, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45315100 Installations électrotechniques, 45351000 Travaux d'installation en construction mécanique, 45313100 Travaux d'installation d'ascenseurs, 45112700 Travaux d'aménagement paysager, 09331200 Modules solaires photovoltaïques, 45262640 Travaux d'amélioration de l'environnement
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VN 050-6/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Interna identifikacijska oznaka: VN 050-6/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45214210 Građevinski radovi na osnovnim školama
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262310 Armiranobetonski radovi, 45112000 Radovi iskopa i zemljani radovi, 45421160 Bravarski radovi, 45443000 Fasadni radovi, 45421000 Stolarski radovi, 45332200 Radovi instaliranja vodovodnih cijevi, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45315100 Elektrotehničke instalacije, 45351000 Strojarski instalaterski radovi, 45313100 Radovi ugradnje dizala, 45112700 Radovi krajobraznog uređenja, 09331200 Solarni fotonaponski moduli, 45262640 Radovi oplemenjivanja okoliša
2. Procedura
Procedura
Titolo: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Identificativo interno: VN 050-6/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45214210 Lavori di costruzione di scuole elementari
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45262310 Lavori in cemento armato, 45112000 Lavori di scavo e movimento terra, 45421160 Lavori di ferramenta, 45443000 Lavori di facciata, 45421000 Lavori di falegnameria, 45332200 Lavori idraulici, 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45315100 Lavori di installazione di ingegneria elettrica, 45351000 Lavori di installazione di ingegneria meccanica, 45313100 Lavori di installazione di ascensori, 45112700 Lavori di architettura paesaggistica, 09331200 Moduli fotovoltaici solari, 45262640 Lavori di miglioramento ambientale
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VN 050-6/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45214210 Pradinių mokyklų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45262310 Gelžbetonio klojimo darbai, 45112000 Kasimo ir žemės perstūmos darbai, 45421160 Geležies dirbinių darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45421000 Stalių darbai, 45332200 Vandentiekio įrengimo darbai, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45315100 Elektros instaliacijos inžinerinio montavimo darbai, 45351000 Mechaninės inžinerijos montavimo darbai, 45313100 Liftų montavimo darbai, 45112700 Kraštovaizdžio darbai, 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai, 45262640 Aplinkos gerinimo darbai
Iekšējais identifikators: VN 050-6/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45214210 Pamatskolas celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45262310 Dzelzsbetona darbi, 45112000 Rakšanas un zemes pārvietošanas darbi, 45421160 Būvkalumu darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45421000 Galdniecības darbi, 45332200 Ūdens sanitārtehniskie darbi, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45315100 Elektrotehnisko instalāciju darbi, 45351000 Mašīnbūves iekārtu uzstādīšanas darbi, 45313100 Lifta ierīkošana, 45112700 Ainavas veidošana, 09331200 Saules fotoelementu moduļi, 45262640 Vides uzlabošanas darbi
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Identifikatur intern: VN 050-6/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45214210 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel primarji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45262310 Xogħol tal-konkrit imsaħħaħ, 45112000 Xogħol ta’ l-eskavazzjoni u t-twarrib tal-materjal, 45421160 Xogħol tal-ferrerija, 45443000 Xogħol fuq il-faċċata, 45421000 Xogħol ta’ l-injam, 45332200 Xogħol tal-kanen ta’ l-ilma, 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ, 45315100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija ta’ l-elettriku, 45351000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-inġinerija mekkanika, 45313100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift, 45112700 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ, 09331200 Moduli fotovoltajċi solari, 45262640 Xogħol għal titjib ambjentali
Interne identificatiecode: VN 050-6/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 45262310 Betonwerk van gewapend beton, 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45421160 Werken aan hang- en sluitwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45421000 Bouwtimmerwerk, 45332200 Loodgieterswerkzaamheden aan waterleidingen, 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 45313100 Installeren van liften, 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur, 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen, 45262640 Milieubeschermingswerkzaamheden
Tytuł: Rekonstrukcija OŠ Krune Krstića
Wewnętrzny identyfikator: VN 050-6/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45214210 Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45262310 Zbrojenie, 45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby, 45421160 Instalowanie wyrobów metalowych, 45443000 Roboty elewacyjne, 45421000 Roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45332200 Roboty instalacyjne hydrauliczne, 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne, 45351000 Mechaniczne instalacje inżynieryjne, 45313100 Instalowanie wind, 45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu, 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne, 45262640 Roboty w zakresie poprawy stanu środowiska naturalnego
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45214210 Construção de escola primária
Classificação adicional (cpv): 45262310 Obras em betão armado, 45112000 Escavação e movimento de terras, 45421160 Colocação de ferragens, 45443000 Obras de fachada, 45421000 Obras de marcenaria, 45332200 Instalação de canalizações de água, 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45315100 Instalação de material eléctrico e electrónico, 45351000 Instalação de equipamento de engenharia mecânica, 45313100 Instalação de elevadores, 45112700 Trabalhos de paisagismo, 09331200 Módulos solares fotovoltaicos, 45262640 Obras relacionadas com o melhoramento ambiental
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VN 050-6/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45214210 Lucrări de construcţii de şcoli primare
Clasificare suplimentară (cpv): 45262310 Lucrări de turnare a betonului armat, 45112000 Lucrări de excavare şi de terasament, 45421160 Lucrări de fierărie, 45443000 Lucrări de faţade, 45421000 Lucrări de tâmplărie, 45332200 Lucrări de instalare de echipamente pentru distribuţia apei, 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă, 45315100 Instalaţii electrotehnice, 45351000 Lucrări de instalare de inginerie mecanică, 45313100 Lucrări de instalare de ascensoare, 45112700 Lucrări de arhitectură peisagistică, 09331200 Module solare fotovoltaice, 45262640 Lucrări de ameliorare a mediului
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VN 050-6/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45214210 Gradbena dela na osnovni šoli
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262310 Armiranobetonska dela, 45112000 Izkopna in zemeljska dela, 45421160 Kovinska galanterija, 45443000 Dela na fasadi, 45421000 Mizarska dela, 45332200 Vodovodna inštalacijska dela, 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45315100 Elektrotehniške inštalacije, 45351000 Strojna inštalacijska dela, 45313100 Inštalacija dvigal, 45112700 Krajinsko oblikovanje, 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami, 45262640 Dela za izboljšanje okolja
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VN 050-6/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 45262310 Arbete med armerad betong, 45112000 Grävning och schaktning, 45421160 Arbete med beslag, 45443000 Fasadarbeten, 45421000 Snickeriarbeten, 45332200 VA-arbeten, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45315100 Eltekniska installationer, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten, 45313100 Hissinstallationer, 45112700 Landskapsplanering, 09331200 Solcellsmoduler, 45262640 Miljömässiga byggnadsförbättringar