2. Процедура
Процедура
Заглавие: REKONSTRUKCE PROSTORU KOLEM POTERNY KURTINY 4-5 - POTERNA III.
Описание: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce prostoru kolem Poterny Kurtiny 4-5, který je součástí fortifikační architektury pevnosti Terezin. Řešený soubor staveb se nachází v území pevnostní památky Terezín. Jedná se o bastionovou pevnost z konce 18. století. Obranný systém včetně „vestavěného" města se rozkládá na celém soudobém katastrálním území Terezín.
Вътрешен идентификатор: ZAK
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otevřené nadlimitní řízení
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: REKONSTRUKCE PROSTORU KOLEM POTERNY KURTINY 4-5 - POTERNA III.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZAK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otevřené nadlimitní řízení
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZAK
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otevřené nadlimitní řízení
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZAK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otevřené nadlimitní řízení
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZAK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otevřené nadlimitní řízení
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZAK
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otevřené nadlimitní řízení
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZAK
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otevřené nadlimitní řízení
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZAK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otevřené nadlimitní řízení
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZAK
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otevřené nadlimitní řízení
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZAK
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otevřené nadlimitní řízení
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
479364-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZAK
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtevřené nadlimitní řízení
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZAK
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otevřené nadlimitní řízení
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otevřené nadlimitní řízení
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZAK
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otevřené nadlimitní řízení
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZAK
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otevřené nadlimitní řízení
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001