2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Zakup i dostawa implantów ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu robotycznego”
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: a) dzierżawa systemu robotycznego przeznaczonego do wykonywania zabiegów endoprotezoplastyki totalnej stawu kolanowego, totalnej stawu biodrowego oraz połowiczej stawu kolanowego, wraz z pakietem serwisowym, wsparciem technicznym, aktualizacjami oprogramowania, ubezpieczeniem, instrumentarium oraz szkoleniem personelu, b) sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych (pierwotnych i rewizyjnych) do stawu kolanowego i biodrowego, materiałów eksploatacyjnych (elementów jednorazowych) oraz instrumentarium dedykowanych do systemu robotycznego.
Вътрешен идентификатор: 2026/PN/RK/14
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33183100 Ортопедични имплантанти
Допълнителна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване, 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок, 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) dzierżawa systemu robotycznego przeznaczonego do wykonywania zabiegów endoprotezoplastyki totalnej stawu kolanowego, totalnej stawu biodrowego oraz połowiczej stawu kolanowego, wraz z pakietem serwisowym, wsparciem technicznym, aktualizacjami oprogramowania, ubezpieczeniem, instrumentarium oraz szkoleniem personelu, b) sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych (pierwotnych i rewizyjnych) do stawu kolanowego i biodrowego, materiałów eksploatacyjnych (elementów jednorazowych) oraz instrumentarium dedykowanych do systemu robotycznego.
Вътрешен идентификатор: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: PRAWO OPCJI A:– umowa dostawy 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Prawo opcji dotyczy wyłącznie dostaw implantów ortopedycznych oraz materiałów eksploatacyjnych i wynosi 30% wartości zamówienia podstawowego dla tych pozycji. 3. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie podstawowym. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. 4. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie szerszym niż gwarantowany, jeżeli Zamawiający nie skorzysta ze swego uprawnienia do opcji. 5. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń. 6. Realizacja prawa opcji nastąpi na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, bez konieczności zawierania aneksu do umowy. Dostawy w ramach opcji realizowane będą na tych samych warunkach i po tych samych cenach jednostkowych co zamówienie podstawowe. B Opcjonalne prawo wykupu przedmiotu dzierżawy 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa systemu robotycznego na okres 36 miesięcy wraz z prawem opcji polegającym na możliwości nabycia przez Zamawiającego prawa własności systemu po zakończeniu okresu dzierżawy. 2. Skorzystanie z prawa opcji jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego i nie stanowi jego zobowiązania. Zamawiający może, lecz nie jest zobowiązany, do skorzystania z prawa wykupu. 3. W przypadku skorzystania z prawa opcji cena wykupu wynosi nie więcej niż 1 000 000,00 zł netto, powiększona o podatek VAT według stawki obowiązującej w dniu wystawienia faktury. 4. Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z prawa wykupu w terminie 30 dni od dnia zakończenia okresu dzierżawy, po dokonaniu wszystkich rozliczeń wynikających z Umowy. 5. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić cenę prawa opcji w formularzu ofertowym. Cena ta będzie brana pod uwagę przy obliczeniu ceny oferty oraz maksymalnej wartości Umowy zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. 6. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026/PN/RK/14
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje, 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026/PN/RK/14
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33183100 Ortopædiske implantater
Supplerende klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr, 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer, 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/PN/RK/14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/PN/RK/14
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές, 33162000 Συσκευές και όργανα χειρουργείου, 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: 2026/PN/RK/14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026/PN/RK/14
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33183100 Ortopeedilised implantaadid
Täiendav liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed, 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026/PN/RK/14
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183100 Ortopediset implantit
Lisäluokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet, 33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit, 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sisäinen tunniste: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026/PN/RK/14
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026/PN/RK/14
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave, 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale, 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026/PN/RK/14
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche, 33162000 Apparecchi e strumenti per sala operatoria, 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 2026/PN/RK/14
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
Papildu klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces, 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: 2026/PN/RK/14
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur, 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LOT-0001
Opties:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026/PN/RK/14
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale, 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern: LOT-0001
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026/PN/RK/14
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie, 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026/PN/RK/14
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33183100 Ortopedski vsadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinska oprema, 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane, 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/PN/RK/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: LOT-0001
Optioner: