See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
Описание: Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
Вътрешен идентификатор: DVP 2026/101
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 37400000 Спортни артикули и екипировка
Допълнителна класификация (cpv): 37441900 Кростренажори, 37440000 Фитнес екипировка, 37411100 Екипировка за ски и сноуборд, 37411110 Ски обувки, 35331000 Боеприпаси за огнестрелно оръжие и за водене на военни действия, 37462400 Екипировка за стрелба по подвижна цел, 35300000 Оръжия, муниции и части за тях, 18412000 Спортни дрехи, 37452900 Волейболни топки, 37450000 Екипировка за спортове на открито и на игрища/кортове, 37452200 Баскетболни топки, 37411210 Хокейни шайби, 37411200 Екипировка за пързаляне с кънки и хокей на лед, 37430000 Боксова екипировка, 37421000 Гимнастически постелки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Paukošanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Biatlona nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Ložu šaušanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Peldēšanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Biatlona nodaļas specializētā ieroča iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Svarcelšanas nodaļas specializētā inventāra (svarcelšanas triko) iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Volejbola nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Basketbola nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Hokeja nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Boksa nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Sporta vingrošanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Mākslas vingrošanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Cīņas triko iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DVP 2026/101
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 37400000 Sportsrekvisitter og -udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 37441900 Cross trainer-maskiner, 37440000 Motionsudstyr, 37411100 Ski- og snowboardudstyr, 37411110 Skistøvler, 35331000 Ammunition til skydevåben og krigsførelse, 37462400 Lerdueskydning, 35300000 Våben, ammunition og tilbehør dertil, 18412000 Sportstøj, 37452900 Volleybolde, 37450000 Udstyr til boldspil på baner samt løb, spring, kast m.v., 37452200 Basketbolde, 37411210 Hockeypucks, 37411200 Skøjte- og ishockeyudstyr, 37430000 Bokseudstyr, 37421000 Gymnastikmåtter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Delkontrakt: LOT-0015
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DVP 2026/101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37441900 Crosstrainer, 37440000 Fitnessgeräte, 37411100 Skiausrüstung, Snowboardausrüstung, 37411110 Skistiefel, 35331000 Munition für Feuerwaffen und Kriegswaffen, 37462400 Trapshooting-Ausrüstung, 35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile, 18412000 Sportkleidung, 37452900 Volleybälle, 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten, 37452200 Basketballausrüstung, 37411210 Eishockeypucks, 37411200 Eislaufausrüstung, Eishockeyausrüstung, 37430000 Boxausrüstung, 37421000 Turnmatten
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DVP 2026/101
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37400000 Αθλητικά είδη και εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 37441900 Συνδυασμός οργάνων γυμναστικής, 37440000 Εξοπλισμός γυμναστικής, 37411100 Εξοπλισμός χιονοδρομίας και χιονοσανίδας, 37411110 Μπότες χιονοδρομίας, 35331000 Πυρομαχικά για πυροβόλα και πολεμικές επιχειρήσεις, 37462400 Εξοπλισμός σκοποβολής επί εκτοξευόμενων αντικειμένων, 35300000 Όπλα, πυρομαχικά και συναφή μέρη, 18412000 Αθλητικά ενδύματα, 37452900 Μπάλες πετοσφαίρισης, 37450000 Εξοπλισμός υπαίθριων αθλημάτων και αθλημάτων γηπέδου, 37452200 Μπάλες καλαθοσφαίρισης, 37411210 Δίσκοι χόκεϊ, 37411200 Εξοπλισμός πατινάζ και χόκεϊ επί πάγου, 37430000 Εξοπλισμός πυγμαχίας, 37421000 Τάπητες γυμναστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Internal identifier: DVP 2026/101
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37400000 Sports goods and equipment
Additional classification (cpv): 37441900 Cross trainers, 37440000 Fitness equipments, 37411100 Skiing and snowboarding equipment, 37411110 Ski boots, 35331000 Ammunition for firearms and warfare, 37462400 Trapshooting equipment, 35300000 Weapons, ammunition and associated parts, 18412000 Sportswear, 37452900 Volleyballs, 37450000 Field and court sports equipment, 37452200 Basketballs, 37411210 Hockey pucks, 37411200 Skating and ice hockey equipment, 37430000 Boxing equipment, 37421000 Gymnasium mats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DVP 2026/101
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 37400000 Artículos y material deportivo
Clasificación adicional (cpv): 37441900 Máquinas elípticas, 37440000 Equipo para el ejercicio físico, 37411100 Equipo de esquí y snowboard, 37411110 Botas de esquí, 35331000 Municiones para armas de fuego y acciones de guerra, 37462400 Equipo para tiro al plato, 35300000 Armas, municiones y sus partes, 18412000 Ropa deportiva, 37452900 Pelotas de voleibol, 37450000 Equipo para deportes practicados en terreno de juego y en cancha, 37452200 Balones de baloncesto, 37411210 Discos de hockey, 37411200 Equipo para patinaje y hockey sobre hielo, 37430000 Equipo para boxeo, 37421000 Colchonetas de gimnasia
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Lote: LOT-0015
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DVP 2026/101
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 37400000 Spordikaubad ja -varustus
Täiendav liigitus (cpv): 37441900 Elliptilised trenažöörid (cross-trainer), 37440000 Jõusaalivarustus, 37411100 Suusa- ja lumelauavarustus, 37411110 Suusasaapad, 35331000 Tulirelvade ja sõjatehnika laskemoon, 37462400 Jahilaskmise varustus, 35300000 Relvad, laskemoon ja seonduvad osad, 18412000 Spordirõivad, 37452900 Võrkpallid, 37450000 Väli- ja väljakualade varustus, 37452200 Korvpallid, 37411210 Hokilitrid, 37411200 Uisu- ja jäähokivarustus, 37430000 Poksivarustus, 37421000 Võimlamatid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DVP 2026/101
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 37400000 Urheilutarvikkeet ja -välineet
Lisäluokitus (cpv): 37441900 Crosstrainerit, 37440000 Kuntolaitteet, 37411100 Hiihto-, laskettelu- ja lumilautailuvälineet, 37411110 Monot, 35331000 Ampumatarvikkeet tuliaseita ja sodankäyntiä varten, 37462400 Trap-ammuntavälineet, 35300000 Aseet, ampumatarvikkeet ja niiden osat, 18412000 Urheiluvaatteet, 37452900 Lentopallot, 37450000 Palloiluvälineet, 37452200 Koripallot, 37411210 Kiekot, 37411200 Luistelu- ja jääkiekkoiluvälineet, 37430000 Nyrkkeilyvarusteet, 37421000 Voimistelumatot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DVP 2026/101
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 37400000 Articles et équipements de sport
Nomenclature complémentaire (cpv): 37441900 Appareils elliptiques, 37440000 Équipement de culture physique, 37411100 Équipement de ski et de planches à ski, 37411110 Bottes de ski, 35331000 Munitions d'armes à feu et de guerre, 37462400 Équipement de tir au pigeon, 35300000 Armes, munitions et pièces associées, 18412000 Vêtements de sport, 37452900 Ballons de volley-ball, 37450000 Équipement pour sports de plein air et sur courts, 37452200 Ballons de basket-ball, 37411210 Rondelles de hockey, 37411200 Équipement de patinage et de hockey sur glace, 37430000 Équipement de boxe, 37421000 Tapis de gymnastique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DVP 2026/101
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Luchtóg: LOT-0015
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DVP 2026/101
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 37400000 Proizvodi za sport i oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 37441900 Eliptički trenažeri, 37440000 Oprema za fitness, 37411100 Oprema za skijanje i spuštanje na dasci, 37411110 Pancerice, 35331000 Streljivo za vatreno oružje i borbu, 37462400 Oprema za gađanje letećih meta, 35300000 Oružje, streljivo i pripadajući dijelovi, 18412000 Sportska odjeća, 37452900 Lopte za odbojku, 37450000 Oprema za sportove na igralištima i terenima, 37452200 Lopte za košarku, 37411210 Pločice za hokej, 37411200 Oprema za klizanje i hokej na ledu, 37430000 Oprema za boks, 37421000 Strunjače za dvorane za tjelovježbu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DVP 2026/101
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 37400000 Sportcikkek és felszerelések
További osztályozás (cpv): 37441900 Elliptikus gépek, 37440000 Fitneszfelszerelések, 37411100 Sí- és snowboardfelszerelés, 37411110 Síbakancsok, 35331000 Lőszerek lőfegyverekhez és hadviseléshez, 37462400 Agyaggalamb-lövészet felszerelései, 35300000 Fegyverek, lőszerek és tartozékaik, 18412000 Sportruházat, 37452900 Röplabdák, 37450000 Felszerelések szabadtéri és fedettpályás labdajátékokhoz, 37452200 Kosárlabdák, 37411210 Korong jégkorongozáshoz, 37411200 Jégkorcsolya- és jégkorongfelszerelés, 37430000 Bokszfelszerelés, 37421000 Tornaszőnyeg
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Rész: LOT-0010
Rész: LOT-0011
Rész: LOT-0012
Rész: LOT-0013
Rész: LOT-0014
Rész: LOT-0015
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DVP 2026/101
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 37400000 Articoli ed attrezzature sportive
Classificazione aggiuntiva (cpv): 37441900 Biciclette ellittiche, 37440000 Attrezzature per ginnastica, 37411100 Attrezzature per sci e snowboard, 37411110 Scarponi da sci, 35331000 Munizioni per armi da fuoco e da guerra, 37462400 Attrezzature per tiro al piattello, 35300000 Armi, munizioni e relative parti, 18412000 Indumenti sportivi, 37452900 Palloni per pallavolo, 37450000 Attrezzature per sport all'aria aperta e da campo, 37452200 Palloni da pallacanestro, 37411210 Dischi per hockey, 37411200 Attrezzature da pattinaggio e da hockey, 37430000 Attrezzature per pugilato, 37421000 Tappeti per ginnastica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Lotto: LOT-0010
Lotto: LOT-0011
Lotto: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Lotto: LOT-0014
Lotto: LOT-0015
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DVP 2026/101
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37400000 Sporto prekės ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 37441900 Elipsiniai treniruokliai, 37440000 Lengvojo kultūrizmo reikmenys, 37411100 Slidžių ir snieglenčių sporto reikmenys, 37411110 Slidininkų batai, 35331000 Šaunamųjų ginklų ir kariniai šaudmenys, 37462400 Šaudymo į judančius taikinius reikmenys, 35300000 Ginklai, šaudmenys ir jų dalys, 18412000 Sportinė apranga, 37452900 Tinklinio kamuoliai, 37450000 Aikštelių ir kortų sporto reikmenys, 37452200 Krepšinio kamuoliai, 37411210 Ledo ritulio rituliai, 37411200 Čiuožimo ir ledo ritulio įranga, 37430000 Bokso reikmenys, 37421000 Gimnastikos dembliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DVP 2026/101
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37400000 Oġġetti u apparati ta' l-isports
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 37441900 Cross trainers, 37440000 Tagħmir għall-fitness, 37411100 Tagħmir għall-iskijjar u l-isnowboarding, 37411110 Buz ta' l-iskijjar, 35331000 Munizzjon għal armi tan-nar u armi tal-gwerra, 37462400 Tagħmir għall-isparar fuq il-plattini (trap), 35300000 Armi, munizjoni u partijiet assoċċjati, 18412000 Ilbies ta' l-isports, 37452900 Blalen tal-volleyball, 37450000 Tagħmir għal sport fi grawnd jew kort, 37452200 Blalen tal-basketball, 37411210 Pucks tal-hockey, 37411200 Tagħmir għall-iskjeting u l-hockey fuq is-silġ, 37430000 Tagħmir tal-boksing, 37421000 Ħsajjar tal-ġimnisti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: DVP 2026/101
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 37400000 Artykuły i sprzęt sportowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 37441900 Urządzenia do treningu urozmaiconego, 37440000 Sprzęt do ćwiczeń fizycznych, 37411100 Sprzęt narciarski i snowboardowy, 37411110 Buty narciarskie, 35331000 Amunicja do broni palnej i amunicja bojowa, 37462400 Sprzęt do strzelania do rzutków, 35300000 Broń, amunicja i podobne elementy, 18412000 Odzież sportowa, 37452900 Piłki do siatkówki, 37450000 Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach, 37452200 Piłki do koszykówki, 37411210 Krążki hokejowe, 37411200 Sprzęt łyżwiarski i hokejowy, 37430000 Sprzęt bokserski, 37421000 Maty gimnastyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 37400000 Equipamento e artigos de desporto
Classificação adicional (cpv): 37441900 Máquinas de musculação com movimentos elípticos, 37440000 Equipamentos para preparação física (fitness), 37411100 Equipamento para esqui e snowboarding, 37411110 Botas de esqui, 35331000 Munições para armas de fogo e de guerra, 37462400 Equipamento para tiro aos pratos, 35300000 Armas, munições e respectivas peças, 18412000 Vestuário de desporto, 37452900 Bolas de voleibol, 37450000 Equipamento para desportos de campo e de recinto, 37452200 Bolas de basquetebol, 37411210 Patelas de hóquei sobre gelo, 37411200 Equipamento para patinagem e hóquei sobre gelo, 37430000 Equipamento para boxe, 37421000 Tapetes de ginástica
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DVP 2026/101
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 37400000 Športový tovar a výbava
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 37441900 Krosové trenažéry, 37440000 Výstroj na fitnes, 37411100 Lyžiarsky a snowboardový výstroj, 37411110 Lyžiarske topánky, 35331000 Strelivo do strelných zbraní a vojnové prostriedky, 37462400 Vybavenie na streľbu na letiace ciele, 35300000 Zbrane, munícia a súvisiace časti, 18412000 Športové odevy, 37452900 Volejbalové lopty, 37450000 Vybavenie na vonkajšie a halové športy, 37452200 Basketbalové lopty, 37411210 Hokejové puky, 37411200 Korčuliarsky výstroj a výstroj na ľadový hokej, 37430000 Boxerský výstroj, 37421000 Žinenky do telocviční
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Časť: LOT-0015
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DVP 2026/101
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 37400000 Izdelki in oprema za šport
Dodatna klasifikacija (cpv): 37441900 Eliptični trenažerji, 37440000 Fitnes oprema, 37411100 Oprema za smučanje in deskanje na snegu, 37411110 Smučarski čevlji, 35331000 Strelivo za ognjeno strelno orožje in bojevanje, 37462400 Oprema za streljanje letečih tarč, 35300000 Orožje, strelivo in pripadajoči deli, 18412000 Športna oblačila, 37452900 Žoge za odbojko, 37450000 Oprema za športe na različnih igriščih, 37452200 Košarkaške žoge, 37411210 Ploščki za hokej (pak), 37411200 Oprema za drsanje in hokej na ledu, 37430000 Oprema za boks, 37421000 Telovadne blazine
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015