479348-2026 - Състезателна процедура
България – Медицинско оборудване – „Доставка на апаратура за превенция и диагностика на сърдечно-съдови и онкологични заболявания за нуждите на „МБАЛ Белене“ ЕООД, гр.Белене“ по обособени позиции
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Доставка на апаратура за превенция и диагностика на сърдечно-съдови и онкологични заболявания за нуждите на „МБАЛ Белене“ ЕООД, гр.Белене“ по обособени позиции
Описание„Доставка на апаратура за превенция и диагностика на сърдечно-съдови и онкологични заболявания за нуждите на „МБАЛ Белене“ ЕООД, гр.Белене“ по 9 обособени позиции: ОП1: Доставка на 1бр. Ехограф; ОП2: Доставка на 1бр. Автоматичен имунофлуоресцентен анализатор; ОП3: Доставка на 1бр. Система за цитологичен анализ; ОП4: Доставка на 1бр. Система за визуализиране на вените (веноскоп); ОП5: Доставка на 1бр. Автоматичен коагулометър; ОП6: Доставка на 1бр. Стрес тест система за болнично крило; ОП7: 12-канален ЕКГ-апарат, компютърна конфигурация за ЕКГ-апарат и принтер за ЕКГ-апарат; ОП8: Тринокулярен лабораторен микроскоп с възможност за монтиране на различни приставки и камера; ОП9: Автоматичен 5 diff хематологичен анализатор; Предметът на поръчка включва доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение за работа и гаранционно обслужване на доставена апаратура и оборудване за нуждите на „МБАЛ-Белене“ ЕООД гр.Белене по 9 обособени позиции, с предназначение превенция и диагностика на сърдечно-съдови и онкологични заболявания. Поръчката е връзка с договор за безвъзмездно финансиране BG16FFPR003-2.006-0030-С01 с бенефициент „МБАЛ-Белене“ ЕООД, по процедура чрез директно предоставяне на БФП BG16FFPR003-2.002 „Подкрепа за интегрирано градско развитие в 40 градски общини“, на база одобрена КИТИ BG16FFPR003-2.001-0021 СТРАТЕГИЯ „ЕДИННО ЗДРАВЕ“ ЗА СЕВЕРОЗАПАДЕН РЕГИОН. Предлаганата апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. В рамките на поръчката, общо 3 броя от обособените позиции ще бъдат възложени по реда, предвиден за индивидуалната им стойност, съгласно чл.21, ал.6 ЗОП. Това са: об. поз. №7 "12-канален ЕКГ-апарат, компютърна конфигурация за ЕКГ-апарат и принтер за ЕКГ-апарат", №8 "Тринокулярен лабораторен микроскоп с възможност за монтиране на различни приставки и камера" и №9 "Автоматичен 5 diff хематологичен анализатор", за които Възложителят се възползва от възможността, предоставена му от законодателя по чл.21, ал.6 от ЗОП и ще ги възлага по реда, валиден за индивидуалната им прогнозна стойност чрез директно възлагане (по чл.20, ал.4, т.3, и ал.5 от ЗОП). Общата стойност на извадените позиции е 22 575,24 евро без ДДС, което е по малко от 20% (26 048,45 евро без ДДС) от общата прогнозна стойност без ДДС за всички 9 об. позиции на обществената поръчка (130 242,23 евро). Във вр. с чл.7 ППЗОП, отделните прогнозни стойности без ДДС на извадените позиции - ОП7, ОП8 и ОП9 са както следва: ОП7 - 3979,55 €; ОП8 - 3517,69 €; ОП9 - 15 078,00 €; Остатъчната стойност на поръчката след приспадане на посочените 3 позиции, е 107 666,99 € без ДДС. Основната част от обществената поръчка (ОП № 1, 2, 3, 4, 5 и 6) ще бъде възложена по реда, приложим към общата прогнозна стойност на цялата поръчка.
Вътрешен идентификатор583926
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаОфертата се подава чрез Платформата ЦАИС ЕОП, достъпна на следния адрес: https://app.eop.bg/,съобразно правилата за нейното използване по чл. 229, ал. 1, т. 12 от ЗОП и при спазване на изискванията, поставени от възложителя. Оферти може да бъдат подавани за една, няколко или всички обособени позиции от 1 до 6 вкл., в съответствие с чл.101, ал.8 и ал.13 ЗОП. Офертата задължително трябва да включва пълния обем от предмета на обществената поръчка по съответната об. позиция. Оферти само за част от предмета на поръчката се отстраняват от участие. Офертата следва да отговаря на изискванията, посочени в обявлението и документацията за обществената поръчка, и трябва да бъде изготвена по приложените настройки на поръчката в ЦАИС ЕОП платформата - съответните раздели, секции с въпроси и прикачени към тях образци и условия на въпросите. Условията по въпросите и в образците, прикачени към секциите в настройките на поръчката в ЦАИС ЕОП са задължителни за участниците и не могат да бъдат променяни от тях, като те имат силата на обявени от възложителя условия по см. на чл. 101, ал. 5 ЗОП. Допълнителни указания и информация се предоставят от АОП и се обновяват периодично на Портала за обществени поръчки:https://www2.aop.bg/ ЦАИС ЕОП – въпроси и отговори: https://www2.aop.bg/cais-eop-questions/ На тази страница са налични кратки отговори на конкретни въпроси относно работата в ЦАИС ЕОП като АОП обновява съдържанието периодично. Освен чрез посочения линк, страницата може да се достъпи от началната страница на портала на АОП, чрез меню, което се намира в дясната част, под връзката към ЦАИС ЕОП. ЦАИС ЕОП – Актуално: https://www2.aop.bg/cais-eop-aktualno/ Указания за регистрацията и подаването на оферти за стопанските субекти– потребители на ЦАИС ЕОП, са представени в „Ръководство за стопанските субекти – кандидати и участници в обществени поръчки“ на адрес: https://help.eop.bg/supplier/index.htm Достъп до Система за попълване и повторно използване на ЕЕДОП ( на адрес: https://espd.eop.bg/espd-web) Всеки участник може да създаде нов ЕЕДОП и/или попълни и/или обедини ЕЕДОП с друг ЕЕДОП за целите на настоящата и всяка една обществена поръчка на посочения адрес. Достъп до най-често задаваните въпроси във връзка с ЕЕДОП електронен (единен европейски документ за обществени поръчки) на адрес: https://ec.europa.eu/docsroom/documents/17242 В приложимите случаи участникът може да представи в офертата си Декларация за конфиденциалност на информацията по чл. 102 от ЗОП (съгласно образец към Техническото си предложение). Участници, чиито Технически предложения не съответстват на Техническата спецификация, условията и изискванията на Възложителя заложени в настоящото обявление, документацията на поръчката, се отстраняват на основания чл. 107, т. 1 и/или т.2 б. “а“ ЗОП, по смисъла на § 2 , т.25 от ДР на ЗОП и чл.39, ал.3, т.1, буква "б" и "ж" от ППЗОП във вр. с чл.101, ал.5 от ЗОП;
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеОП1: Доставка на 1бр. Ехограф за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене
ОписаниеДоставка на 1бр. Стационарен ехограф с три трансдюсера и видеопринтер за ехограф, за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите минимални характеристики и изисквания към апаратурата, нейната доставка, гаранция и обслужване, са подробно описани в Техническа спецификация приложима за съответната обособена позиция. Предлаганата медицинска апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. Оферираната от участниците апаратура трябва да отговаря на минималните изисквания, посочени в спецификациите или да притежава по-добри параметри. Изисква се монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура(или оперативен пуск)-в приложимите случаи ако е необходимо. След въвеждане в експлоатация, изпълнителят трябва да извърши обучение на посочени от Възложителя лица от персонала, за работа с апаратурата. Изпълнителят се задължава да осигури гаранционно (сервизно) обслужване на доставената Медицинска апаратура в гаранциония срок предложен от него в офертата, както и да извършва за своя сметка профилактика на доставената апаратура, минимум два пъти в рамките на гаранционния срок.
Вътрешен идентификатор583949
Основна класификация (cpv): 33112200 Ехограф
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеОП2: Доставка на 1бр. Автоматичен имунофлуоресцентен анализатор за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене
ОписаниеДоставка на 1бр. Автоматичен имунофлуоресцентен анализатор за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите минимални характеристики и изисквания към апаратурата, нейната доставка, гаранция и обслужване, са подробно описани в Техническа спецификация приложима за съответната обособена позиция. Предлаганата медицинска апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. Оферираната от участниците апаратура трябва да отговаря на минималните изисквания, посочени в спецификациите или да притежава по-добри параметри. Изисква се монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура(или оперативен пуск)-в приложимите случаи ако е необходимо. След въвеждане в експлоатация, изпълнителят трябва да извърши обучение на посочени от Възложителя лица от персонала, за работа с апаратурата. Изпълнителят се задължава да осигури гаранционно (сервизно) обслужване на доставената Медицинска апаратура в гаранциония срок предложен от него в офертата, както и да извършва за своя сметка профилактика на доставената апаратура, минимум два пъти в рамките на гаранционния срок.
Вътрешен идентификатор583997
Основна класификация (cpv): 38434580 Имунологични анализатори
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеОП3: Доставка на 1бр. Система за цитологичен анализ за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене
ОписаниеДоставка на 1бр. Система за цитологичен анализ за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите минимални характеристики и изисквания към апаратурата, нейната доставка, гаранция и обслужване, са подробно описани в Техническа спецификация приложима за съответната обособена позиция. Предлаганата медицинска апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. Оферираната от участниците апаратура трябва да отговаря на минималните изисквания, посочени в спецификациите или да притежава по-добри параметри. Изисква се монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура(или оперативен пуск)-в приложимите случаи ако е необходимо. След въвеждане в експлоатация, изпълнителят трябва да извърши обучение на посочени от Възложителя лица от персонала, за работа с апаратурата. Изпълнителят се задължава да осигури гаранционно (сервизно) обслужване на доставената Медицинска апаратура в гаранциония срок предложен от него в офертата, както и да извършва за своя сметка профилактика на доставената апаратура, минимум два пъти в рамките на гаранционния срок.
Вътрешен идентификатор584004
Основна класификация (cpv): 38432000 Уреди за анализи
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеОП4: Доставка на 1бр. Система за визуализиране на вените за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене
ОписаниеДоставка на 1бр. Система за визуализиране на вените (веноскоп), за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите минимални характеристики и изисквания към апаратурата, нейната доставка, гаранция и обслужване, са подробно описани в Техническа спецификация приложима за съответната обособена позиция. Предлаганата медицинска апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. Оферираната от участниците апаратура трябва да отговаря на минималните изисквания, посочени в спецификациите или да притежава по-добри параметри. Изисква се монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура(или оперативен пуск)-в приложимите случаи ако е необходимо. След въвеждане в експлоатация, изпълнителят трябва да извърши обучение на посочени от Възложителя лица от персонала, за работа с апаратурата. Изпълнителят се задължава да осигури гаранционно (сервизно) обслужване на доставената Медицинска апаратура в гаранциония срок предложен от него в офертата, както и да извършва за своя сметка профилактика на доставената апаратура, минимум два пъти в рамките на гаранционния срок.
Вътрешен идентификатор584010
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеОП5: Доставка на 1бр. Автоматичен коагулометър за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене.
ОписаниеДоставка на 1бр. Автоматичен коагулометър за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите минимални характеристики и изисквания към апаратурата, нейната доставка, гаранция и обслужване, са подробно описани в Техническа спецификация приложима за съответната обособена позиция. Предлаганата медицинска апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. Оферираната от участниците апаратура трябва да отговаря на минималните изисквания, посочени в спецификациите или да притежава по-добри параметри. Изисква се монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура(или оперативен пуск)-в приложимите случаи ако е необходимо. След въвеждане в експлоатация, изпълнителят трябва да извърши обучение на посочени от Възложителя лица от персонала, за работа с апаратурата. Изпълнителят се задължава да осигури гаранционно (сервизно) обслужване на доставената Медицинска апаратура в гаранциония срок предложен от него в офертата, както и да извършва за своя сметка профилактика на доставената апаратура, минимум два пъти в рамките на гаранционния срок.
Вътрешен идентификатор584015
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеОП6: Доставка на 1бр. Стрес тест система за болнично крило за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене
ОписаниеДоставка на 1бр. Стрес тест система за болнично крило, за нуждите на "МБАЛ-Белене" ЕООД, гр.Белене. Съгласно чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите минимални характеристики и изисквания към апаратурата, нейната доставка, гаранция и обслужване, са подробно описани в Техническа спецификация приложима за съответната обособена позиция. Предлаганата медицинска апаратура трябва да е фабрично нова, неупотребявана, да не е била демонстрационна, да не е рециклирана. Оферираната от участниците апаратура трябва да отговаря на минималните изисквания, посочени в спецификациите или да притежава по-добри параметри. Изисква се монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура(или оперативен пуск)-в приложимите случаи ако е необходимо. След въвеждане в експлоатация, изпълнителят трябва да извърши обучение на посочени от Възложителя лица от персонала, за работа с апаратурата. Изпълнителят се задължава да осигури гаранционно (сервизно) обслужване на доставената Медицинска апаратура в гаранциония срок предложен от него в офертата, както и да извършва за своя сметка профилактика на доставената апаратура, минимум два пъти в рамките на гаранционния срок.
Вътрешен идентификатор584021
Основна класификация (cpv): 33123200 Електрокардиографски уреди
479348-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor583926
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor583949
Hlavní klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
ČástLOT-0002
Interní identifikátor583997
Hlavní klasifikace (cpv): 38434580 Radioimunoanalytické přístroje
ČástLOT-0003
Interní identifikátor584004
Hlavní klasifikace (cpv): 38432000 Analytické přístroje
ČástLOT-0004
Interní identifikátor584010
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
ČástLOT-0005
Interní identifikátor584015
ČástLOT-0006
Interní identifikátor584021
Hlavní klasifikace (cpv): 33123200 Elektrokardiografické přístroje
479348-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID583926
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID583949
Primær klassifikation (cpv): 33112200 Ultralydapparat
DelkontraktLOT-0002
Intern ID583997
Primær klassifikation (cpv): 38434580 Immunbestemmelsesanalysator
DelkontraktLOT-0003
Intern ID584004
Primær klassifikation (cpv): 38432000 Analyseapparatur
DelkontraktLOT-0004
Intern ID584010
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
DelkontraktLOT-0005
Intern ID584015
DelkontraktLOT-0006
Intern ID584021
Primær klassifikation (cpv): 33123200 Apparatur til elektrocardiografi
479348-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifier583926
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier583949
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
LotLOT-0002
Internal identifier583997
Main classification (cpv): 38434580 Immunoassay analysers
LotLOT-0003
Internal identifier584004
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus
LotLOT-0004
Internal identifier584010
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
LotLOT-0005
Internal identifier584015
LotLOT-0006
Internal identifier584021
Main classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices
479348-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno583926
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno583949
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
LoteLOT-0002
Identificador interno583997
Clasificación principal (cpv): 38434580 Analizadores de inmunoensayo
LoteLOT-0003
Identificador interno584004
Clasificación principal (cpv): 38432000 Aparatos de análisis
LoteLOT-0004
Identificador interno584010
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
LoteLOT-0005
Identificador interno584015
LoteLOT-0006
Identificador interno584021
Clasificación principal (cpv): 33123200 Aparatos de electrocardiografía
479348-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus583926
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus583949
Peamine liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus583997
Peamine liigitus (cpv): 38434580 Immunoloogilised analüsaatorid
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus584004
Peamine liigitus (cpv): 38432000 Analüüsiseadmed
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus584010
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus584015
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus584021
Peamine liigitus (cpv): 33123200 Elektrokardiograafiaseadmed
479348-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach583926
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach583949
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach583997
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach584004
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach584010
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach584015
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach584021
479348-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka583926
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka583949
Glavna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka583997
Glavna klasifikacija (cpv): 38434580 Aparati za analizu testova imuniteta
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka584004
Glavna klasifikacija (cpv): 38432000 Aparati za analizu
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka584010
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka584015
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka584021
Glavna klasifikacija (cpv): 33123200 Uređaji za elektrokardiografiju
479348-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító583926
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító583949
Fő osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék
RészLOT-0002
Belső azonosító583997
Fő osztályozás (cpv): 38434580 Immunmeghatározó analizátorok
RészLOT-0003
Belső azonosító584004
Fő osztályozás (cpv): 38432000 Analitikai műszerek
RészLOT-0004
Belső azonosító584010
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
RészLOT-0005
Belső azonosító584015
RészLOT-0006
Belső azonosító584021
Fő osztályozás (cpv): 33123200 Elektrokardiográfiai készülékek
479348-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno583926
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno583949
Classificazione principale (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni
LottoLOT-0002
Identificativo interno583997
Classificazione principale (cpv): 38434580 Analizzatori immunoenzimatici
LottoLOT-0003
Identificativo interno584004
Classificazione principale (cpv): 38432000 Apparecchi per analisi
LottoLOT-0004
Identificativo interno584010
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
LottoLOT-0005
Identificativo interno584015
LottoLOT-0006
Identificativo interno584021
Classificazione principale (cpv): 33123200 Elettrocardiografi
479348-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators583926
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators583949
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators583997
Galvenā klasifikācija (cpv): 38434580 Imunoloģiskie analizatori
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators584004
Galvenā klasifikācija (cpv): 38432000 Analīzes aparāti
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators584010
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators584015
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators584021
Galvenā klasifikācija (cpv): 33123200 Elektrokardiogrāfijas aparāti
479348-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern583926
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern583949
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
LottLOT-0002
Identifikatur intern583997
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38434580 Analizzaturi ta' l-immuno-assaġġ
LottLOT-0003
Identifikatur intern584004
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38432000 Apparat ta' l-analiżi
LottLOT-0004
Identifikatur intern584010
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
LottLOT-0005
Identifikatur intern584015
LottLOT-0006
Identifikatur intern584021
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33123200 Apparati elettro-kardjografija
479348-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação principal (cpv): 33112200 Unidade de ultra-sons
Classificação principal (cpv): 38434580 Analisadores de imunoensaio
Classificação principal (cpv): 38432000 Aparelhos de análise
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Classificação principal (cpv): 33123200 Aparelhos para electrocardiografia
479348-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor583926
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor583949
Hlavná klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor583997
Hlavná klasifikácia (cpv): 38434580 Analyzátory na imunologické testovanie
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor584004
Hlavná klasifikácia (cpv): 38432000 Prístroje na rozbory
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor584010
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor584015
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor584021
Hlavná klasifikácia (cpv): 33123200 Elektrokardiografické prístroje
479348-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare583926
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare583949
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare583997
Huvudklassificering (cpv): 38434580 Immunoassay-analysatorer
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare584004
Huvudklassificering (cpv): 38432000 Analysapparatur
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare584010
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare584015
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare584021
Huvudklassificering (cpv): 33123200 EKG-apparater